Волинська область стартувала з 3-ї ліги

             Старт сезону 2015-2016 на Волині було довірено командам першої, другої та третьої ліги. Саме третя ліга і провела перший офіційний матч чергового чемпіонату області. Треба сказати, що в цьому сезоні матчі відбуваються не тільки на «центральній» арені «Адреналін сіті», а й в затишному залі Луцького Національного технічного університету. Хоча ця «галявина» і поступається «Адреналіну» за розмірами, проте покриття викликає захоплення у спеціалістів – класичне дерево пофарбоване «спортивною» фарбою повністю відповідає найвищим вимогам. Отже на паркеті ЛНТУ і змагалися клуби третьої ліги, в якій, до речі, найбільша кількість новачків та й команд аж тридцять! Звичайно, в таких матчах коли різниця в класі може бути досить відчутною і голів забивають відчутно багато: «Топільно», наприклад,  переграло «Дідичі» з рахунком 13:5. Тобто практично кожні дві хвилини глядачі спостерігали забитий гол! Найменшою кількістю забитих м’ячів відзначилася гра «Модерн-експо» -  «Насипаторія» з рахунком теж немалим, навіть за мірками футзалу, 6:1.

            Тим часом в «Адреналін сіті» команди другої ліги теж менше восьми голів за матч не забивали. Так, приміром, «старожили» луцького футзалу команда «ПАККО» не пошкодували юних неофітів «міньки» з ДЮСШ-2 і згаданих вісім раз засмутили голкіпера «школярів», тоді як свої ворота зберегли недоторканими. Також не встояла і ще одна шкільна команда «Штурм-гімназія №4» під тиском «Фіміаму» 3:7, проте в цьому матчі інтрига рахунку 4:3 зберігалася до останньої хвилини, коли «гімназисти» все поставили на карту намагаючись врятувати гру масованими атаками. Треба сказати, що найбільш інтригуючим матчем другої ліги стала гра «Олімпії» з «Метеором», де команди почергово виходили вперед або встановлювали рівновагу, проте під час «чистої» двохвилинки крапку в перегонах з рахунком 6:5 на користь свого клубу поставив гравець «Олімпії» Бондарчук.

               Рахунки першої ліги більше відповідали заявленому класу команд, і лише легендарна «Марянівка» дещо випала з загального пулу: 14:0 від «Опери» на старті сезону наводять на роздуми чи не побачимо знову на фініші у розділі «пропущено мячів» число більше сотні… В інших іграх різниця у два-три голи підтвердила той факт, що клуби налаштовані на боротьбу і передбачити кінцівку першолігових перегонів буде важко. Що ж, поживемо-пограємо-побачимо!        

Анатолій ХомичАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: