Волинь. Нагородження чемпіонату відбулося в п’ятницю

21 березня після закінчення фінального матчу Кубку Волині, в якому хорівська «Надія» мінімально перемогла луцький «Волиньагротех» з рахунком 4:3, в арт-кафе «Стоп Кадр» відбулася офіційна церемонія нагородження призерів чемпіонату Волині в усіх лігах.

Першими медалі відповідних гатунків отримали дівчата - гравці команд-призерів цьогорічної обласної першості. Бронзові медалі приміряли футзалістки ковельської ДЮФК, срібні нагороди прикрасили дівчат з луцької ДЮСШ-2, а чемпіонські вітання приймав клуб з Маневич «Волинянка». Крім спортивних нагород дівчата отримали солодкі подарунки та запрошення до боулінг-клубу «Адреналін Сіті».

Медалі та дипломи відповідних ступенів були вручені призерам всіх трьох різнокольорових дивізіонів Другої ліги. Нагадаємо, як команди розташувалися на п'єдесталах пошани.

«Червоний дивізіон»: 1. Ласка-2 (Боратин) 2. Каприз (Торчин) 3. Гірка Полонка

«Білий дивізіон»:
1. Метеор (Луцьк) 2. Надія-3 (Хорів) 3. ФК Звірів

«Жовтий дивізіон»: 1. Стелла (Луцьк) 2. АДФК (Ківерці) 3. ПроДо (Лище)

В абсолютній першості Другої ліги, що мала назву «Ліга Чемпіонів» номінантами на церемонії нагородження стали:

Кращий бомбардир: Віктор Семенюк (Надія-3)

Кращий голкіпер: Микола Бондарєв (Стела)

Кращий гравець:Микола Видрич (Ласка)

Медалями за третє місце були нагороджені гравці команди «Надія-3». Срібло отримали представники луцької «Стелли», а салатницю чемпіонів та золото турніру залишилися в скарбничці клубу «Ласка-2» з Боратина.

Оргкомітет з проведення змагань чемпіонату області в Першій лізі вручив нагороди та дипломи командам-призерам: 1. АФК Володимир(Володимир-Волинський) 2. Мідас-Трейд (Луцьк) 3. ПАККО (Луцьк). А серед кращих гравців Першої ліги окремими призами були нагороджені:

Кращий бомбардир: Іван Богута (Мідас-Трейд)

Кращий голкіпер:Олександр Желєзний (АФК Володимир)

Кращий гравець: Подгуска Сергій (ФК Олика)

Напруженим видався фініш у перегонах Вищої ліги, де до останнього туру тривала боротьба за медалі обласної першості. Лише на останніх хвилинах кінцевого поєдинку ліги стало відомим, що чемпіоном Вищої ліги у сезоні 2013-2014 став луцький «Будівельник». Гравці команди разом із тренером Олександром Антонюком отримали золоті нагороди. Віце-чемпіонами та володарями срібних нагород стали футзалісти з горохівського клубу «Кураж», а бронза поїхала до Ківерець, де базується місцевий «Колос».

А серед спортсменів-номінантів оргкомітет виділив наступних гравців:

Кращий бомбардир: Дмитро Медунецький (Освіта, Луцьк, 18)

Кращий голкіпер: Василь Ярошик (Будів)

Кращий гравець: Владислав Гладун (Кураж)

Окремими призами були нагороджені учасники конкурсу прогнозистів, котрий тривав 16 турів. Цікаво, що цього сезону найсильнішими оракулами виявилися діючі гравці Суперліги, Вищої та Першої ліги чемпіонату Волині. Саме вони найефективніше передбачали результати матчів, що виносилися на конкурс щотижня. Отже чемпіоном у цьому віртуальному змаганні став Олександр Повідзьон з «Куража». На три очки відставвід нього «вотрансівець» Олександр Курінов, а капітан «Мідас-Трейду» Юрій Павельчук фінішував третім.

Олександру Курінову з «Вотрансу» п'ятничного вечора довелося ще кілька разів підніматися на сцену за призами та подарунками. Членське свідоцтво за номером «№ 5» про вступ до клубу волинських бомбардирів «Волинський стрілець» та стогривневі сертифікати від спонсорів (СОК «Адренілн Сіті» та бару «Пивна бочка») Олександр отримав під бурхливі оплески та побажання нових спортивних успіхів.

Закінчилася урочиста подія нагородженням кращих з найкращих. В чемпіонаті Волині у Суперлізі протягом сезону було зіграно чимало цікавих та напружених матчів, що стали прикрасою футзального життя області. Серед тих, хто постійно збирав глядачів на трибунах спортивних залів регіону був кращий голеадор першості, котрий у складі клубу-переможця забив 47 голів. Кращий бомбардир: Ярослав Писько (Надія).

Його одноклубник цілком заслужено став кращим серед воротарів - Кращий голкіпер: Ігор Пунда. А в номінації Кращий гравець переможцем був визнаний Пушкарчук Андрій.

Бронзові нагороди - ексклюзивні медалі (виготовлені у Німеченні) за підсумками чемпіонату Волинської області вдруге у своїй історії (також по разу були здобуті звання чемпіонів та віце-чемпіонів) отримали гравці луцької команди «Вотранс».

Срібло вперше за час виступів в обласних змаганнях завоював клуб з обласного центру «Волиньагротех», котрий став єдиною командою, яка зуміла обіграти лідера сезону.

Звання чемпіонів у додаток до Кубку Волині з другої спроби (минулого року була «бронза») виборола «Надія» з Хоріва. Чемпіонський склад команди-переможця: Ігор Пунда, Микола Радько (к), Ярослав Писько, Сергій Шафранський, Юрій Хавер, Сергій Кольцун та Євген Москвін.

Ще раз вітаємо чемпіонів та бажаємо вдалого виступу на всеукраїнських змаганнях Аматорського чемпіонату, котрий стартує в Одесі вже наступної п'ятниці 27 березня.

Черговий сезон 2013-2014 років став історією волинського футзалу, до сторінок якої назавжди будуть вписані імена переможців та призерів всіх змагань