Волинська Суперліга: Буде над чим попрацювати КДК

Всі матчі 3-го туру були зіграні в суботу 29 листопада і зібрали чисельну глядацьку аудиторію. І це не дивно, адже прохідних поєдинків немає і в кожній грі команди викладаються на сто відсотків. Спрогнозувати більшість результатів стає дедалі важче.

«Надія» - «Комфорт-Сервіс» - 0:0 (0:0)
Відкривали тур на майданчику СК «Арена Спорт» діючий чемпіон області хорівська «Надія» та дебютант елітного дивізіону «Комфорт-Сервіс» з Рівного. Господарі на матч виставили нову версію складу. І якщо відсутність лідера атак «Надії» Сергія Шафранського була зумовлена дискваліфікацією, то поява у воротах нового голкіпера стала маленькою несподіванкою. Роман Янч вперше зайняв пост №1 замість Ігоря Пунди і відразу відстояв на 0. Щоправда майстерність львівського кіпера у якості польового гравця з’ясувати не вдалося – інший стиль гри. Шафранського ж замінив Володимир Данилюк, якого наші вболівальники неодноразово бачили минулих сезонів у блакитній формі «Надії».
Гості складом не здивували, проте грою з перших хвилин продемонстрували відсутність «мандражу» перед досвідченим супротивником. Більше того, «комфортівці» за першої нагоди «показували зуби» і намагалися загострювати гру біля чужих воріт. Гра другим номером, якою керував лідер білих Богдан Новак, явно вдавалася колективу з сусіднього обласного центру. Нулі на табло чітко відобразили події першого тайму та окреслили стратегію суперників на другу половину гри.
«Надія» через брак очкових надбань на ризик певний час не йшла. Але коли до закінчення матчу залишилося п’ять хвилин чемпіон пішов ва-банк і заграв з п’ятим польовим. Стало цікавіше. Трибуни ожили. Пішли гострі моменти. Кілька небезпечних прострілів та удар з убойної позиції Володимира Данильчука мали перетворитися у голи, але м’яч вперто оминав ворота.
Напруга все зростала. Кілька разів голкіпер «Комфорт-Сервісу» намагався влучити у ворота хорівської команди ударами з рук, але надто поспішав і мазав. Менше ніж за хвилину до сигналу про закінчення гри після чергового перехвату м’яч по гольовій траєкторії перелетів весь майданчик і…вдарився в стійку. Трибуни видохнули і зрозуміли що стали свідками першої в сезоні нульової нічиї, що у футзалі є рідкістю.

«Волиньагротех» - «Кураж» - 9:1 (3:0)
В другому матчі 3-го туру, в якому зустрічалися віце-чемпіони Суперліги «Волиньагротех» та горохівський «Кураж» футзалісти вирішили компенсувати глядачам гольову спрагу, забивши на двох 10 голів. Щоправда господарі в цьому питанні були набагато щедріші. Вони дев’ять разів змогли пробити кіпера гостей. А самі пропустили лише один раз.
Ще до перерви Вадим Вознюк потужними ударами оформив дубль, а Ігор Блажиєвський довів рахунок до 3:0 на користь лідера чемпіонату. Стало зрозумілим, що «агротехи» не віддадуть перемогу, що гарантує їм лідерство у Чемпіонаті мінімум на кілька тижнів.
Після відпочинку підопічні Анатолія Бартощука з новими силами взялися до гольової справи. Капітан команди Вадим Вознюк розписав «покер» і вийшов на першу позицію у спорі бомбардирів, а Дмитро Бурковський відзначився хет-триком. Все на що спромігся «Кураж» суботнього вечора це став гол престижу у виконанні Богдана Хринюка наприкінці зустрічі.
Стовідсотковий результат на старті сезону дозволив «Волиньагротеху» стати одноосібним лідером футзальної гонки обласного чемпіонату. Команда в тонусі та може в гарному настрої готуватися до кубкового поєдинку з «Надією-2».

«Вотранс» - «Аперкот» - 3:3 (0:1)
Такі поєдинки, як заключний матч туру «Вотранс» - «Аперкот», надовго залишаються у пам’яті вболівальників. Драматизму, емоцій, жаги до перемоги вистачило б на кілька ігор. Футзальні гурмани цінують такі протистояння. Єдиною ложкою дьогтю у бочці меду, даруйте луцько-ковельському дербі, стали вилучення гравців обох команд. Контрольно-дисциплінарній комісії АМФВ днями доведеться добряче попрацювати аби розібратися з поведінкою кількох гравців «Аперкоту», котрі вирішили на власний розсуд дати оцінку діям арбітрів. Але про все за чергою.
Зі стартовим свистком команди взяли шалений темп і підтримували його практично всі 50 хвилин гри. Голкіперам вистачало роботи, адже гравці обох команд за першої нагоди перевіряли їх майстерність. 13 хвилина стала нещасливою для «транспортника» Леоніда Єфремова, котрий «перевірив» свого воротаря Романа Перлова. Фатальний рикошет і рахунок у матчі відкрито. За мінімальної переваги гостей команди пішли на відпочинок.
Відновилася гра черговим калейдоскопом атакуючих дій. Через вісім хвилин другої чверті влучний удар Олександра Ліщука подвоїв перевагу «Аперкоту». А через п’ять хвилин більшості присутніх на матчі здавалося, що питання щодо переможця гри вже не на порядку денному. Більшості, але не гравцям синьо-червоній формі. Олександр Неделюк вирішив не відпускати у відрив гонки бомбардирів Вадима Вознюка і окрилив своїх партнерів по команді оптимізмом. Сталося це за 1 хвилину і 46 секунд до сирени. Включився «чистий» час.
Остання хвилина поєдинку вмістила в себе багато подій. «Вотранс» зловив кураж (не плутати з горохівським колективом) і пішов у наступ з п’ятим польовим. Олександр Курінов вдало завершив комбінацію – 2:3, і на майданчику стало спекотно. За друге порушення майданчик залишив ковельчанин Роман Кузьміч. «Аперкот» активно захищався, але за секунду до сирени м’яч затріпотів у сітці воріт Дмитра Дувакіна після удару Олександра Неделюка.
Завирували трибуни. І завирували емоції. Чотири червоних картки – підсумок нестриманості учасників цікавого та драматичного поєдинку. У наступному турі, що стартує 13-14 грудня (наступний вік-енд кубковий) не зможуть допомогти своїм командам лучанин Олександр Курінов та ковельські виконавці Роман Кузьміч, Іван Данилюк та Сергій Чапко. Хоча остаточний вердикт винесе КДК.