Футзальне свято вдалося, або як Агромат фестивалив у Луцьку!

Напередодні старту Чемпіонату Волині серед чоловіків справжнє футзальне свято організували для волинських та київських футзалістів Асоціація міні-футболу (футзалу) Волині спільно з компанією «Агромат-Україна».

На цих вихідних, 12 та 13 листопада 2016 року в Спорткомплексі СНУ в місті Луцьку відбувся перший турнір з міні-футболу серед аматорських команд «Agromat CUP».

– З допомогою нас, «Агромат – Київ» і наших друзів з Луцька команди «Агромат Луцьк», а особливо хотілося б відзначити Юрія Йоржика, як головного ініціатора турніру та Асоціацію міні-футболу(футзалу) Волині був організований такий особливий спортивний захід, як «Agromat CUP». «Агромат» дуже велика компанія, яка зацікавлена у пропаганді здорового способу життя та організації змістовного дозвілля своїх співробітників, яких налічує понад 1500 чоловік. Ми в Києві організовували подібний турнір улітку виключно серед співробітників і ми запросили команду з Луцька, яка прибула до нас більше як гостя, для того щоб познайомитись ближче і зіграти показовий матч, а тепер «Агромат–Луцьк» запросили спробувати свої сили у власному турнірі.

Як сьогодні так і вчора був присутній на турнірних іграх один із співвласників компанії «Агоромат» - Анатолій Тадай, який щиро вболівав та підтримував гравців. Це заряджає хлопців надзвичайною енергією.

– «Агромат Київ» охоче приймає участь у різного роду комерційних турнірах і неодноразово отримували перемоги, хоч наша команда складається на 90 % з працівників компаній. Я особисто тільки за популяризацію спорту і, зокрема, міні-футболу, бо є можливість у сімей прийти й повболівати за своїх рідних та активно провести час. Хочеться дуже подякувати за високий організаційний рівень турніру і за об’єктивний підбір команд-учасниць, завдяки чому у цих змаганнях інтрига зберігається до останньої гри. І кожна команда не хоче поступатися жодним очком, – про основну концепцію турніру розповів Андрій Провізіон футбольний директор клубу «Агромат Київ»
 
Протягом двох днів на футзальному майданчику точились справжні баталії. Команди-суперниці справді вражали вболівальників своїми непередбачуваними результатами ігор. Було дуже важко спрогнозувати яким буде рахунок наступного матчу, команди, буквально, дихали один одному у спину в погоні за місце у турнірній таблиці.

Однією з таких ігор був дебют команди «Агромат – Київ» проти Луцького «Теремно Хліб» у суботу, яку прокоментував Олександр Волинець, один з гравців гостей турніру:

– Спочатку знадобився час для того, щоб призвичаїтися до залу, паркету і розмірів майданчика і поки проходила адаптація ми встигли пропустити перший гол у свої ворота. Після чого мобілізуватися й стали грати більш надійно в обороні й більш активно в атаці, внаслідок чого і зуміли забити три м’ячі й зарахувати цю перемогу собі. Хоча, наші суперники «Теремно Хліба» достойно проявили себе: були дуже мотивовані й теж жорстко грали в обороні.

Напруженим видався і поєдинок команд з Луцька «Бережанки» та «Агромат¬¬–Луцьк» про особливості якої розповів нам гравець під номером три Кристич Андрій з команди «Агромат»:

– «Бережанка» - досить сильна команда, амбіційна та швидкісна, тому гра видалась дуже важкою. Хоча, крім трьох очок на свою користь нам більше нічого і не було потрібно. Ми повністю задоволені отриманим результатом! Хотілося б додати ще те, що такі подібні турніри, як «Agromat CUP», створюються для того, щоб порівняти й обиінятися досвідом з різними командами, які тут представлені, як на мене, в рівних силах.
                 
Поділився своїми враженнями від турніру і Андрій Фесюк – представник ФК «Бережанка»:

– Наша команда ще зовсім молода, сформована, буквально, цього року, поки що команда ще не зіграна, але брала участь уже в трьох турнірах, які організовувала АМФВ і ми охоче прийняли запрошення на даний турнір. Суперники в нас досить сильні – це «Динамо» та «Агромат Луцьк», тому й ці дві ігри були для нас психологічно дуже непростими, але після гри з «Агроматом» ми все ж налаштувались і показали хороші результати в футзальному поєдинку з «Козаками» та «Теремно Хліб».
 
Справді якісну грою та зовсім непередбачуваними результатами дивувала всіх команда «Козаки» з міста Ковеля, яка за словами Максима Медведьєва, хранителя остннього рубежу, лише перший рік пробує себе у турнірах, які організовує АМФВ, що дозволило заявити про себе як повноцінний колектив та показати свої вміння й набратися ігрового досвіду в різних команд, оскільки в рідному місті подібні турніри майже не проводяться.

«Козаків» можна похвалити за чудову гру та жагу до перемоги, а Богдана Затериха привітати за перемогу у номінації «Кращий гравець турніру «Agromat CUP».
 
За словами капітана ФК «Теремно Хліб» Олександра Остапова метою оцінки своїх сил, здобуття безцінного футзального досвіду гри в подібних турнірах та ігри з різними суперниками, прибула на «Agromat CUP» команда з Теремного.
 
Вже з першого ігрового дня явними фаворитами серед переможців стала команда «Динамо».

– Перш за все, хочеться відмітити високий організаційний рівень цього турніру та його цікавий формат. Ми вже місяць часу як готуємося до футзального сезону 2016/2017 і хотілося б перед сезоном відчути на що ми здатні. Щодо команди-гостей «Агромат – Київ», то хотілося б відзначити хороший ігровий рівень суперника й нам, особисто, цікаво було зіграти не з командами, які нам вже давно відомі, а зовсім з новими людьми, – відзначив Журибіда Володимир, гравець команди «Динамо».
 
Організатори висловоюють щиру подяку головним партнерам змагань – Агромат-Україна, ПАТ "Теремно Хліб", ТМ Gera та ПАБ "Червоний пес".
 
Кращим Гравцем було визнано - Богдана Затериху (Козаки)
Кращий Голкіпер - Юрій Фіщук (Агромат Луцьк)
Кращий Бомбардир - Микола Казьмірук (Динамо)
 
Отож, за підсумками дводенного турніру місця  турнірна таблиця мала наступний вигляд:Прес-служба АМФВ - Черевач ЮліяАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: