Чемпіонат Волині: половина кваліфікаційної дистанції позаду

Станом на 18.00 середи 23 листопада команди у першому «боксі» зіграли рівно половину запланованих матчів відбірного етапу Чемпіонату Волині. У групах де відбулися поєдинки 2-го туру для одних колективів вибір ліги вже визначився, а для других ситуація остаточно заплуталася. Наприклад в групі «D» відразу три команди мріє про Вищу лігу, не маючи великого бажання боротися у Суперлізі та Першій лізі. Такий собі конкурс – три команди на одне місце.

Стартова гра другого туру розпочалася із атак горохівського колективу, але голом несподівано відзначився Іван Радько, скориставшись мандражем у штрафній Юрія Фібіча – 1:0. За декілька хвилин Володимир Баденчук у своєму стилі розібрався із двома захисниками теремнівців і потужно пробив у ворота Сергія Іжика – 1:1. За хвилину «Кураж» провів класичну контратаку і Прик Сергій виводить червоних уперед, а Владислав Гладун робить на табло 3:1. «Теремно Хліб» зумів зібратися та дати достойну відсіч супернику, однак на 11-й хвилині Баденчук оформлює дубль своїм невідпорним ударом – 4:1.

Після перерви гра дещо вирівнялася і Владислав Малов скорочує відставання у матчі 2:4, однак, дальні удари куражівців були цього вечора грізною зброєю. Спочатку Ваолодимир Баденчук перевірив на міцність хрестовину воріт, а Дмитро Холодзіон таки потрапляє м’ячем у сітку – 5:2. У теремно не менш потужно часто пробивав Назар Лич, але його ударам бракувало влучності. А от «Кураж» таки добився свого зусиллями все тих же Владислава Гладуна та Дмитра Холодзіона, котрі оформили по дублю у цьому поєдинку.

Кураж – Теремно Хліб – 7:2

Команди свій другий матч розпочали досить активно, Олександру Неделюку вже на початку тайму навіть довелося зупиняти суперника ціною жовтої картки. «Стелла» проти сильнішого суперника виглядала досить грізно та нахабно і створювала багато роботи досвідченому Юрію Волошину. На шостій хвилині фартовими виявилися ворота команди Миколи Бондарєва: удар – голкіпер, удар – гравець, ще удар – штанга! А згодом і перекладина зіграла за підопічних Віталія Міщука, коли красивий парашут запустив гравець «Вотрансу». Та на останній хвилині тайму розіграш першого фолу привів до удару Павла Рибковського, який був настільки точним і потужним, що не допомогло ніщо – 1:0.

Із початком другої половини гри «Стелла» дещо втратила концентрацію і Олександр Назарук закотив м’яч у пусті ворота. Та у наступній же атаці Костянтин Баранович таки пробив Юрія Волошина – 1:2. Та знову прикра обрізка у центрі поля привела до голу синіх – Артур Волошин закотив круглого у беззахисні ворота 3:1. На 18-й хвилині Костянтин знову потужно пробив по воротах суперника і, за рішенням арбітра, шкіряний таки перетнув лінію – 2:3. Та досвід таки дався в знаки першим чемпіонам АМФВ – Олександр Курінов буквально за хвилину відновив гандикап у два м’яча, а індивідуальна майстерність іншого Олександра – Неделюка, привела цифр на табло 2:5. «Стелла» усіма  силапи продувала дати гідну відповідь супернику, але спромоглася лише на гол Костянтина Барановича, котрий оформив хет-трик.

Вотранс – Стелла – 5:3

Підопічні Анатолія Мищука виглядали у цьому поєдинку краще та зінраніше, проте «Агромат» вдало протистояв супернику завдяки злагодженим діям у захисті та карколомними сейвами від Юрія Фіщука. Але на восьмій хвилині навіть він нічого не зумів вдіяти із Петром Шелестом, котрого захист просто загубив у власному штрафному майданчику при розіграші кутового. А за хвилину до завершення тайму захисники проґавили забігання колишнього партнера по команда Івана Мартинюка, котрий елегантно перекинув голкіпера – 2:0.

