Волинь Перша та Друга ліги

Перша ліга. Вітаємо АФК «Володимир» з перемогою

Перший матч 11-го туру в Першій лізі виявився «віртуальним». Глядачі не змогли побачити битву аутсайдерів, адже команда «Луга» не прибула на гру і отримала технічну поразку.

Проте наступний матч компенсував вболівальникам очікування футзальної драми. «Спартак» з «Олімпом» подарували глядачам справжнє видовище. Спочатку номінальні гості максимально використовуали гольові нагоди і на перерву пішли за перваги у два м'ячі - 4:2. А у другі половині гри «сині» притулилися до своїх воріт і перевагу не втримали. Спочатку «спартаківці» зрівняли рахунок, а на останніх секундах стараннями Артема Степанюка вирвали перемогу, яка дозволила червоно-білим піднятися на шосту сходинку турнірної таблиці.

Далі матчі проходли виключно за сценаріями фаворитів. ФК «Олика» впевнено перемогла «Луцьктепло» і на кілька годин опанувала другу сходинку турнірної таблиці, а ж покі свої заплановані перемоги не здобули «Мідас-Трейд» та «ПАККО», завоювавши відповідно срібні та бронзові нагороди ("Мідас-Трейд" у таблиці вище за "ПАККО" завдяки особистій зустрічі).

А в головному, як з'ясувалося - золотому, матчі першості АФК «Володимир» зустрічався із «Оперою». Легкої прогулянки у лідера не вийшло. Ігорь Шевельов у дебюті зустрічі вивів лучан вперед і подарував «Мідас-Трейду» надію на золоті нагороди. Щоправда вже на 15-й хвилині Роман Руріч рахунок зрівняв і за паритету команди пішли на відпочинок, котрий більше пішов на користь «володимирівцям».

У другій половині гри забивали тільки новоявлені чемпіони. Три голи стали офіційним підтвердженням повноважень АФК «Володимир» на титул переможців чемпіонату Волинської області у Першій лізі. Наші вітання та побажання спортивних успіхів в усіх змаганнях!

Перша ліга. 11-й тур

ЛУГА - КВАРТАЛ - 0:5 (технічна поразка)

Арбітри: Хомич, Сагайко 3-й арбітр: Зварич

СПАРТАК - ОЛІМП - 5:4 (2:4)

Голи: Капаєв, 7, 25, Коваль, 13, 31, Степанюк, 40 - Литкін, 2, Сич, 6, Мелещук, 11, 12.

Попередження: Сич, 20 (Олімп)

Арбітри: Бугайчук, Зварич 3-й арбітр: Онищук

ФК ОЛИКА - ЛУЦЬКТЕПЛО - 4:1 (0:1)

Голи: Подгуска, 27, Дзекан, 29, Шахраюк, 34, 36 - Антончик, 20.

Попередження: Дуда, 21 (Луцьктепло)

МОДЕРН-ЕКСПО - МІДАС-ТРЕЙД - 1:4 (1:2)

Голи: Осійчук, 9 - Скиданюк, 8, Ігнатійчук, 10, 32, Грицюк, 22.

Арбітри: Бугайчук, Хомич 3-й арбітр: Зварич

ПАККО - ДЖЕРОСТ - 3:1 (0:0)

Голи: Кальчик, 25, Баденчук, 28, Ярмолюк, 30 - Юлдашев, 35.

Попередження: Сачковський, 34 (ПАККО) - Марчук (Джерост)

Арбітри: Літвінчук, Бугайчук 3-й арбітр: Зварич

АФК ВОЛОДИМИР - ОПЕРА - 4:1 (1:1)

Голи: Руріч, 15, 40 Омельян, 34, Лебега, 38 - Шевельов, 9.

Попередження: Руріч, 4 (Володимир)

Друга ліга. Наступних вихідних стануть відомі всі призери

У друголіговій «Лізі Чемпіонів» стали відомі пари команд, що за тиждень боротимуться за «бронзу» та «золото». Три клуби з чотирьох отримають по закінченню сезона медалі абсолютних призерів Другої ліги.

Першими на майданчику «Арени Спорт» з'явилися «номерні» команди «Ласка» та «Надія». І вже у першому таймі боратинські футзалісти зробили вагому заявку на загальну перемогу, відправивши у ворота гостей три м'ячі.

Другий тайм став формальністю з точки зору визначення переможця дуелі. «Ласка-2» забила ще шість голів, на які суперник зумів відповісти влучним пострілом з «точки» у виконанні Віктора Семенюка. «Покер» у виконанні Олега Янюка з Боратина став прикрасою матчу, в якому нажаль запеклої боротьби не вийшло.

У протистоянні переможців дивізіонів боротьби було набагато більше, хоча підсумковий рахунок 7:4 став красномовним підтвердженням переваги «Жовтого» над «Білим», а точніше «Стелли» над «Метеором». Після першої половини зустрічі номінальні гості вже мали гандикап в один м'яч, а далі лише збільшували відрив. Саме гравці «Стелли» зійдуться у поєдинку з «Ласкою-2» за золоті нагороди абсолютної першості Другої ліги, а «Метеор» з «Надією-3» посперечаються за «бронзу».

Друга Ліга. 1/2фіналу. «Ліга чемпіонів»

ЛАСКА-2 - НАДІЯ-3 - 9:1 (3:0)

Голи: Шишка, 5, 32, Янюк, 8, 15, 21, 33, Видрич С., 24, Москвіч, 35, 40 - Семенюк, 38+

Попередження: Гуменюк, 27, Янюк, 33 - Семенюк, 27, Плісак, 34, Ревко, 36

Вилучення: Видрич М., 38 - Бурко, 30

Арбітри: Кірепко, Карпук 3-й арбітр: Онищук

МЕТЕОР - СТЕЛЛА - 4:7 (2:3)

Голи: Рибак, 13, Антонов, 18, 23, Сулева, 22 - Правов, 2, 24, Мойсіюк, 4, Деркач, 10, 39, Старушкевич, 26, Міщук, 27

Попередження: Антонов, 8, Франчук, 19, Столярчук, 39 - Задерей, 14