Кілька слів про жінок-арбітрів

Футзальний сезон 2014/2015 триває, а з ним збільшується кількість яскравих подій. Драматичні матчі в чемпіонаті України та в усіх лігах Волині. Суддівські помилки та дискваліфікації гравців. Красиві голи та нереалізовані пенальті. Кожна з цих подій заслуговує на увагу і є, як кажуть журналісти, інформаційним приводом. Про один з таких приводів хотілося б зауважити окремо, не зважаючи на щільну зайнятість змагальним процесом. Йдеться про жінок у футзалі.

Свідками історичної події у футзалі стали вболівальники і учасники матчу«InBev-Полісся-НПУ» (Житомир) – «ХІТ» (Київ) - вперше в історії незалежної України матч І-го дивізіону чемпіонату України обслуговувала жінка-арбітр. Ще зовсім недавно 7 квітня представниця слабкої статі вперше ступила на майданчик в якості арбітра з футзалу, а в травні цього ж року Лучанка Олена Хомич обслуговувала фінал кубку України серед жінок між командами «Біличанка-НПУ» (Коцюбинське) –«Ніка-ПНПУ» (Полтава). Провівши ці матчі на дуже гарному рівні, Олена регулярно викликається на обслуговування матчів чемпіонату України серед жінок. Новий етап в кар’єрі Олени – обслуговування матчів попереднього етапу кубку України серед чоловічих команд.

І черговий історичний момент стався в славетному місті Житомир, де саме представниця Волині Олена Хомич вивела чоловічі команди на майданчик для кубкового двобою. Оцінки роботи волинської рефері від делегата АФУ були високими. І ми від душі бажаємо Олені так тримати і стати автором ще однієї історичної події - стати першою жінкою-арбітром в Екстра лізі України. Всі передумови для цього створені.

Приємно, що приклад Олени став маяком для інших дівчат, котрі також не рівно дихають до футзалу. Все більше поєдинків чемпіонату Волині комітет арбітрів АМФВ довіряє Людмилі Карпук, яка за прикладом своєї партнерки по команді (дівчата вже кілька років разом грають за луцький МФК «Легіон») опановує суддівську справу. А ближчим часом ми можливо побачимо нові обличчя представниць слабкої статі, які виконують насправді важку чоловічу роботу.

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: