Волинь: тур останніх «китайських» попереджень

Другий тур чемпіонату області традиційно є туром останніх «китайських» попереджень. Судді та спостерігачі нагадували представникам команд про необхідність привести до однакового вигляду шорти та гетри, здати фото чи копію паспорту, адже в наступному турі такі «борги» можуть призвести до того, що певний гравець не зможе зіграти за свій клуб!  Зрештою більшість команд  відповідально віднеслася до підготовчого періоду, і тепер можуть повністю зосередитись на грі.

Третя ліга поки що обходиться без гучних сенсацій, проте напруги у матчах не займати!  Мабуть, до такої гри слід віднести зустріч «Шервуд-Кораблика» з «Мотором». Камбек «авіаторів» на останніх хвилинах просто вражає, адже за п’ять хвилин  до кінця матчу «корабели» вигравали 5:2!  Нічия 5:5 для «Мотора» може вважатися перемогою і прикладом того, що боротися необхідно до останньої секунди. В інших матчах команди здобували або губили бали, період втягування в чемпіонат завершено, а тому боротьба попереду.

Друга ліга догравала перший тур в суботу, в той же день і в неділю відбувалися матчі другого туру. Деяким командам довелося зіграти в обидва дні і, наприклад, «Голоби» в суботу розтрощили «Боратин» з рахунком 13:4, а вже в неділю самі стали жертвою «Теремно хліб» 0:6.  «Шкільне» дербі між «ДЮСШ-2» та «Штурм-гімназією №4» за вершилося перемогою спортивної школи, проте нічийний рахунок зберігався до останньої п’ятихвилинки, і тільки в ендшпілі «спортсмени» подолали «гімназистів». Переможну ходу продовжив «ПАККО», який переміг з рахунком 5:1 «Надію-2».

У першій лізі грандіозних зрушень не відбулося, хоча могла виграти «Мар’янівка», що скучила за перемогами, але втримати рахунок на свою користь у матчі зі «Стеллою» не вдалося.  Також у зустрічі з «Вікторією» першими відкрили рахунок гравці «Дже Рост», але перемогу відсвяткувала команда Сергія Вишневського 3:1. Знову залишила свої воротами недоторканими «Опера», а  «сухар» цього разу довелося гризти «Агромату» 6:0.  Продовжує шукати свою гру «Олімп», що цього разу на сім голів у свої ворота лише раз «розписався» у воротах «Ласки-2».

У неділю взяла старт вища ліга. Добре знайомі вболівальникам команди та гравці розпочали свій турнірний марафон. Нічиїх в першому турі не зафіксовано, а тому подивитися було і буде на що. Найбільшу кількість голів (аж дванадцять!) розподілили «Акцент» та «ЛСТМ», але якщо «будівельникам» дісталася лише чверть всієї кількості голів, то «акценти» забрали собі три чверті. Лише на останній хвилині  «Ніко» дозволило гравцям «Мідас  трейду» забити гол, а до цього «ветерани» забили п’ять. Не віддали перемогу і футзалісти «Торпедо» в матчі проти «Магніту» 4:3. Багатий на голи другий тайм зустрічі «Колоса» і «Динамо» був приємнішим для «біло-синіх» 7:4 на користь «Динамо». В «автотранспортному» дербі був сильнішим за «Камаз агро» «Вотранс-2» 2:7, а «Кураж» переміг «Атлетик» 4:1.

Отже вболівальникам лишилося дочекатися старту Суперліги, і , як кажуть, все буде «в комплекті». А зараз кожен клуб облаштовується на певній сходинці турнірної таблиці, кожен намагатиметься рухатися по цих сходинках вгору, а як це вийде поживемо-пограємо-побачимо!