Луцьк: Футзальне свято Миколая

День святого Миколая футзальний Луцьк відсвяткував по-особливому. Причому так, що у залі «Арена Спорт» було чимало телекамер та репортерів. А привід був більш ніж серйозний – вперше в історії проводився неймовірний матч між Дідами Морозами та чарівними Снігурочками. Арбітрами цього казкового протистояння були не менш казкові Смурфики.
З перших секунд протистояння дівчата захопили ініціативу, однак досвідчені Діди (на те вони й Діди;) не розгубилися, а надійно гасили всі спалахи активності. Відразу кидалося у вічі, що частенько Діди Руслан, Сергій, Анатолій грішили аж надто дрібним пасом біля чужих воріт. Зрештою, частенько вони плуталися не так в оборонних редутах Снігурок, як у власних довжелезних кожухах.

Такою ситуацією ледве кілька разів не скористалися дівчата, але не змогли із забійних позицій реалізувати виходи сам на сам з воротарем Дідом Андрієм. Проте і він був безсилим, коли потужна атака зимових панянок завершилась гарматним пострілом. Дід Андрій було вже парирував, але тут, як Пилип з конопель, вискочив Дід Руслан, від якого круглий підступно зрикошетив у брамку. 1:0.

Це тільки по-хорошому розізлило Дідів. А тут ще й підоспів Дід Дмитро, який щойно з дитячої ялиночки-корпоратива, тому почав відразу і паси роздавати і глядачам «Сію-вію посіваю, з новим роком вас вітаю». Його поява зрівняла склади команд, бо до того дідики бігали в меншості. Гра у рівних складах принесла результат під кінець першого тайму. Академічно розіграна комбінація із залученням воротаря завершилась точним ударом із зони дальньої штанги.

У перерві Діди серйозно вирішили брати суперниць якщо не голими руками, то голими ногами. Снігуроньки, вочевидь, кваліфікували другий тайм дещо по-іншому. В цілому другу половину можна охарактеризувати як - червоні кожухи атакували, а голубенькі шубки контратакували.

Але знову Морози почали зловживати дріботінням у перепасовках, тому відзначитись змогли тільки раз. І відразу після цього Дідів, наче підмінили. Кудись зникли впевнена диктовка гри, взаєморозуміння… а Снігуркам тільки цього й треба було. Не були б то дівчата!

В останні секунди вони не те що зрівняти, а разів зо п’ять вийти вперед могли. Але свої нагоди з гри та навіть з 6-метровго пенальті красуні не втілили в рахунок. Тільки одного разу черговий вихід три в один завершився точним ударом.

Нічия 2:2. І серія пенальті. І все було б добре, якби з Дідами не трапилась якась незрозуміла оказія. На жаль, Дідові Дмитру не пояснили, що в пенальті головне - гол, а не гра в тисячу. Бо два свої удари він акуратно вклав у хрестовинку та стійку.

Гарно в рамці діяли дід Андрій та Снігуронька Люда, а от Дід Толік на всю Україну явив своє хобі - наслідувати Тараса Михалика. Після реалізованого пенальті він на шалених радощах побіг до кута майданчика, зняв кожуха й мало на колінах не проїхався. І тут усі побачили , що під кожушком була «локомотивська» зелено-червона форма з №17. До слова, в самого Тараса Михалика, який був на трибунах, це викликало неймовірну посмішку та оплески.

І все ж шальки терезів було схилено на користь краси та грації – 20:15. Проте закінчилось свято привітанням, роздаванням цукерок та загальним фото.

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: