Волинь: втрачений шанс наздогнати лідера

«Володимирівка» - «Вотранс» - 3:3 (1:0)

Голи:  Обертас М., 6; Цимбаляк Н., 30; Романчук В., 35; – Філь Р., 36; Неделюк О., 45; Єфремов Л. 46.

Попередження: Бойко А., 40 – Рибковський П., 43

Арбітри: Хомич О., Гарасимків В. 3-й арбітр: Онищук Ю.

Лідер суперліги «Надія» в цьому турі не грала, тому у «Вотранса» була нагода наздогнати її хоча б за набраними очками. Щоправда, зробити це потрібно було у грі проти «Володимирівки», яка за втраченими балами «Вотрансу» не поступалась. Першими відзначились господарі: на шостій хвилині Тарас Николишин довгим пасом зі своєї половини знайшов Максима Обертаса, і той вивів «Володимирівку» вперед. В першому таймі гра проходила в невисокому темпі. Обидві команди часто порушували правила: «Вотранс» до перерви відзначився 5 фолами, господарі мали в пасиві 4 порушення. А от за моментами перевага була у «Володимирівки». Двічі міг відзначатись Андрій Бойко, а після удару Павла Николюка гостей врятувала штанга.

На початку другого тайму після розіграшу кутового Назарій Цимбалюк подвоїв перевагу господарів, а на 35-й хвилині рахунок став 3:0: спочатку Андрій Бойко влучив у штангу, але наступний постріл у виконанні Віталія Романчука виявився результативним. Через хвилину «Вотранс» скоротив розрив - Олександр Неделюк асистував Роману Філю, який з двох метрів направив м’яча у сітку воріт. За п’ять хвилин до завершення гри схожим чином відзначився сам Неделюк, асистував йому Павло Рибковський. А далі трапилось, подія, яка викликала шквал емоцій на трибунах. Чергова атака «Вотрансу», який кинув усі сили на те аби відігратись, завершилась неймовірним за красою голом Леоніда Єфремова. Йому вдалося в падінні через себе «ножицями» з дуже гострого кута влучити в дальню «дев’ятку» воріт «Володимирівки». Рахунок став нічийним за 4 хвилини до завершення гри. На цей момент гості знову встигли досягти позначки в 5 фолів. Але далі правил вже не порушували. Господарі на останній хвилині випустили п’ятого польового гравця. В попередній грі проти «Аперкота» ця гра у ва-банк себе виправдала. Тоді за схожих умов «Володимирівка» видряпала перемогу. Історія могла повторитись і цього разу, але Назарій Цимбаляк не зміг результативно завершити останню атаку в матчі. Отже, нічия 3:3 на користь «Надії».

«Волиньагротех» - «Аперкот» - 3:4 (2:1)

Голи:  Блажиєвський І., 20; Бурковський Д., 23; Вознюк В., 31; – Данилюк І. 15, 48, 50; Ліщук О, 34

Не реалізовані 10-ти м. удари: Ліщук О., 25; Романчук Ю., 49 («Аперкот»).

Попередження: Блажиєвський І., 36; Ярошик В. 46 – Мороз П. ,27; Данилюк І.,46

Арбітри: Журибіда В., Попко М. 3-й арбітр: Онищук Ю.

Друга гра в турі почалась динамічніше. Обидві команди намагались створити небезпеку біля чужих воріт, але до реальних нагод справа не доходила. Вперше продемонструвати воротарську майстерність довелось голкіперу гостей – Дмитру Дувакіну. На 11-й хвилині він вийшов переможцем в дуелі із Ігорем Блажиєвським. «Аперкот» відповів моментом Романа Романчука, а через хвилину Іван Данилюк виявися спритнішим за оборонця та воротаря «Волиньагротеху» і вивів свою команду вперед. Відігратись господарі змогли на 20 хвилині - Ігор Блажиєвський скористався пасом Романа Кузьмича.. Через 3 хвилини Дмитро Бурковський в контратаці вивів господарів вперед. Господарі змарнували ще дві чудові нагоди збільшити свою перевагу, а на останніх секундах «Аперкот» міг зрівняти рахунок, та Олександр Ліщук не реалізував пенальті, який відбив голкіпер «Волиньагротеху» Василь Ярошик.

Другий тайм почався з атак господарів одна з яких завершилась голом Вадима Вознюка на 31 хвилині. Цілі  досяг його влучний удар з 10 метрів. Потім настала черга реабілітуватись за нереалізований пенальті Олександру Ліщуку. Допоміг йому в цьому Віталій Ільїн. Так на 34-й хвилині рахунок став 3:2 на користь «Волиньагротеху». Почалась відкрита гра. Моменти були в обох команд, але якщо господарі не реалізували жодну з трьох нагод, то в гостей Іван Данилюк все ж вдало завершив одну зі своїх спроб: на 48 хвилині він в падінні через себе зрівняв рахунок. Господарі окрім  невикористанням моментів біля чужих воріт, в другому таймі відзначились ще й колекціонуванням фолів. На 49 хвилині за шостий фол у ворота «Волиньагротеху» було призначено десятиметровий штрафний, - гарна нагода для «Аперкота» здобути перемогу, однак знову Василь Ярошик вийшов переможцем, відбивши удар Юрія Романчука. І був би голкіпер господарів героєм матчу, якби за 33 секунди до завершення не капітулював перед Іваном Данилюком, який в боротьбі із захисником оформив хет-трик, що дозволив його команді перервати серію поразок. 4:3 на користь «Аперкоту».

3

«ЛСТМ» - «НІКО Ветеран-Лучеськ» - 8:3 (2:1)

Голи:  Кабанов Т.1, 32, 36, 40; Махнюк І. 8; Прощарук О. 23, 25; Кодлубай А., 30 – Матвійчук П., 13; Бебко П., 27; Сидоров В., 36.

Попередження: Чабан Л. 37 («НІКО Ветеран-Лучеськ»).

Арбітри: Заяць О., Попко М. 3-й арбітр: Онищук Ю.

В останній грі сьомого туру зустрічались ЛСТМ та «НІКО Ветеран-Лучеськ». Перед матчем команди розділяли 8 очок і хід поєдинку підтвердив різницю в класі команд. Вже на першій хвилині Тарас Кабанов після розіграшу кутового потужним ударом направив мяча в сітку воріт  «Ніко», які в цій грі за відсутності двох заявлених воротарів захищав польовий гравець Костянтин Масицький. Другий гол теж на совісті голкіпера гостей. На восьмій хвилині Ігор Махнюк вразив пусті ворота, які Масицький невиправдано покинув, намагаючись завадити розвитку атаки суперника. Гра проходила в невисокому темпі і поступово гравці «НІКО» заволоділи ініціативою. Спочатку вони скоротили розрив у рахунку завдяки Петру Матвійчуку. Щоправда, саме він запоров два наступні небезпечних моменти гостей.

Одразу після перерви завдяки дублю Олександра Прощарука ЛСТМ збільшив свою перевагу до трьох голів - 4:1. А потім на кожен пропущений від суперника гол, господарі відповідали двома. Таким чином остаточний рахунок 8:3 на користь ЛСТМ. Завдяки цій перемозі «будівельники» піднялись на четверту сходинку турнірної таблиці.

«Торпедо» - «Акцент» - 2:3 (1:3)

Голи:  Венський Б., 19, 23;– Шаула Ю., 13; Гапон В., 16;             Василюк О., 20.

Попередження: Віхрук С.,20; Рудик Д., 33; Баденчук В., 20 - Василюк О., 30; Кравчук О., 35; Рубчинський В., 38;

Програму 8-го туру у вищій лізі відкривала гра між лідерами чемпіонату, які посідали друге та третє місця в турнірній таблиці. Першими відзначились гості – Юрій Шаула ударом з чотирьох метрів. «Торпедо» також мало нагоди, але жодної не реалізувало. За таку недбалість на 15 хвилині їх покарав Володимир Гапон, влучивши в дальній лівий кут воріт «Торпедо». На 19 хвилині господарі скоротили відставання після розіграшу кутового, однак «Акцент» встиг до перерви відновити перевагу в два голи. Олег Василюк влучно поцілив з 14 метрів в «дев’ятку».

На початку другого тайму «Торпедо» вдруге скоротило розрив у рахунку, і знову після розіграшу кутового відзначився Богдан Венський. Надалі кількість моментів зменшилась, зате зросло число фолів. На 26-й хвилині відбиваючи м’яча, зазнав травми руки воротар «Торпедо» Олександр Румін. Його місце зайняв Богдан Венський. Становище господарів стало скрутним ще й тому, що на лавці на початку гри сиділо лише два ольових гравці, а тепер і того менше. Та слід віддати належне торпедівцям, які за таких несприятливих умов чинили опір і до останньої секунди не втрачали надію на те, аби зрівняти рахунок.

Можливо, змістовної гри глядачі не побачили, проте інтрига трималась до останньої секунди.

Два аутсайдери, які досі не знають смаку перемог в цьому турі зустрічались із лідерами, тому їхні шанси на успіх були примарними. Навряд чи кого здивували розгромні рахунки цих матчів.

«Динамо» - «Камаз-Агро» - 11:2 (2:0)

Голи:  Бурцев Р., 7; Турчик Б.,19, 33, 34, 36, 39, 39, 40; Гук О., 23, 26; Журибіда В., 24 – Льозін Д.,21; Юрчук О., 37.

Попередження: Льозін Д.,27 («Камаз-Агро»)

Арбітри: Хомич О., Матвіюк Р. 3-й арбітр: Онищук Ю.

«Динамо», зазнавши в останніх двох турах дошкульних поразок, вимістило злість на аутсайдері. Під гарячу руку потрапив «Камаз-Агро». Після першого тайму рахунок ще був досить пристойним, а на початку другого гості навіть спромоглись відрати один гол. Після цього «Динамо»-машина набрала повних обертів і не зупинялась до самого кінця. Бенефіс Богдана Турчика, який з семи своїх голів, шість забив за останні 8 хвилин гри. Гості у другому таймі навіть жодного разу не порушили правила - повна капітуляція.

«Мідас-Трейд» - «Вотранс-2» - 3:10 (1:4)

Голи:  Пшонік В., 2, 37; Дмоховський Р., 23;  - Мосійчук О., 4, 33; Дудік А., 6; Тетаренко Ю., 16, 39; Лящук І.,19, 21, 35; Перванчук Д., 30; Волошин А., 40.

Попередження: Скиданюк С.,15 - Перванчук Д.,13

Арбітри:  Заяць О., Попко М. 3-й арбітр: Онищук Ю.

Ще один матч, підсумок якого був досить передбачуваним. Лідер турніру «Воранс-2» хоч і пропустив першим, та вже за 5 хвилин був попереду. В перерві «Вотранс-2» замінив воротаря, хоча потреби в цьому не було. Все одно «Мідас-Трейд» моментів практично не створював. Коли на 33 хвилині Олександр Мосійчук дальнім ударом в нижній кут воріт зробив рахунок 7:2, стало цікаво, чи буде досягнуто позначки в 10 голів. Поставленої мети «Вотранс-2» досяг на останній хвилині – відзначився Артур Волошин.

«Кураж» - «Колос» - 5:2 (2:2)

Голи:  Холодзьон Д., 11; Гладун Б.,15, 36; Фібіч Ю., 24, 30; - Глушаков М., 9,19.

Попередження: Мельничук В., 25; Холодзьон Д., 26; Прик С., 28 – Власюк А., 22; Пашинський П., 25; Глушаков М., 30.

Третя команда, яка досі не вигравала, «Колос» теж програв, але з більш пристойним рахунком. Але й суперник в нього був середняк турнірної таблиці – «Кураж». В першому таймі гості виглядали досить пристойно, але після перерви не знайшли чим відповісти на 3 голи «Куражу». Вкотре доводиться констатувати брак виконавчої майстерності в гравців «Колосу», а зусиль одного капітана Миколи Глушакова явно недостатньо, аби сподіватись на успіх.

В неділю відбулось дві гри за участю команд, які напередодні завершували 7-й тур.

«НІКО Ветеран-Лучеськ»  - «Магніт» - 5:4 (2:2)

Голи:  Матвійчук П.7, 28, 28; Бебко П. 15, Чабан А., 22; – Сидоров П., 11 (автогол); Степанов Р., 13, 24; Шахов А., 39.

Попередження: Сидоров П., 31 («НІКО Ветеран-Лучеськ»).

На цю гру обидві команди вийшли в далеко не оптимальних складах, зокрема, були відсутні воротарі, місця яких в воротах зайняли польові гравці. Костянтин Масицький з «НІКО» випробував себе в новому амплуа ще вчора, а в Альберта Шахова з «Магніту» дебют був цього вечора. Не дивно, що більша частина голів, які побачили глядачі в цьому матчі була на совісті «голкіперів». Гойдалки в рахунку, що тривали більшу частину гри припинились на 28 хвилині, коли дуплетом вистрілив Петро Матвійчук: в першому випадку Альберт Шахов після нескладного удару не втримав м’яча в руках, і той перетнув лінію воріт, а потім помилились вже захистники. Одного з них Петро обікрав в центрі поля в спокійно реалізував вихид віч-на-віч. За дві хвилини до завершення гри «Магніт» перейшов на гру в 5 польових гравці і Шахов повернувся до своєї звичної гри - в полі. Альберт встиг навіть відзначитись у воротах «НІКО» та це не врятувало його команду від поразки.

«Атлетик»  - «ЛСТМ» - 4:7 (1:2)

Голи:  Ліщук С.,20, 36, 28; Завіруха В. 31, Ванічик А., 35; – Кабанов Т., 10, 27; Кодлубай А., 17, 37; Махнюк І., 23, 39; Горщарук Д.,29

Попередження: Махнюк І., 13 (ЛСТМ).

Арбітри: Трефіловський Д., Матвіюк Р. 3-й арбітр: Трофімчук Р.

Завершувала 8-й тур гра між командами, що посідали 4 та 6 місця в турнірній таблиці. Перших 10 хвилин перевага була на боці господарів. Вони мали декілька нагод, більше володіли м’ячем, але пропустили першими: Тарас Кабанов практично з лінії воріт підправив круглястого в сітку після удару Ігоря Махнюка. Черговий сплеск активності гостей на 16 хвилині – двічі поспіль воротар Атлетика Вячеслав Чеберяк рятує свою команду від неминучого голу, однак в наступній атаці гості все ж досягли свого: Андрій Кодлубай після скидки головою Кабанова подвоює перевагу ЛСТМ. За хвилину до завершення першого тайму сильний удар Сергія Ліщука від бокової лінії застав зненацька голкіпера гостей – мяч просвистів «між вухами» і опинився в сітці.

На 23 хвилині Ігор Махнюк ударом з льоту від правої бокової лінії знайшов шпарину між воротарем та штангою. В наступних голах був задіяних Тарас Кабанов, спочатку на 26 хвилині він з одного метра замкнув простріл, а невдовзі асистував Дмитру Горщаруку, вивівши того на ударну позицію. Рахунок став 5:1 на користь ЛСТМ. В певний момент здалось, що «Атлетик» «поплив», як боксер після нокдауну. Зібравши волю, господарі змогли скоротити відрив до одного голу протягом п’яти хвилин. Однак вже в наступній атаці гості завдяки точному удару Андрія Кодлубая з лінії штрафного майданчика збільшують відрив – 6:4, а на передостанній хвилині Ігор Махнюк зі своєї половини влучив в пусті ворота «Атлетика», воротар якого В'ячеслав Чебиряк в цей момент виконував функції п’ятого польового гравця і був в центральному колі. Отже, 7:4 – непроста перемога ЛСТМ, після якої команда піднялась на третю сходинку в таблиці.