Волинь. Суперліга. Бойова без перебільшення

Вболівальникам подобаються такі безкомпромісні поєдинки, коли шалька терезів успіху схиляється то на один бік, то на інший. Команди-суперники подарували глядачам справжнє шоу, хоча обидва колективи вправі висловити претензії Фортуні, яка почергово відверталася від опонентів.

На перших хвилинах оновлений склад «Динамо», котрий вперше грав під цим футбольним брендом в рамках обласної першості після зміни назви, старанннями Вадима Бернака вийшли вперед. А пізніше мали ще кілька чудових нагод для збільшення рахунку. Проте Роман Степанов з «Ласки» в середині тайму рівновагу відновив. За нічийного рахунку команди пішли на відпочинок.

Після перерви на майданчику тривала справжня чоловіча боротьба, але голів довелося чекати аж до 35-ї хвилини, коли Дмитро Трефіловський забив свій третій гол ігрового дня. В складі «Ласки-2» Дмитро зумів двічі вразити ворота «Гіркої Полонки» у матчі Другої ліги (3:4). А за кілька хвилин вже Юрій Дмитрук здавалося подарував перемогу боратинському колективу в матчі Суперліги. Проте динамівці змогли проявити спортивний характер. Той же Вадим Бернак офрмив дубль і скоротив відставання у рахунку до мінімуму. А за три хвилини до фінальної сирени Олександр Лисенко встановив остаточний результат - 3:3. Насправді бойва нічия.

ДИНАМО - ЛАСКА - 3:3 (1:1)

Голи: Бернак, 3, 42, Лисенко О., 47 - Степанов, 15, Трефіловський, 35, Дмитрук, 39.

Попередження: Ковальчук, 43, Лукашук, 46, Лисенко, 48 (Динамо)

Арбітри: Чабан, Заяць  3-й арбітр: Корпош