Волинь. Суперліга. 8-й тур. Вперше: арбітри - жінки.

Суперліга. У перенесеному матчі «Волиньагротех» не схибив

Цікавинкою звітного матча 8-го, пропущеного туру між «Мар'янівкою» та «Волиньагротехом» стала чергова історична подія в житті АМФВ, а точніше суддівського корпусу вищезгаданої організації. Вперше поєдинок Суперліги, взагалі елітного дивізіону чемпіонату Волині обслуговувала жіноча бригада арбітрів у складі - Олена Хомич, Людмила Карпук та Уляна Онищук. Можливо ця гра була і не з найважчим коефіцієнтом складності, але наявність на майданчику граючого тренера «волинських хорватів» Сергія Магери автоматично відносить поєдинок до групи ризику. Як би там не було, але дівчата відпрацювали на високому рівні та лишній раз підтвердили позитив роботи «слабкої» статі у якості арбітрів.

Безпосередньо сама гра не зібрала великої глядацької аудиторії, хоча ознаменувалася кількома невеличкими рекордами. Першим слід вважати 15-ти хвилинну гольову «засуху», під час якої «Мар'янівка» навіть могла вийти вперед. Проте, ще до перерви «агротехи» змогли свою ігрову перевагу перетворити в голи, яких вболівальники змогли побачити у кількості чотирьох.

В другому таймі настав час другого міні-рекорду «Мар'янівки», яка двічі змогла забити і ще двічі била дабл-пенальті. Щоправда обидві спроби були невдалими. За цей час гравці «Волиньагротеху» впевнено крокували до запланованої перемоги і ще сім раз відзначалися в атаці, довівши рахунок до підсумкових - 11:2 на свою користь. Також гравцям, котрі «висіли» на жовтих картках вдалося отримати заплановані дискваліфікації напередодні кубкового протистояння з «Освітою».

Відставаня від лідера першості «Надії» після дев'яти турів складає лише три очки, що дозволяє підопічним Анатолія Бартощука з оптимізмом дивитися в турнірне майбутнє та з гарним настроєм готуватися до наступного матчу чемпіонату області з боратинською «Ласкою», що відбудеться 8-9 лютого.

Суперліга. 8-й тур

МАР'ЯНІВКА - ВОЛИНЬАГРОТЕХ - 2:11 (0:4)

Голи: Войтович, 38, Курілко, 42 - Блажиєвський, 16, 17, 48, 49, Ніщик, 21, Кузьмич, 24, 49, Вознюк, 34, 43, Теслюк, 36, Пушкарчук, 45.

Попередження: Вознюк, 37, Ніщик, 45, Рижановський, 48, Блажиєвський, 49 (всі «Волиньагротех»)

Арбітри: Хомич, Карпук. 3-й арбітр: Онищук