Волинь, Суперліга: Все вирішиться у останньому турі

Звітний тур у Суперлізі подарував масу неочікуваних результатів, зміну лідера ліги та бомбардира.

Кураж – Аперкот – 1:7
Матч, який здавалося нічого не вирішував, тепер повернув ковельському колективу можливість поборотися навіть за медальний рядок турнірної таблиці. Усе розпочалося динамічно – Петро Мороз відкрив рахунок, а Тарас Бондарчук його зрівняв. Надалі горохівчани вдало тримали оборону, один раз тільки проґавивши Івана Данилюка, та перший тайм так і завершився – 2:1.
А от на другий «Куражу» не вистачило куражу… Іван Данилюк та Юрій Романчук оформили хет-трики, причому Юрій двічі на 50-й хвилині. Прикро, що безглузде вилучення отримав автор єдиного голу у складі горохівських червоних Тарас Бондарчук, який тепер пропустить останній тур.

Вотранс – Комфорт-Сервіс – 12:5
Результат, якого ніхто не очікував… Лучани, якось аж надто вдало грають із рівненчанами – «Вотранс» єдиний, хто зумів двічі їх перемогти. «Комфорт-Сервіс», якого замучили травми гравців, приїхав до Луцька тільки із 5-ма польвими гравцями. Та ще й у тих хто прибув у «Адреналін-СІТІ» гра у цей день явно не пішла, нервовості гравцям додав голкіпер, що не раз виручав, та у суботу був безсилий. Уже перший тайм став показовим – 5:1 – відзначилися Олександр Неделюк, Василь Олійник, Андрій Пушкарчук та дублем Євгеній Котюн.
«Вотранс», зрозумівши, що повертає себе у боротьбу за медалі дотиснув суперника кількістю. Відзначилися усі польові гравці, що були цього дня у заявці на гру. До усіх бід рівненчан додалося вилучення Сергія Степанюка, що рятував пусті ворота від явного голу. Прикра розгромна поразка, проте «Комфорт-Сервіс» залишається на четвертому місці і в наступному турі гратиме із прямим конкурентом за попадання до Кубку Суперліги, а при сприятливих обставинах навіть може розраховувати на медалі чемпіонату.

Надія – Волиньагротех – 2:3
Суперматч цього вікенду, матч, який міг дати чемпіона Супеліги завчасно, але інтрига триматиметься до станнього туру. Дві блакитні команди недільного вечора розпочали матч акуратно – головне порядок в захисті, а у нападі як вийде. «Надія», яка цього дня грала у манишках, не видавала втоми – адже половина складу хорівців грала на Чемпіонаті України 35+, де зайняла друге місце.

Рахунок відкрив Дмитро Бурковський – головою зрізав м’яча, який поміж ніг голкіпера закотився у ворота. Відзначимо, що гольову передачу зробив голкіпер агротехівців Дмитро Галецький. Після пропущеного голу «Надія» активізувалася, все більше нарощувала темп та помаленьку обстукувала каркас воріт суперника. На 31-й хвилині Сергій Шафранський рахунок зрівняв.

Динамічний хід подій другого тайму не давав дивідендів ні одній із команд до пори до часу – обидві чекали помилки суперника. На 44-й хвилині до радості численних уболівальників Дмитро Буровський чудовим ударом робить рахунок 2:1 на користь «Волиньагротеху». Нервовості грі до дав ще той момент, що агротех заробив п’ять фолів.
«Надія» у коричнево-сірих манишках, що пішла у наступ із п’ятим польовим, була схожа на рицарів із улюбленого всіма дитячого мультфільму «Як козаки у футбол грали». Козаками ж виявилися гравці «Волиньагротеху» – Дмитро Галецький до асисту додав і забитий гол, підстерігши помилку підопічних Віктора Ревка. На 48-й хвилині Володимир

Данилюк реалізував дабл-пенальті за 6-й командний фол «Агротеха».

До завершення поєдинку луцькі футзалісти компактно прижалися до своїх воріт та тримали оборону, «Надія» ж не втрачала надії і штурмувала чужу половину поля. Разом із фінальною сиреною їм це майже вдалося, але голкіпер вдало зреагував на підступний удар.

Не справдилися й прогнози усіх опитаних на сайті відвідувачів - 71 % ставили на перемогу "Надії". От вам і футзал у всій красі.

Таким чином перед заключним туром колектив Анатолія Бартощука випереджає свого головного конкурента на два пункти, отож усе вирішиться на цих вихідних – «Волиньагротех» гратиме проти «Вотрансу», а «Надія» проти горохівсього «Куражу».