Кубок Волині. Сенсацій та емоцій вистачає

Після 1/8 фіналу далі проходять 4 представники Першої ліги, 3 Суперліги і тільки один із Вищої...

Луцьктепло – ФК Мар’янівка – 7:3
Все розпочалося досить швидко та динамічно. За 5 хвилин команди обмінялися голами Владислава Дячука та Дениса Рудика та вели безкомпромісну боротьбу. Юрій Подлєсков знову вивів «Луцьктепло» вперед, а Денис вчергове рахунок зрівняв. Здавалося, «волинські хорвати» нащупали свою гру, але Юрій Подлєсков, Олександр Сосенюк та Андрій Дуда забезпечили тепловикам комфортну перевагу.
У другому таймі боротьба не вщухала, але представник Першої ліги перемоги не відпустив. У наступному турі їм уже не допоможе Владислав Дячук, який за свої емоції отримав вилучення від арбітра матча.

ФК Славія – Аперкот – 4:4 (2:1 п.)
Справжню сенсацію та массу емоцій подарували нам обидві команди. Ковельський колектив досить швидко відкрив рахунок зусиллями Івана Данилюка. Та невдовзі Володимир Третяк та Богдан Гринчук перевернули хід поєдинку на користь «Славії». Однак, перед самою перервою Олександр Портянко рахунок зрівняв.
Із початком другого тайму Денис Омельчук знову вивів синіх уперед – 3:2. Представники Суперліги вирішили таки покарати «першачків» й Іван Данилюк рахунок зрівняв, а Роман Романчук перехилив шальку терезів на свою користь.
Гра перейшла у видовище для естетів та раз по раз глядачі ахкали та охкали від нереалізованих моментів обох команд. На 39 хвилині Богдан Гринчук покарав «Аперкот» за неуважність та зрівняв рахунок. Червоні могли забити практично у наступній же атаці, але гра перейшла у післяматчеві пенальті, де стійка зіграла за ФК «Славію» двічі.

Надія – Волиньагротех – 2:1
Репетиція фінального поєдинку у Суперлізі видалася на славу – «Волиньагротех» грав добре, але «Надія» ще краще. Рахунок відкрив Сергій Шафранський, після чого гра хорівського колективу дещо змінилася – відштовхувались від рахунку. Як не старалися «агротехи», але у першому таймі розмочити ворота Назара Савича не змогли.
Другий тайм розпочався із чудової комбінації синіх, яку завершив Дмитро Бурковський. Здавалося, знову будуть пенальті, але Володимир Данилюк на 35 хвилині вивів «Надію» вперед. «Волиньагротех» нервував та заробляв лише жовті картки, але рахунок до завершення матчу не змінився.

НІКО Ветеран-Лучеськ – Кураж – 3:3 (2:3 п.)
Матч, що називається – молодості проти досвіду. «Молодий» Владислав Гладун відкрив рахунок у матчі, але «досвідчений» Ігор Заболотний рахунок зрівняв, а згодом і вивів «Ніко» уперед. Олександр Повідзьон вирівняв цифри на табло, але Альберт Шахов ефектно паритет в один м’яч відновив.
Другий тайм розпочався із голу Тараса Бондарчука. Гра вирівнялася та тривала до першої помилки, але команди приберегли їх на пенальті. Вдалішими виявилися представники Суперліги – 3:2.

Атлетик – Вотранс – 1:5
«Вотранс» не пробачив «Атлетику» перемогу над своїм дублем у минулому етапі Кубку і відігрався за своїх молодих гравців. Червоно-білим якось не задалася гра – Вадим Панас та Олександр Назарчук відкрили лік голам у першому таймі.
У другому бенефісив Леонід Єфремов, який оформив хет-трик. «Атлетик» під кінець матчу відповів лише голом Ростислава Макієнко.

Бренд – Динамо – 3:5
Гідне протистояння ліг, але проти класу, як кажуть, не попреш. Динамівець Богдан Турчик відкрив рахунок у матчі, а за хвилину Андрій Бойко його подвоїв, але брендівці протягом однієї хвилини перевернули поєдинок. Голами відзначилися Олександр Куніцин та Роман Дмоховський. Але Павло Бебко ще до перерви гандикап динамівців в один м’яч відновив.
Представник першої ліги виглядав досить пристойно, але два дальніх постріли Андрія Бойка у другому таймі, стали тяжким ударом для «Бренда». Дещо скоротив відставання Андрій Ткачук, але на більше темно-синіх не вистачило, моменти були, а от реалізація підвела.

Опера – Ласка-2 – 2:2 (3:1 п.)
Драматичний та напружений поєдинок видали «однокласники» по лізі, що задали шалений темп гри. Юрій Шаула відкрив рахунок у матчі, а подвоїв його Олександр Кучерявий, зрізавши м’яч у власні ворота.
У другому таймі градус гри ще більше підвищився – боратинці результат утримували, а «Опера» будь-що прагнула відігратися. Красиво замкнув комбінацію своїх партнерів граючий президент команди Роман Хорзов. На 34 хвилині Дмитро Заболотько рахунок зрівняв – інтрига відродилася і «Ласка» почала нервувати. На останній хвилині гри напрацьований дабл-пенальті взявся пробивати Ігор Шевельв і не зумів його реалізувати. Нервовість поєдинку вилилася у вилучення Романа Хорзова, який не пускав суперників до своїх воріт аж надто грубо. А у післяматчевих пенальті Шевельов і Ко свої моменти реалізували.

Волиньагротех-2 – ДжеРост – 3:0
У цьому матчі сценарій гри був зовсім протилежним – «ДжеРост» створював моменти і не реалізовував, а другий «Агротех» їх за це карав. Володимир Майструк рахунок відкрив, а граючий тренер Олександр Антонюк його подвоїв.
Після перерви хід подій не змінився сині атакували, а відзначився Андрій Полтавець – 3:0 і в наступному раунді тільки один коллектив Анатолія Бартощука.