Волинь. Суперліга. Такі два різні тайми

Перед матчем вистачало різних прогнозів щодо підсумку центрального поєдинку туру. З огляду на поразку «Надії» в матчі з луцьким «Волиньагротехом» та виїзну перемогу «Вотрансу» вболівальники вправі були очікувати напруженої боротьби. Проте доля гри була вирішена ще у першому таймі. Вдалим виявився дебют у складі хорівської команди досвідченого Євгена Москвіна, котрий додав атакам гостей футзальної академічності.

Нажаль за об'єктивних проблем у складі транспортників пропускали гру Юрій Волошин, Андрій В'юник та Олександр Стадницький, досвіду котрих якраз і не вистачило на початку матчу. «Надія» у повному складі пішла у наступ і ще до перерви зробила рахунок 7:0 на свою користь. Дещо несподівано, але закономірно з огляду на події, що відбувалися на майданчику.

Лише після відпочинку «Вотранс» схаменувся та почав грати у свою гру. Хоча врятувати матч було вже практично не можливо. Два голи Тараса Кабанова та Артура Волошина принесли лучанам перемогу у другому таймі, але не змінили підсумок гри - 8:2 на користь «Надії».

ВОТРАНС - НАДІЯ - 2:8 (0:7)

Голи: Кабанов, 32, Волошин, 46 - Москвін, 9, 22, 43, Писько, 11, 24, Радько, 21, Пунда, 25.

Попередження: Махнюк, 41. (Вотранс)

Арбітри: Заяць, Чабан  3-й арбітр: Корпош