ФК Надія зіграв товариський матч з юними футзалістами

Найкраща аматорська футзальна команда Волині останніх років – «Надія» (Хорів) – зіграла товариський матч з дитячою командою «Олика», яка була складена з 13-річних гравців. Цей поєдинок був організований у рамках популяризації футзалу на Волині, тому і не дивно, що було вирішено, що на паркет вийдуть найкраща аматорська футзальна команда Волині та команда, яка уособлює собою майбутнє волинського футзалу.

Перемогу в цьому цікавому поєдинку здобули юні футзалісти «Олики». Фінальна сирена зафіксувала рахунок 7:6 на їх користь. Втім, у таких матчах головне – це єдина мета, яка наразі є у Асоціації футзалу Волині, а саме – популяризація футзалу в цьому регіоні. Принаймні, на цьому наголошує Голова Комітету з проведення змагань Руслан Корпош.

- Ми проводимо дуже серйозну роботу, щоб волинський футзал мав свого вболівальника. – зазначив Руслан Корпош у інтерв’ю прес-службі Асоціації футзалу України. – На жаль, у нас така ситуація, що деякі структури, які роблять ставку на великий футбол, ставляться до футзалу з презирством. Однак, у той же час варто згадати, що у Луцьку проходив фінал Кубку України серед жіночих команд, нещодавно у нас проходив матч зірок минулого, в якому грали ветерани футзалу проти колишніх зірок великого футболу. Скоро ми прийматимемо Елітний фінал Аматорської футзальної ліги України. Нещодавно ми почали організовувати дитячі футзальні змагання. А також ми приділяємо увагу жіночому футзалу. Тобто, як бачите, роботи в нас багато, і той факт, що ми вже готуємось приймати згаданий вище Елітний фінал АФЛУ – це вже плоди нашої кропіткої праці. Маємо надію, що поступово ми дійдемо до того, що Волинь матиме свою команду в Екстра-лізі, і тоді любителів цієї гри у нас стане набагато більше.

А поки ми пропонуємо Вашій увазі повне відео матчу та фотоогляд між «Надією» та «Оликою U-13».

www.amfv.com.uaАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: