Волинь, Вища ліга: Два лідери, два переслідувачі і темна конячка

Вища ліга. Два лідери, два переслідувачі і темна конячка
Після восьмого туру у Вищій лізі на вершині турнірної таблиці двовладдя, переслідувачі також ідуть в ногу, але і у їхні спини відчувається дихання наздоганяючих.

Мідас-Трейд – ФК Торпедо – 6:5
Матч, що був зіграний ще кубкового вікенду подарував глядачам масу емоцій, ефектної і ефективної гри, а головне фаворит зустрічі був переможений. Вже у першому таймі команди показали, що нудно глядачам не буде. Сергій Віхрук відзначився дублем та Владислав Гаврилюк – двічі виводили вперед торпедівців. Однак, Олександр Грицюк та Антон Чернов рахунки зрівнювали. Та на перерву команди йшли із мінімальної переваги ФК «Торпедо».
Другий тайм розпочався із безкінечних фолів мідасівців і вже на 30-й хвилині Володимир Баденчук реалізував 10-метровий удар. Однак далі гра проходила без центру поля – Олександр Грицюк скорочує відставання, Дмитро Медунецький відновлює гандикап у два м’ячі, а Антон Чернов його нівелює. Згодом Максим Мохнюк взагалі рівняє цифри на табло – 5:5. Тепер уже нервувати довелося підопічним Анатолія Мищука, на 36-й хвилині Сергій Віхрук, у простому епізоді отримав вилучення від арбітру матчу, хоча граючи в більшості «Мідас-Трейд» своєю перевагою скористатися не зумів. Однак бігаючи від одних воріт до інших гравці «Мідас-Трейда» виявилися вдалішими – Олександр Грицюк оформлює хет-трик і стає героєм матчу – 6:5.

Вотранс-2 – ФК Мар’яінвка – 13:2
Протистояння першої та останньої команд Вищої ліги подарувало масу голів від господарів та масу емоцій від гостей. Цього дня тактика підопічних Сергій Магери дещо не спрацювала – у горохівського колективу по голу у кожному таймі відзначився найкращий бомбардир Денис Рудик. У вотрансівців хет-триками відзначилися Микола Жук, Ілля Лящук та Олександр Чепелюк.

ФК Магніт – ЛСТМ – 2:3
Складається таке враження, що підопічним Ігоря Калюжного треба сходити до якоїсь ворожки, щоб вона зняла із них злі чари. Черговий раз червоно-синій колектив вів гру, контролював хід поєдинку, розігрував хороші комбінації, забивав красиві голи… але перемагають їхні суперники. Антон Сташевський рахунок відкрив, Андрій Кодлубай його зрівняв, але Роман Іваніцький забезпечив комфортну перевагу на перерву.
Другий тайм пройшов у запеклих атаках від одних до інших воріт, але відзначитися вдалося тільки кращому бомбардиру ліги Тарасу Кабанову дублем. Прикра поразка і ЛСТМ наступає на п’яти лідерам чемпіонату, а ФК «Магніт» залишається на 10-й позиції.

Камаз-Агро –Атлетик – 2:4
Вдалий спурт «Атлетика» силами Станіслава Романова на 1-й та 3-й хвилинах захопили «Камаз-Агро» зненацька. Сергій Ліщук на 14-й хвилині також відзначився голом у чужі ворота, але на цей раз острожецький колектив відповів голом Романа Козака. Перед самою фінальною сиреною Андрій Ванічик зробив комфортний гандикап на перерву.
У другому таймі Дмитро Перванчук дещо скоротив відставання у рахунку, але на більше представників Рівненської області не вистачило – 4:2.

Колос – ПАККО – 3:4
Матч, що називається, на славу – забиває «Колос», а перемагає ПАККО. Сергій Вознюк вже на 10-й хвилині рахунок відкрив, ківерцівські футзалісти ж свою гру протягом першого таймі тільки шукали. І знайшли слабкі сторони у другому. Хоча Роман Киценюк подвоїв перевагу своєї команди ефектно у дотик завершивши комбінацію партнерів, Андрій Власюк продерся крізь захисні редути паківців та довів, що у Ківерцях теж знають як забиваються голи.
Дещо підвів своїх партнерів Андрій Химчук – не дивлячись віддав м’яча своєму граючому тренеру Юрію Ващуку, котрий саме вийшов із воріт для розіграшу п’ятого польового гравця. До честі «Колосу» гравці не здалися – Микола Глушаков та, довго відсутній через травму, Олександр Батрак рахунок зрівняли. Гра із п’ятим, біло-зеленим вийшла боком – Андрій Ковальчук, скориставшись втратою, виніс м’яч, який потрапив у сітку чужих воріт – 4:3 важка перемога жовто-зелених.

НІКО Ветеран-Лучеськ – Динамо – 3:4
Ще одна гра туру із схожим сценарієм – забивають ветерани, а перемагають динамівці. Рахунок відкрив Микола Казьмірук, а подвоїв… голіпер «Ветарана» Михайло Оліда – після серії рикошетів м’яч від його ноги кумедно залетів у ворота. Рахунок до розгромного довів Олександр Гук – 3:0 на перерву, явно не радував гравців «НІКО».
Із стартом другого тайму Юрій Дмитрук відкрив лік голам ветеранів. Динамівці впевнено вели матч до завершення на 38-й хвилині Павло Бебко здавалося зламав синіх четвертим голом. Проте у бійці молодості проти досвіду дещо трішки не вистачило для подвигу. На останній хвилині гри Юрій Дмитрук і Василь Кохановський скоротили відставання до мінімуму. Ще б одну додаткову хвилинку і, можливо, гра взагалі змінилася б в інший бік, але рахунок 4:3 за «Динамо».