Олександр Лисенко: "Дитячий чемпіонат - уже незабаром!"

На Волинь вже завітала холодна зима, що, зазвичай, змушує ваших дітей після школи влаштовувати щоденні посиденьки вдома біля своїх улюблених телефонів та ком’ютерів.

Сотні батьків переймаються тим, як відволікти увагу дитини від віртуальної реальності, до якої вже змалку так прикипіли наші діти та привчити їх до здорового способу життя. Вихід є! А якщо це футзал – дітки ще охочіше долучаться до цього. Адже саме тут і саме з ранніх років дітям прививається любов до спорту та закладаються підвали майбутніх футзальних зірок, як от Богдан Новак, який грає за збірну України з футзалу.

Отож, для всіх юних любителів футзалу та їх батьків, які турбуються про здоров’я своїх дітей цього року з третього грудня планується проведення першого чемпіонату Волині з футзалу серед вікових категорій U-7, U-9, U-11 і, можливо, U-13, - повідомляє Комітет дитячого футзалу Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині. До складу команд дозволено заявляти і дівчат, котрі разом із хлопцями сперечатимуться за нагороди.

- Для дітей буде проводитись чемпіонат, який нічим не відрізняється від турнірів для дорослих. Із перших ігор дитини у футзалі ми хочемо навчити їх як правильно себе вести на тренуваннях та підчас самих ігор. З допомогою всіх процедур, а саме: ігрових протоколів, дисциплінарних санкції, персональної статистики, висвітлення всієї інформації на офіційному сайті АМФВ включаючи фотозвіти з ігор, ми хочемо дисциплінувати дітей, як справжніх гравців. Я думаю, що і самим діткам буде цікаво побачити на що вони здатні, яких успіхів можуть досягти .

Також хотілося б щоб залучалось більше діток не тільки з міст, але із сіл Волинської області, адже так часто буває, що багато талантів відшукують саме там, де спеціальної бази для занять зовсім немає.

Отож, основною метою нашої роботи є здоров’я наших наступників та виявлення й подальший розвиток фузальних талантів у дітей, які згодом будуть прославляти наш Волинський край на весь світ, адже ще декілька років тому про ідею Чемпіонату з футзалу для дітей навіть ніхто не розглядав, а тепер за сприяння Асоціації фут залу Волині ми сміливо можемо це втілити в життя. Наступний крок лише за батьками та їх дітками, – про це розповідає голова комітету дитячого футзалу АМФВ – Олександр Лисенко.

Змагання такого роду гарантують, що ваші діти будуть протягом зимового періоду повністю задіяні у спорті й футзалі. Ще однією перевагою, і можливо, однією із провідних, є те, що змагання даного роду є досить доступними. Згідно рішення Комітет дитячого футзалу Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині визначили суму внеску, яка складає близько 2000 грн. з команди, яка буде складатись з 12 гравців (отож з однієї дитини близько 160 грн !!!) з однієї команди на цілий сезон, який триває з грудня 2016 року по березень 2017 року.
 
Поки що планується близько восьми команд у кожній віковій категорії, тому діти матимуть змогу позмагатися з різними командами-суперницями, ігри в яких будуть проводитися в два кола.

Отож, не зволікайте і поспішіть заявити свою дитину у команду до 29 листопада! Ви та Ваша дитина, отримаєте незабутні емоції і просто відмінно з користю проведете час. Ми надіємося, що саме ваші юні спортсмени, багато з яких тільки роблять перші кроки у великому спорті стануть професійними футзалістами і з посмішкою будуть згадувати свої перші кроки у футзалі.

Прес-служба АМФВ - Черевач ЮліяАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: