Волинь, вища ліга: Молодь перемогла досвід

Після дев’ятого туру у Вищій лізі на вершині турнірної таблиці одноосібний лідер, але переслідувачі не дрімають, бомбардири тішаться, а голкіпери страждають.

Динамо – Камаз-Агро – 11:2
Матч пройшов досить динамічно та під диктовку однієї команди – динамівської. У острожецьких хлопців гра відверто не пішла, як наслідок хет-трик Миколи Казьмірука, дублі Богдана Турчика, Олександра Гука та Андрія Бойка. «Камаз» зумів відповісти голами Олега Юрчука та Романа Козака – 11:2. Відверто здали камазівці на фініші сезону.

ЛСТМ – Мідас-Трейд – 10:1
«Мідас-Трейд» досить швидко відкрив рахунок у матчі – Юрій Павельчук замнув простріл біля дальньої стійки, однак партнери тренера не підтримали. Дублі Андрія В’юника та Андрія Кодлубая, покер Ігоря Махнюка і ЛСТМ декласував червоно-синіх 10:1.

ФК Торпедо – НІКО Ветеран-Лучеськ – 0:3
Щось явно розізлило ветеранів – перший тайм ще тільки розпочався, а вони забили торпедівцям два швидких м’ячі зусиллями голкіпера Василя Кохановського та Ігоря Заболотного. Ігор так зарядився на боротьбу, що вже на 8-й хвилині отримав вилучення. Гандикап у три м’ячі встановив Юрій Дмитрук, «Торпедо» ж свою гру так і не знайшло програвши на усіх фронтах.

ПАККО –Вотранс-2– 1:2
Битва за одноосібне лідерство у Вищій лізі видалася на славу та завершувала суботній ігровий день. Перший там так і пройшов у пошуках шляхів до воріт суперника. Знайшли його у другому таймі, причому доволі швидко. Юрій Романчук рахунок відкрив, але за хвилину ветеран футзалу Сергій Чемерис зрівняв. Молода зміна Юрія Волошина ринулася вперед із ще більшим ентузіазмом та на 31-й хвилині Олександр Чепелюк вивів свою команду уперед. До завершення матчу паківці усім своїм досвідом намагалися переломити хід поєдинку, але молодь перевагу втримала, а з нею і перше місце у турнірній таблиці!

Атлетик – Колос – 5:3
Ківерцівський «Колос» сама не передбачувана команда ліги – забиваючи красиві голи у дев’ятки, пропускає у самих простих ситуаціях. От цього разу Юрій Чепура стрільнув красивим дублем та на старті поєдинку «Колос» впевнено лідирував – 2:0. Але ще до перерви удари Володимира Вакульчика та Станіслава Романова (двічі) застали зненацька голкіпера ківерчан і на табло 2:3 на користь червоно-білих.
Микола Глушаков після перерви рахунок зрівняв, але Ростислав Макієнко та Олександр Рожило добили зелено-білих – 5:3 на користь «Атлетика», що не випадає із лідируючої групи та чекає на осічку конкурентів.

ФК Мар’янівка – ФК Магніт – 4:13
Матч для уболівальників. Тут було все – голи, фоли, пенальті, епатаж та волинський характер. Допоки Денис Рудик у першому таймі десь перевдягався, ФК «Магніт» уже перемагав – 8:0.
У другому таймі Денис своєю появою заставив понервувати суперників, і хоча, не все у нього вдавалося, але свій хет-трик він зробив. Особливо ефектним у нього виявився третій гол – ударом із своєї половини поля він поцілив прямо у дев’ятку. У «Магніта» 7 голів на свій рахунок записав Максим Лисенко.