Футзальне свято вдалося, або як Агромат фестивалив у Луцьку!

Напередодні старту Чемпіонату Волині серед чоловіків справжнє футзальне свято організували для волинських та київських футзалістів Асоціація міні-футболу (футзалу) Волині спільно з компанією «Агромат-Україна».

На цих вихідних, 12 та 13 листопада 2016 року в Спорткомплексі СНУ в місті Луцьку відбувся перший турнір з міні-футболу серед аматорських команд «Agromat CUP».

– З допомогою нас, «Агромат – Київ» і наших друзів з Луцька команди «Агромат Луцьк», а особливо хотілося б відзначити Юрія Йоржика, як головного ініціатора турніру та Асоціацію міні-футболу(футзалу) Волині був організований такий особливий спортивний захід, як «Agromat CUP». «Агромат» дуже велика компанія, яка зацікавлена у пропаганді здорового способу життя та організації змістовного дозвілля своїх співробітників, яких налічує понад 1500 чоловік. Ми в Києві організовували подібний турнір улітку виключно серед співробітників і ми запросили команду з Луцька, яка прибула до нас більше як гостя, для того щоб познайомитись ближче і зіграти показовий матч, а тепер «Агромат–Луцьк» запросили спробувати свої сили у власному турнірі.

Як сьогодні так і вчора був присутній на турнірних іграх один із співвласників компанії «Агоромат» - Анатолій Тадай, який щиро вболівав та підтримував гравців. Це заряджає хлопців надзвичайною енергією.

– «Агромат Київ» охоче приймає участь у різного роду комерційних турнірах і неодноразово отримували перемоги, хоч наша команда складається на 90 % з працівників компаній. Я особисто тільки за популяризацію спорту і, зокрема, міні-футболу, бо є можливість у сімей прийти й повболівати за своїх рідних та активно провести час. Хочеться дуже подякувати за високий організаційний рівень турніру і за об’єктивний підбір команд-учасниць, завдяки чому у цих змаганнях інтрига зберігається до останньої гри. І кожна команда не хоче поступатися жодним очком, – про основну концепцію турніру розповів Андрій Провізіон футбольний директор клубу «Агромат Київ»
 
Протягом двох днів на футзальному майданчику точились справжні баталії. Команди-суперниці справді вражали вболівальників своїми непередбачуваними результатами ігор. Було дуже важко спрогнозувати яким буде рахунок наступного матчу, команди, буквально, дихали один одному у спину в погоні за місце у турнірній таблиці.

Однією з таких ігор був дебют команди «Агромат – Київ» проти Луцького «Теремно Хліб» у суботу, яку прокоментував Олександр Волинець, один з гравців гостей турніру:

– Спочатку знадобився час для того, щоб призвичаїтися до залу, паркету і розмірів майданчика і поки проходила адаптація ми встигли пропустити перший гол у свої ворота. Після чого мобілізуватися й стали грати більш надійно в обороні й більш активно в атаці, внаслідок чого і зуміли забити три м’ячі й зарахувати цю перемогу собі. Хоча, наші суперники «Теремно Хліба» достойно проявили себе: були дуже мотивовані й теж жорстко грали в обороні.

Напруженим видався і поєдинок команд з Луцька «Бережанки» та «Агромат¬¬–Луцьк» про особливості якої розповів нам гравець під номером три Кристич Андрій з команди «Агромат»:

– «Бережанка» - досить сильна команда, амбіційна та швидкісна, тому гра видалась дуже важкою. Хоча, крім трьох очок на свою користь нам більше нічого і не було потрібно. Ми повністю задоволені отриманим результатом! Хотілося б додати ще те, що такі подібні турніри, як «Agromat CUP», створюються для того, щоб порівняти й обиінятися досвідом з різними командами, які тут представлені, як на мене, в рівних силах.
                 
Поділився своїми враженнями від турніру і Андрій Фесюк – представник ФК «Бережанка»:

– Наша команда ще зовсім молода, сформована, буквально, цього року, поки що команда ще не зіграна, але брала участь уже в трьох турнірах, які організовувала АМФВ і ми охоче прийняли запрошення на даний турнір. Суперники в нас досить сильні – це «Динамо» та «Агромат Луцьк», тому й ці дві ігри були для нас психологічно дуже непростими, але після гри з «Агроматом» ми все ж налаштувались і показали хороші результати в футзальному поєдинку з «Козаками» та «Теремно Хліб».
 
Справді якісну грою та зовсім непередбачуваними результатами дивувала всіх команда «Козаки» з міста Ковеля, яка за словами Максима Медведьєва, хранителя остннього рубежу, лише перший рік пробує себе у турнірах, які організовує АМФВ, що дозволило заявити про себе як повноцінний колектив та показати свої вміння й набратися ігрового досвіду в різних команд, оскільки в рідному місті подібні турніри майже не проводяться.

«Козаків» можна похвалити за чудову гру та жагу до перемоги, а Богдана Затериха привітати за перемогу у номінації «Кращий гравець турніру «Agromat CUP».
 
За словами капітана ФК «Теремно Хліб» Олександра Остапова метою оцінки своїх сил, здобуття безцінного футзального досвіду гри в подібних турнірах та ігри з різними суперниками, прибула на «Agromat CUP» команда з Теремного.
 
Вже з першого ігрового дня явними фаворитами серед переможців стала команда «Динамо».

– Перш за все, хочеться відмітити високий організаційний рівень цього турніру та його цікавий формат. Ми вже місяць часу як готуємося до футзального сезону 2016/2017 і хотілося б перед сезоном відчути на що ми здатні. Щодо команди-гостей «Агромат – Київ», то хотілося б відзначити хороший ігровий рівень суперника й нам, особисто, цікаво було зіграти не з командами, які нам вже давно відомі, а зовсім з новими людьми, – відзначив Журибіда Володимир, гравець команди «Динамо».
 
Організатори висловоюють щиру подяку головним партнерам змагань – Агромат-Україна, ПАТ "Теремно Хліб", ТМ Gera та ПАБ "Червоний пес".
 
Кращим Гравцем було визнано - Богдана Затериху (Козаки)
Кращий Голкіпер - Юрій Фіщук (Агромат Луцьк)
Кращий Бомбардир - Микола Казьмірук (Динамо)
 
Отож, за підсумками дводенного турніру місця  турнірна таблиця мала наступний вигляд:Прес-служба АМФВ - Черевач ЮліяАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: