Волинь: Перші голи, перші перемоги та перші вилучення

В суботу та неділю 8-9 листопада на трибунах СК «Арена Спорт» було людно, адже взяв старт Сьомий чемпіонат Волинської області з футзалу. І хоча турнірну ходу розпочали лише представники Другої та Першої ліг, відчувалося що вболівальники скучили за змаганнями, які вже стали прикметою місцевої осені.

В Другій лізі були зіграні всі матчі 1-го туру, крім перенесеного поєдинку «Наш Край» - «Камазік-2», в яких учасники продемонстрували непоганий рівень майстерності. А деякі команди цілком відповідають рівню Першої ліги вже на старті сезону. Тим цікавіше буде турнір цього року.

Перший гол Чемпіонату стався на 8-й хвилині матчу «Вопак-ПАККО» - «ВОДТРК» (3:1). Двадцятирічний Роман Киценюк потужним ударом з семи метрів пробив голкіпера телевізійників, а пізніше у другому таймі дублем поставив переможну крапку у грі. Всього ж голами у ворота суперників за перший ігровий вік-енд у Другій лізі відзначився 51 гравець.

У четвертому матчі сезону, в якому колектив гуртівні «Бренич» переграв жидичинський «Титан» з рахунком 7:0, сталося перше вилучення. За два попередження майданчик покинув капітан команди господарів Володимир Журибіда.

В Першій лізі також стартував 1-й тур, в якому дебютний поєдинок став прикрасою ігрового дня. «Волиньагротех-2» та ФК «Славія» розписали бойову нічию та продемонстрували високий рівень майстерності. Перший гол у лізі на 10-й хвилині матчу забив гравець луцької «Славії» Богдан Гринчук.

Як і в Другій лізі, у стартовому турі була зафіксована крупна перемога з рахунком 7:0. У луцькому дербі дебютант Першої ліги «Стелла» насухо переграла «Олімп», забивши п’ять м’ячів. А ще два голи потрапили до сітки воріт господарів майданчика після власних помилок.

Свої перші перемоги у сезоні здобули «Бренд Груп», «Луцьктепло» та «ДжеРост». Рівний склад учасників ліги обіцяє гарну турнірну інтригу і відповідно напружено боротьбу до останнього туру першості.