Волинь. Вища ліга. «Кураж» уходить у відрив

Вища ліга минулих вихідних подарувала вболівальникам відразу кілька цікавих протистоянь. Але головною подією став центральний матч туру між горохівським «Куражем», про який трохи пізніше.

Перше ж протистояння туру почало радувати уболівальників із перших хвилин. Володимир Третяк красивим ударом відкрив рахунок у матчі. Далі команди до закінчення першого тайму, штурмували ворота обох голкіперів - проте безрезультатно.

У другому ж таймі на арену вийшли два найкращі гравці цього матчу. Спочатку Василь Кохановський зрівняв рахунок потужним ударом. Проте новобранець «Зміни», Богдан Новак, протягом двох хвилин зумів відзначитися двічі, збільшивши перевагу своєї команди. Майже миттєво ветерани відповіли знову ж таки точним та потужним ударом Василя Кохановського і відставання у рахунку було мінімальним. «Ніко Ветеран-Лучеськ» укомплектований знаними майстрами футболу вирішив рятувати матч розігруючи п'ятого польового і на 38-й хвилині їм це вдалося. Не старіючий Василь Степанович красиво і влучно завершив хорошу комбінацію партнерів та зрівняв рахунок. Але на останній хвилині Богдан Новак, все-таки поставив крапку у цьому поєдинку, принісши колективу Віктора Ліннікова перемогу над сусідами у турнірній таблиці.

У протистоянні волинського та рівненського колективів завершилося все доволі прозаїчно. Ще у першому таймі Едуард Петрик оформив хет-трик, і хоча освітяни відповіли голами Романа Кропиви та Ігоря Златіна, на перерву рівненчани пішли за комфортної переваги у два м'ячі. У другому таймі гра трохи вирівнялася, але реалізація вийшла на перше місце. Кращими знову були футболісти у білій формі - Едуард Петрик довів лік своїм голам до п'яти, а Дмитро Луцюк оформив дубль. Підопічні Юрія Волинця зуміли відповісти тільки дублем ще одного Дмитра - Медунецького.

Спекотни та видовищним видався матч претендентів на медалі «Будівельника» та другого «Вотрансу». Новобранці будівельників Максим Лисенко та Олександр Марковець забили по голу і заявили про наміри на перемогу. Проте молода зміна Юрія Волошина, стараннями Олександра Чепелюка та Іллі Лящука, ще до перерви нівелювала перевагу суперника.

Другий тайм обіцяв бути цікавим і не підвів численних уболівальників святкового дня Водохреща. Максим Конон зрівняв рахунок і вніс інтригу у протистояння. Але молоді гравці не даремно стукають у двері основної команди Юрія Волошина - Ілля Лящук оформив дубль, а під завісу матчу Роман Крот та Артем Дудік оформили для свого клубу переконливу перемогу над принциповим суперником - 6:3.

Не було скучно і у матчі горохівського «Куражу» та острожецького «Камаз-Агро». Незважаючи на малу кількість голів, як для динамічного виду спорту, глядачі «ахкали» і «охкали» протягом усього поєдинку. Усе вирішив єдиний точний та потужний удар Тараса Бондарчука у середині другого тайму. Колектив Олега Юрчука неодноразово створював моменти біля воріт суперника, але або влучність підводила, або голкіпер діяв блискуче на своєму рубежі, або ж виручав каркас воріт. Як результат - 1:0 і горохівський колектив одноосібний лідер Вищої ліги.

Не довелося нудьгувати і в останньому матчі туру, адже зустрічалися два самобутні колективи «Атлетик» та «Торпедо». На гол Андрія Кодлубая біло червоні відповіли влучним пострілом Станіслава Романова. Але на перерву йшли у кращому настрої гравці рожищенської команди - Сергій Трохимчук вдало завершив комбінацію своїх партнерів.

У другому таймі відбувався просто штурм обох воріт. Але все вирішилося протягом однієї 33-ї хвилини. Спочатку Роман Онищенко зрівняв рахунок у матчі, та радість атлетиківців була не довгою. Уже у наступній атаці, ще один Сергій команди Анатолія Мищука - Віхрук, чудовим та результативним ударом через себе, робить рахунок 3:2, який і горів на табло після завершення матчу.

ЗМІНА - НІКО ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК - 4:3 (1:0)

Голи: Третяк, 4, Новак, 29, 30, 40 - Кохановський, 24, 31, 38.

Попередження: Рубчинський, 19 - Шахов, 28, Шостак, 40.

Арбітри: Безуглий, Попко  3-й арбітр: Корпош

ОСВІТА - КОМФОРТ-СЕРВІС - 4:7 (2:4)

Голи: Кропива, 10, Златін, 18, Медунецький, 25, 39 - Петрик, 6, 7, 20, 29, 35, Луцюк, 16, 32.

Попередження: Улітіч, 10, Кропива, 36 (Освіта)

Арбітри: Дмитрук Б., Безуглий  3-й арбітр: Корпош

БУДІВЕЛЬНИК - ВОТРАНС-2 3:6 (2:3)

Голи: Лисенко, 5, Марковець, 17, Конон, 29 - Чепелюк О., 18, 20, Лящук, 19, 30, Крот, 37, Дудік, 40

Попередження: Дорецький, 22 - Мосійчук, 5, Дудік А., 22

Арбітри: Клімук, Герасимків 3-й арбітр: Зварич

КУРАЖ - КАМАЗ-АГРО 1:0 (0:0)

Голи: Бондарчук, 31 (Кураж)

Попередження: Холодзьон, 19 - Вишневський, 15

Арбітри: Герасимків, Клімук 3-й арбітр: Зварич

АТЛЕТИК - ТОРПЕДО - 2:3 (1:2)

Голи: Романов, 14, Онищенко, 33 - Кодлубай, 2, Трохимчук, 18, Віхрук, 33