Друга половина гри була рівною, однак досвід «Торпедо» дався в знаки – Тарас Бондарчук засвітив на табло 3:0, після чого агроматівці, були трохи дещо деморалізовані. Однак моменти для взяття воріт суперника були, але реалізація у таких матчах має велику роль, а її не було. На 23-й хвилині Павло Котур таки зіграв класичного стовпа – красиво прийняв та пробив із розвороту – 1:3. Та останнє слово було за гравцями «Торпедо» - спочатку Тарас Бондарчук розібрався із захистом і з голкіпером, а з фінальною сиреною Володимир Майструк вбив круглого з метра після прострілу своїх партнерів – 5:1.

Торпедо – Агромат – 5:1

Своя інтрига закрутилася у групі «А», вже другий ігровий день, коли грають фіолетові, виявляється найрезультативніший матч. Мідасівці на підйомі після перемоги над незручною «Стеллою», «Нова Лінія» ж навпаки на спаді після хорошого, але програного матчу «Вотрансу». Гра була живою… «Мідас» виглядав агресивніше, а біло-зелені призвичаювалися до суперника. Фіолетові пробили у штангу, а Артем Пашківський потужно і результативно – 1:0. Згодом Віталій Бабій сам розібрався із усіма – відібрав м’яч, обіграв суперника, пройшов по флангу і пробив точно у нижній кут Артема Данієляна – 2:0. Однак «Мідас» не даремно вважається таки тренерською командою – після настанов Юрія Павельчука хитрий розіграш вільного вдало реалізував Дмитро Рожко – 1:2.

Зі стартом другої половини гри Дмитро сам протягнув м’яч і потужно пробив Ярослава Рожківського – 2:2 інтрига. І тут розпочався безкомпромісний футзал – гравці чудово знають можливості один одного, манеру гри, сильні і слабі сторони, проте цього вечора це все було на іншому плані. Боротьба за кожен клаптик поля, індивідуальна майстерність у купі із командною роботою… наростили такі оберти, що де інде навіть глядачі не встигали за розвитком подій. Віталій Бабій знову обіграв пів-команди і вивів «Нову Лінію» уперед – 3:2. «Мідас» усіма силами тиснув на суперника, але вдало вибудуваний захист давав свою плоди. На виручку знову прийшов стандарт – Дмитро Рожко вдало реалізував штрафний удар – 3:3. На 22-й хвилині, здавалося Діма стає героєм – красиво прийнявши кулю з розвороту оформлює покер та на табло горять омріяні 4:3. Проти такого розкладу були лідери будівельного гіпермаркету – Віталій Бабій із дальньої дистанції оформлює хет-трик -4:4, за хвилину Віталік виграє верхову боротьбу і віддає гольову передачу на
Олександра Фірка – 5:4. Шалені перегони на майданчику закінчуються неузгодженістю дій захисників «Мідаса» і Юрій Бояр ставить крапку у цій безкомпромісній боротьбі – 6:4. Не матч – видовище!

Мідас – Нова Лінія – 4:6

На стартовий матч кваліфікаційної програми вівторка «Бренд Груп» вийшов надзвичайно сконцентрованим і вже у дебюті Олександр Лисенко відкрив рахунок, немало засмутивши суперника. Горохівчани спробували терміново відігратися, але лучани зосереджено працювали в захисті. «Агропродукт» перейшов у тактичний наступ, контролюючи м’яч, але опонент за першої нагоди контратакував і доволі гостро. Символічним став момент на останніх секундах тайму, коли після чергового кидку голкіпера господарів був завданий потужний удар по воротах горохів чан, щоправда невлучно. За мінімальної переваги «брендівців» команди пішли на відпочинок.

