Волинь. Суперліга. Нічия на користь конкурентів

Не менш бойовим видався і поєдинок претендентів на медальний залік. Після осічки ковельського конкурента «Волиньагротех» мав усі шанси піти у відрив від переслідувачів, однак їх очікував поєдинок із «Володимирівкою», котра після перерви набрала непогану ігрову форму.

Все розпочалося як найкраще для підопічних Олександра Тищенка. Уже на 5-й хвилині Андрій Бойко, потужним ударом із дальньої дистанції, заставив капітулювати Павла Чимериса - 1:0. Але вже через хвилину, представник «Володимирівки» так апелював до арбітра матчу, що його довелося вилучити на трибуни. «Волиньагротех» не хотів миритися із таким ходом подій - проте численні атаки ніяк не увінчувалися успіхом. У суперника ж навпаки, удари влучали точніше - три удари прийшлися на каркас воріт, особливо не таланило Вадиму Жаку.

Після перерви ж «каркасна недуга» передалася «Волиньагротеху» - уже вони декілька разів потужно влучали у штанги та поперечини тих самих воріт, що у першому таймі ставали їм у пригоді. Однак смугу невдач перервав контрвипад, що завершив Тарас Прислупський - точно влучивши у нижній кут кращого гравця матчу Юрія Колодюка. До завершення поєдинку обидві команди мали як чудові нагоди для взяття воріт, так і прекрасних голкіперів, котрі будь-якою ціною не пускали м'яч у сітку за своєю спиною.

У результаті нічия -1:1, котра не принесла морального задоволення ні одній із команд.

Суперліга. 11 тур.

ВОЛОДИМИРІВКА - ВОЛИНЬАГРОТЕХ - 1:1 (1:0)

Голи: Бойко, 5 - Прислупський, 39

Попередження: Кузьміч, 7, Савчук, 35 (обоє Володимирівка)

Арбітри: Журибіда, Попко 3-й арбітр: Онищук

Більш ніж драматично відбувався поєдинок 11-го туру в Ковелі, де «Шанс-Авто» приймав «Ласку». Ігрові «гойдалки» розпочалися з перших хвилин і залишилися за господарями майданчика, котрі впевнено повели у рахунку 2:0 навіть за відсутності одного з своїх голеадорів - Івана Данилюка. Але перед самою перервою бордові припустилися кількох помилок і на відпочинок команди пішли вже за мінімальної переваги боратинського клубу - 2:3.

Після відновлення матчу підопічні Олександра Мороза вже традиційно додали у русі та змогли спочатку відновити рівновагу, а пізніше вийти вперед. Проте у складі суперника знайшлися гравці, котрі в чергове змогли переломити хід поєдинку. Рахунок за кілька хвилин до закінчення зрівнявся, а за 20 секунд до сирени діючий волинський стрілець Леонід Єфремов подарував «Ласці» вольову перемогу - 6:5.

Слід відзначити, що матч відбувався у коректній боротьбі з мінімальною кількістю фолів. А відразу два гравці обох команд Віталій Романчук та Леонід Єфремов змогли оформити "покери".

Суперліга. 11 тур. Ковель

ШАНС-АВТО - ЛАСКА - 5:6 (2:3)

Голи: Романчук, 3, 11, 30, 49, Бобилєв, 31 - Єфремов, 23, 25, 25, 33, Степанов, 43, Перванчук, 50.

Арбітри: Клімук, Гарасимків 3-й арбітр: Рижко

Захоплюючий та інтригуючий поєдинок видали команди із середини турнірної таблиці. Не зважаючи на кінцеву поразку «Динамо» таки зуміло нав'язати боротьбу колективу Юрія Волошина. Ігор Махнюк відкрив рахунок у матчі, проте вже за хвилину Олександр Лисенко встановив на табло паритет - 1:1. Ще за хвилину Андрій В'юник знову виводить «Вотранс» уперед. Безкінечні атаки обох команд дещо послабили результативність, хоча динамівці зуміли притиснути суперника до своїх воріт. У одній із контратак Ілля Лящук головою замкнув навіс свого голкіпера і рахунок стає 3:1. Однак настирність «Динамо» не залишилася без уваги фортуни - на 23 хвилині Сергій Матюк вдало реалізовує штрафний удар, а на останній хвилині тайму результативно замикає простріл на дальній штанзі - 3:3.

Перестрілка атак продовжувалася і у другому таймі, інтрига зависла у повітрі. Проте на 34 хвилині майстерність у завершенні атак продемонстрував Ігор Чорнуха, завершивши атаку більярдним ударом - від штанги м'яч потрапив у ворота. Динамівці кинулися було відіграватися та знову проґавили контрвипад, у виконанні Олександра Курінова - 5:3. Розіграш п'ятого польового - це непроста справа. Спочатку «п'ятий» приніс дивіденди «Динамо» - Андрій Лукашук пробив точну у дев'ятку, скоротивши відставання до мінімуму. Однак нервозність останніх хвилин не дозволила розраховувати колективу Олександра Куця на більше - після необережної втрати м'яча Олександр Стадніцький миттєво покарав суперника - 6:4. А на останніх секундах матчу Олександр Курінов, закочував свій дубль уже на одниці із пустими воротами. Не легка перемога «Вотрансу» - 7:4.

ДИНАМО- ВОТРАНС - 4:7 (3:3)

Голи: Лисенко, 7 Матюк, 23, 25, Лукашук, 48 - Махнюк, 6, В'юник, 8, Лящук, 20, Чорнуха, 34, Курінов, 42, 50, Стадніцький, 50

Попередження: Лукашук, 14 - В'юник, 40

Арбітри: Попко, Журибіда 3-й арбітр: Онищук

Результат поєдинку в Горохові було не важко спрогнозувати, однак команда Серія Магери зуміла знову поставити декілька рекордів.

У цьому матчі «Мар'янівка» забила 8 голів!, це найбільше із будь-яких матчів проведених у цьогорічній суперлізі. Однак і пропустила знову два десятка голів. Хоча, якщо забрати б у «Надії» Ярослава Писька - то «Мар'янівка», умочно, перемогла хорівський колектив - 8:6.

Однак це все умосності, а на табло маємо переконливу перемогу. Уже із перших хвилин команди кинулися у вир футзальних баталій. Численні атаки обох команд частенько завершувалися взяттями воріт. Найбільше у поєдинку відзначався Ярослав Писько, котрий до цього матчу мав 21 забитий м'яч, а у цьому поєдинку забив одразу 16 голів на будь-який смак! Дубль Євгена Москвіна та Сергія Кольцуна, а також голи Ігоря Пунди та Юрія Хавера, якось знаходяться у затінку у цій гольовій фейєрії.

Варто віддати належне і горохівськийм футзалістам - вдосконаливши такий компонент гри, як точність у завершенні епізодів, і вони могли б теж забити ще не один десяток голів. А так беззаперечний лідер суперліги йде у відрив від своїх опонентів, боляче б'ючи аутсайдера чемпіонату.

МАР'ЯНІВКА - НАДІЯ - 8:22 (4:12)

Голи: Курілко, 8, 19, 29, Жук, 10, 28, Марцинюк, 16, Гриб, 35, Лоскутов, 47 - Писько, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 16, 20, 22, 26, 28, 34, 35, 36, 43, Москвін, 9, 46, Кольцун, 15, 45, Хавер, 26, Пунда, 45

Арбітри: Дмитрук Б., Корпош 3-й арбітр: Прик