Волинь, Перша ліга: Фініш близько, за кожне очко боротьба до останнього

Після восьмого туру у Першій лізі турнірна таблиця знову зазнала змін, адже таких результатів не передбачав жоден оракул. До того ж, результативність та безкомпромісність зросла в рази – 42 забиті м’ячі та жодної нічиєї. Взагалі у цієї ліги ділити очки не прийнято – або пан, або пропав.

Волиньагротех-2 – Ласка-2 – 4:2

Лідер Першої ліги не збавляє обертів і тихою ходою впевнено крокує до чемпіонства. Юрій Шаула відкрив рахунок у другий половині першого тайму, але Олег Василюк його одразу ж зрівняв. На тому і розійшлися на перерву.
Старт другого тайму дещо спантеличив боратинський колектив голами Володимира Майструка та Олега Василюка. А під завісу поєдинку відзначився і Олександр Макровець, йому відповів влучним пострілом Юрій Шаула, але на більше другої «Ласки» не вистачило – 4:2 за другим «агротехом».

Опера – ПроДо – 8:0

Колектив із села Лище виявився єдиним, хто у звітному турі не зумів відзначитися голом у воротах суперника, хоча нагоди для цього були і не одна. У першому таймі біло-чорних спантеличив дубль Ігоря Шевельова. У другому рахунок до розгромного довели Олександр Кучерявий, Павло Єгоров, дубль Дмитра Заболотька та ще один дубль у другому таймі зробив Ігор Шевельов, що тепер вирвався на другу сходинку у бомбардирському заліку.

Стелла – ФК Славія – 1:4

Швидка і норовлива «Стелла» вже на 3-й хвилині матчу зусиллями Назарія Деркача відкрила рахунок у зустрічі. Але, як виявилося це був єдиний гол у їхньому активі.
Другий тайм виявився важчим для господарів, так як «Славія» все ближче і ближче підходила до воріт. І на 28-й хвилині Вадим Носалюк зрівняв рахунок. Тепер ініціативу перехопили вже гості. На 33-й хвилині зі штрафного удару відзначився Володимир Третяк, а згодом забиває Богдан Гринчук. Остаточну крапку в матчі поставив Денис Омельчук на 40-й хвилині. Впевнена перемога ФК Славії, хоча Дмитро Дігалевич примудрився отримати безглузде вилучення від арбітрів матчу замінившись не за правилами.

ФК Олика – ДжеРост – 4:5

Очки потрібні всім, що й показує результат матчу. Розпочався він доволі пасивно, але вже на 9-й хвилині рахунок у зустрічі було відкрито голом Сергія Подгуски що відзначився майстерністю. У відповідь через дві хвилини Роман Юлдашев зрівнює рахунок, а ще через п’ять виводить «ДжеРост» уперед. Командних стараннь та трішечки удачі було достатньо Сергію Подгусці, щоб зрівняти рахунок у матчі. З нічийними цифрами на табло команди й пішли на перерву.

Друга половина матчу розпочалася жвавіше – найкращий бомбардир ліги Олег Шахраюк вже на 27-й хвилині виводить господарів уперед, а трішки пізніше партнер по команді Андрій Булакевич збільшує рахунок – 4:2. Однак не так сталося як гадалося – загартований роками досвід колективу з Луцька дався в знаки. На 36-й хвилині свій хет-трик оформив Роман Юлдашев – 3:4. Напруга зростала і на початку 40-ї хвилинки Віталій Ковалевський зрівняв рахунок у зустрічі, а за декілька секунд до кінця колектив із «Олики» сфолив поблизу своєї штрафної, чим і скористався Ігор Поліщук ефектно завершивши нестандартний розіграш штрафного. Жирна крапка у матчі – 5:4.

Олімп – Бренд – 3:4

Матч двох колективів із нижньої половини турнірної таблиці, матч за шість очок – команди настроїлися відповідно. Олімповці вже на 7-й хвилині відкрили рахунок у матчі – Михайло Брагінець, якого партнери вивели на ударну позицію, пробив точнісінько поміж ніг голкіперу. Однак на 12 хвилині Тарас Симчук цифри на табло вирівняв – 1:1.
Другий тайм розпочався із ефектного, а головне ефективного удару Максима Стасюка із розвороту у дев’ятку – 2:1 за «Олімпом». Проте надалі «Бренд» дещо затиснув суперника на їхній половині і на 31-й хвилині зумів відзначитися двічі стараннями Олексанра Куніцина та Віталія Бабія, котрі скористалися помилками захисників. «Олімп» прагнучи врятувати поєдинок ринувся в атаку із п’ятим польовим і втративши м’яч на чужій половині поля втратив і голкіпера, котрий рятував ворота за межами штрафної. Граючи у більшості Тарас Симчук розстріляв ворота й оформив дубль.

«Олімп» так просто не здався, не покладаючи рук, а в даному випадку ніг, Президент клубу Валерій Івахненко таки вколотив м’яча у ворота. І хоча часу залишалося обмаль, але моменти, які створили гравці у синій формі, реалізувати не вдалося.

Луцьктепло – Модерн-Експо – 4:3

У битві тепловиків із модернівцями вийшов хороший поєдинок, єдине, що не вистачило хвилинки червоним, щоб вибороти перші очки у чемпіонаті. Рахунок відкрив Юрій Подлєсков, через 10 хвилин зрівняв Юрій Заєць. Та все ж на перерву Вадим Іванюк вивів уперед «Луцьктепло».
У другому таймі за голами вийшла нічия – Роман Дудчик та Вадим Іванюк забезпечили гандикап блакитним, а Андрій Коструба та Вадим Соловонюк потужним ударом рахунок скоротили до мінімуму. «Модерн-Експо» ще б хвилинку і вони б скористалися розхлябаністю тепловиків, але пролунала фінальна сирена, яка зафіксувала цифри на тбло – 4:3.