Після перерви «Агропродукт» ще додав у русі і почав все більше притискати суперника до воріт, де маленькі дива творив Дмитро Притулюк. Довгий час «Бренд Груп» на кореню душив всі спроби пробити голкіпера господарів і вболівальники чорно-сіро-білих почали всерйоз розраховувати на переможний підсумок, поки за справу не взявся Олександр Скопик. 33-й номер горохівчан спочатку на лівому фланзі знайшов шпарину в захисних побудовах «брендгрупівців», а за хвилину в контратаці після обрізу суперників завершив зусилля партнерів влучним пострілом з правої зони атаки. Спроба лучан спасти бодай одне залікове очко за рахунок виходу п’ятого польового гравця результату не дала.

Бренд Груп – Агропродукт – 1:2

Матч між діючим чемпіоном та луцьким «Олімпом» ще до початку уявлявся як боксерський поєдинок між супертяжем та мухачем. Питання про переможця було зняте з порядку денного, але всіх цікавила кількість забитих м’ячів в ворота обох суперників. І «олімпійці» і «Надія» своїх вболівальників не розчарували. Лучани виглядали гідно і змогли тричі вразити ворота статусного суперника. В свою чергу хорівський колектив відпрацював різноманітні атакуючі комбінації, 12 разів розписавшись у воротах Івана Семенюка, котрий у підсумку навіть отримав приз кращого гравця за мужність та оптимізм.

Надія – Олімп – 12:3

Третій вечірній матч вівторка зібрав на «Арені» два більш ніж досвідчених колективи, які за свою клубну історію багато чого бачили і в футзалі, і в футболі. «ЛСТМ» та «Володимирівка Ветеран» добрі знайомі, яким не знадобилося і кількох хвилин на розвідку. Гра відразу пішла на зустрічних курсах і слід зауважити, що дебют залшився за гостями, котрі кілька разів поспіль погрожували вортам Романа Перлова. Надалі ж ініціативу перехопили будівельники, які намагалися через позиційні атаки знайти шлях до воріт суперника. Підопічні Олександра Тищенка свої шанси шукали в контратаках і за 4 хвилини до сигналу на відпочинок мали шикарну нагоду відзначитися, коли м’яч довго катався по стрічці воріт між стійками, аж доки не потрапив у руки голкіпера.

А за 20 секунд спрацювало відоме футбольне правило про те, що якщо не забиваєш ти…. Одним словом, ще до перерви відомі виконавці Роман Степанов та Тарас Кабанов своїми моментами скористалися якісно, підтвердивши ігровий постулат про…забивають тобі.

Після відпочинку у дебюті другого тайму ветеранам «Володимирівки» вдалися кілька гострих атак, з яких вдалося реалізувати лише одну на 13-й хвилині стараннями двожильного Сергія Чемериса. Команда з Володимир-Волинського району спробувала дотиснути суперника, але у підсумку пропустила ще раз. Гол Юрія Дмитрука на на 22-й хвилині, коли гості пішли у наступ з п’ятим польовим, став свідченням більш ефективної реалізації гольових моментів підопічних Ігоря Чорнухи.

ЛСТМ – Володимирівка В – 4:1

Завершувало вечірню програму 22 листопада луцьке дербі за участю «Динамо» та «ПАККО», котрі відразу вступили в обмін гольовими ударами. Ще до перерви глядачі встигли побачити п’ять голів на різні смаки. На два влучних постріли рітейлівців «Динамо» відповіло голами Артема Гнасюка та двічі Богдана Турчика.

Після відпочинку гольовий запал у суперників дещо знизився. Команди стали більше уваги приділяти обороні, хоча на 14-й хвилині динамівський захист дав збій і дозволив Анатолію Ярмолюку рахунок зрівняти.

Всі подальші намагання суперників змінити цифри на табло лишилися марними. Бойова нічия, що остаточно заплутала ситуацію в групі «D».

Динамо – ПАККО – 3:3