Волинь, Суперліга: І все-таки «Надія» чемпіон!

Останній тур у суперлізі подарував масу емоцій, несподіванок та чемпіона – «Волиньагротех» всій матч не програв, а локачинці виграли.

Комфорт-Сервіс – Аперкот – 0:6
Перший тайм рівненчани гідно протистояли супернику та вели гру, але автогол Романа Киричука не додав оптимізму «Комфорт-Сервісу» перед перервою.
У другому таймі ковельчани збільшили темп гри та нічого не дозволили створити біля своїх воріт. Самі ж пристрілялися по стійках та почали попадати у ствір. Петро Мороз, Роман Романчук, Юрій Романчук та дублем Івана Данилюка «Аперкот» завойовує бронзові нагороди чемпіонату.

Кураж – Надія – 1:5
Хорівська «Надія» без особливого ентузіазму розібралася із горохівським «Куражем». Уже на старті матчу Сергій Шафранський та Ігор Кудінов відзначилися голами. Швидкі контрвипади, на які робили ставку червоні, не проходили, а от позиційні атаки «Надії» дозволили Сергію оформити хет-трик ще до перерви.
Гра із п’ятим польовим особливих дивідендів не давала ні одним, ні іншим. Володимир Данилюк не витримавши безкінечної перепасовки пульнув у дев’ятку воріт Василя Фібича. На 44-й хвилині куражівець Дмитро Золодзьон таки не залишив без пропущеного голу Назара Савича – 1:5.

Вотранс – Волиньагротех – 0:0
«Волиньагротех» виходячи на гру уже знав результати суперника. Запалу вистачало і в «Вотранса», адже перемога залишала команді Юрія Волошина бронзові нагороди чемпіонату. Однак, команди тримаючи в умі розклади турнірної таблиці, не зуміли здобути перемогу.
Були фоли, нерви, емоції, боротьба… а от голів не було. На 43-й хвилині Олександр Неделюк взявся виконувати 10-метроивй штрафний удар, але не зумів справитися із напругою і проби вище. «Волиньагротех», будучи за крок від золотих нагород, так і не зміг до них дотокнутися.

Бомбардири: Олександр Неделюк («Вотранс») – 11, Юрій Романчук («Аперкот») – 10, Іван Данилюк («Аперкот») – 10.