Волинь.Боратинці «неласкаво» обійшлися із претендентами на медалі

Боратинська «Ласка» зуміла нав'язати спротив прентенденту на медалі цьогорічного розіграшу Суперліги чемпіонату Волинської області - «Волиньагротеху». Команди розпочали матч жваво: вже на 10 хвилині Ігор Ніщик відкрив рахунок у матчі. Здавалося, команда «агротехів» цілком контролює гру, але Юрій Дмирук, Олег Кравчук та Дмитро Перванчук протягом 10 останніх хвилин тайму шокували колектив Анатолія Бартощука - 3:1. На ці постріли номінальні гості відповіли тільки голом Романа Кузьмича за декілька секунд до сирени на перерву.

Рахунок 3:2 інтригував численних глядачів і другий тайм видався також бойовим. На третій хвилині другого тайму Леонід Єфремов забиває черговий свій м'яч до скарбнички після недавньої сотні. Згодом Олександр Назарчук збільшує перевагу своєї команди до п'яти голів проти двох.Однак «Волиньагротех» своїми атаками змусив суперника дещо притиснутися до своїх воріт. На 39-й хвилині Роман Кузьмич оформлює дубль, а на 42-й вже хет-трик - чим скорочує відставання своєї команди від суперника до мінімуму.

Правда між двома цими голами відбулося вилучення Юрія Дмитрука, котрий був не згідний із рішенням арбітра матчу. До завершення поєдинку тривала напружена боротьба та останнє слово було за гравцями боратинського колективу. На 50 хвилині агротехівці сфолили вшосте чим скористався Дмитро Перванчук, який потужним ударом із 10-метрової позначки був точним - 6:4. Поразка одного із претендентів на нагороди вносить ще більшу інтригу в боротьбі за призові місця.

Суперліга. 10-й тур

ЛАСКА - ВОЛИНЬАГРОТЕХ - 6:4 (3:2)

Голи: Дмитрук, 15, Кравчук, 21, Перванчук, 23, 50 (++), Єфремов, 28, Назарчук, 36 - Ніщик, 10, Кузьмич, 25, 39, 42

Попередження: Ясінський, 31, Перванчук, 50, Степанов, 50 - Вознюк, 50

Вилучення: Дмитрук, 41

Арбітри: Чабан, Гарасимків 3-й арбітр: Зварич

«Вотранс» реваншувався за кубкову поразку

Поєдинок сусідів по турнірній таблиці видався не менш бойовим ніж матчі за призові місця. Гравці «Вотрансу» вдало провели дві десятихвилинки. На 12 хвилині Василь Олійник відкрив рахунок у матчі, а на 21 Тарас Кабанов подвоїв його. «Володимирівка» пручалася як могла, проте відзначилася тільки на останніх секундах першого тайму. Віталій Кашуба вдало завершив комбінацію своїх партнерів - 2:1.

Другий тайм більш вдало вже розпочав колектив Олександра Тищенка. Численні комбінації партнерів завершив чудовим ударом з льоту Андрій Бойко і навіть відважний кидок Романа Перлова не допоміг «Вотрансу» - 2:2.

На хвилі успіху «Володимирівка» старалася розвинути свій успіх, однак чудово у рамці діяв молодий дублер Юрія Волошина, до речі, Роман і став кращим гравцем матчу. Проте розв'язка цього захоплюючого поєдинку настала, як і годиться, на останніх секундах. Чергове закидання у штрафний майданчик суперника на потужного форварда вотрансівців, завершилось вдало - Тарас Кабанов у боротьбі із голкіпером та захисником примудрився вишкрябати м'яч та у падінні проштовхнути повз суперників, як наслідок - 3:2.

ВОЛОДИМИРІВКА- ВОТРАНС - 2:3 (1:2)

Голи: Кашуба, 25, Бойко, 33 - Олійник, 12, Кабанов, 21, 50

Попередження: Кузміч, 8, Кашуба, 20 - Стадніцький, 15

Арбітри: Гарасимків, Чабан 3-й арбітр: Зварич

Горохові як завжди весело

А можливо сумно. Це як хто сприймає. Проте «Мар'янівка» продовжує грати і штампувати кількістні рекорди, цього разу із «Шанс-Авто». У звітах про матчі «картатих» краще наполягати на арифметику, аніж на футзал.

Цього разу команда Сергія Магери пропустила 20 м'ячів - по 10 у кожному з таймів. Чотири голи господарів були забиті у другому таймі. Своїх вісім м'ячів забив кращий бомбардир ковельчан Володимир Бобилєв, а його партнер по команді та по суперечці за звання кращого голеадору сезону Віталій Романчук на гол менше - 7.

Після цієї перемоги «Шанс-Авто» посідає третю сходинку у турнірній таблиці, маючі гру з «Володимирівкою» у запасі. А «Мар'янівка» поспішає закінчити чим скоріш футзальну епопею та спробувати свої сили у другій частині футбольного сезону області.

МАР'ЯНІВКА - ШАНС-АВТО - 4:20 (0:10)

Суперліга. Різниця без різниці

У першому колі «Динамо» поступилося команді Віктора Ревка з «сухим» рахунком 0:8. У звітному поєдинку екс-гіпермаркетовці гол забили, але пропустили дев'ять, залишивши різницю у голах на відстані 8-ми влцучних пострілів. Лідер чемпіонату хорівська «Надія» впевнено і надійно переграла, хоча і не новачка, проте дебютанта суперліги чемпіонату Волині - команду «Динамо». Першому, лік голам у цьому матчі, вдалося відкрити не польовим гравцям, а знаному «майстру футзалу» - голкіперу. Ігор Пунда, вдавши, що його команда буде розігрувати п'ятого польового, підступно і точно пробив поміж гравців динамівського колективу. Далі вже за справу взялися його партнери - на 11 хвилині Вячеслав Пісько, на 14 хвилині Юрій Хавер та на 18 хвилині Євген Москвін. До речі, Євген примудрився обманути декількох суперників просто на одному квадратному метрі, всьго на всього, декількома доторками до м'яча - майстерність не проп'єш (як говориться). Гравці «Динамо» поступово зібралися і таки зуміли дати відсіч лідеру чемпіонату. Андрій Лукашик на останній хвилині першого тайму завершив простріл своїх партенрів - 4:1.

На другий тайм динамівці налаштувалися краще: проводили численні позиційні атаки, ловили суперника на помилках проте, точності у їхніх діях було вкрай мало. А ось «Надія» майже усі свої моменти використала сповна: дубль у матчі оформив шикарним ударом Євген Москвін та ще чотири голи, на будь-який смак, провів Ярослав Пісько. Впевнена і надійна перемога хорівського колективу - 9:1.

НАДІЯ - ДИНАМО - 9:1 (4:1)

Голи: Пунда, 8, Пісько, 11, 29, 39, 50, 50, Хавер, 14, Москвін, 18, 40 - Лукашик, 25

Арбітри: Хомич, Карпук 3-й арбітр: Зварич