Волинь. Вища ліга. За два тури до фінішу - два лідери

Звітний 9-й тур у вищій лізі подарував уболівальникам массу цікавих поєдинків та інтригуючі перестановки у турнірній таблиці.

Розпочали тур представники «Будівельника» та «Ніко». Ветеранам вдалося не тільки тримати ігровий темп, але і здивувати суперника. Олександр Рожило відзначився єдиним забитим м'ячем у першому таймі. Взагалі матч проходив у безкомпромісній боротьбі і у швидкому темпі. У одному із епізодів гравців так захопив пил боротьби, що вони вдарилися у повітрі головами. Не поталанило гравцеві «НІКО Ветеран-Лучеськ» Сергію Бугайчуку - йому надали першу медичну допомогу та госпіталізували у медичний заклад, де наклали декілька швів.

У другому таймі ветерани зуміли витримати ще одну десятихвилинку, але у результаті змушені були капітулювати. На 31-й та 33-й хвилинах Олег Василюк зрівняв рахунок, а Дмитро Бурковський вивів будівельників уперед. А під завершення поєдинку два Максими Конон та Лисенко встановили остаточний рахунок 4:1. Таким чином «Будівельник» закріпився на третьому місці у турнірній таблиці, відстаючи від лідерів усього на один пункт.

Шокував же усіх ківерцівський колектив, який «тихим кроком» став лідером вищої ліги. «Колос» впевнено та екстравагантно обіграв другий «Вотранс». Вже у першому таймі на табло горів рахунок 3:0. Причому, один із голів молода зміна Юрія Волошина забила собі сама.

У другому таймі суперник будь що прагнув відігратися, проте Микола Глушаков та Андрій Полтавець відзначилися дублями, допомігши перемогти свого опонента. «Вотранс-2» зумів відповісти тільки трьома влучними ударами - перемога 7:3, яка виводить ківерцівську команду на першу сходинку у турнірній таблиці.

У іншому поєдинку підопічні Анатолія Мищука впевнено перемогли острожецький колектив «Камаз-Агро», у котрого дещо затягнулася чорна смуга, пов'язана мабуть із травмою Сергія Вишневського - кращого бомбардира команди. Надрезультативну гру провів торпедівець Андрій Кодлубай, котрий забив усі м'ячі у цьому поєдинку - дубль у першому та дубль у другому таймах.

«Зміна» не менш упевнено перемогла аутсайдера цієї ліги «Освіту». Богдан Новак та Андрій Рибчинський доклали руку до розгрому, записавши на свої рахунки по дублю. «Освіта» зуміла відповісти тільки одим пострілом Олександра Улітича на початку другого тайму.

Найцікавіший же поєдинок глядачі переглянули у останньому матчі цього туру. Горохівський колектив приймав, так би мовити, гостей із Рівного, котрі трішки полоскотали нерви уболівальників, приїхавши за 15 хвилин до початку матчу. Гра ж стала продовженням кубкового трилеру тижневої давнини

Роман Левчук уже на 6-й хвилині красивим ударом відкрив рахунок у цьому поєдинку. У результаті «Кураж» кинувся відіграватися і на майданчику пішла, що називається без - «центру поля». У результаті численних атак рівненський колектив сфолив у своїй штрафній. Пенальті чітко та на силу реалізував Юрій Фібич.

Нічийний результат на перерву, можна сказати завів обидві команди, після перерви команди заграли ще швидше та агресивніше. На 24-й хвилині Андрій Абрамович вивів гостей уперед, проте вже на 25-й хвилині Дмитро Холодзьон встановив паритет - 2:2. Команди продовжили у тому ж дусі й на 32-й хвилині суддям довелося вдруге призначити шестиметровий удар. На цей раз м'яч потрапив у руку гравцю білих, і вдруге холоднокровно та на силу штрафний удар реалізував кращий гравець матчу - Юрій Фібіч.

Та не встигли горохівчани порадіти, як уже їм довелося виймати м'яча із сітки власних воріт. Швидка атака привела до голу Андрія Абрамовича, котрий оформив дубль. Команди старалися напрацювати на перемогу і надалі, але до завершення матчу рахунок на табло так і не змінився - 3:3. Такому результату більше раділи рівненчани, а от «Кураж» через нічию втратив перше місце у лізі за різницею забитих та пропущених голів.

Команда «Атлетик» у цьому турі відпочивала та спостерігала за суперниками для майбутніх баталій.

Вища ліга. 9-й тур

БУДІВЕЛЬНИК - НІКОВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК - 4:1 (0:1)

Голи: Василюк, 31, Бурковський, 33, Конон, 38, Лисенко, 39 - Рожило, 13

Попередження: Оліда, 18, Шостак, 27 (обоє Ніко Ветеран-Лучеськ)

Арбітри: Попко, Дмитрук, Б. 3-й арбітр: Зварич

КОЛОС - ВОТРАНС-2 - 7:3 (3:0)

Голи: Батрак, 5, Музичук ав., 15, Ващук О., 20, Глушаков, 23, 24, Полтавець, 24, 35 - Музичук, 22, Крот, 30, Мосійчук, 38

Арбітри: Журибіда, Літвінчук 3-й арбітр: Зварич

ТОРПЕДО - КАМАЗ-АГРО - 4:0 (2:0)

Голи: Кодлубай, 4, 7, 28, 34

Попередження: Третяк, 32 - Тарнавський, 6, Юрчук, 36

Арбітри: Безуглий, Попко 3-й арбітр: Онищук

ОСВІТА - ЗМІНА - 1:6 (0:4)

Голи: Улітич, 22 - Новак, 3, 16, Рибчинський, 10, 34, Третяк, 12, Власюк, 28

Арбітри: Смірнов, Безуглий 3-й арбітр: Онищук