Волинь: інтрига тільки в вищій лізі

Фінішний відрізок обласного чемпіонату  розставляє по місцях команди, і дехто вже може не перейматися останніми матчами: в другій лізі «ПАККО» достроково став чемпіоном (лише три нічиї на переможному шляху!), а от командам «Надія 2», «Зимне» та «Нова лінія» слід вигравати та сподіватися на помилку суперника, щоби вирішити долю срібних та бронзових нагород в цьому дивізіоні.

   А от у першій лізі жодної інтриги – «Вікторія», «Опера» та «Автомобіліст»  саме в такій послідовності ці команди були вишикувані практично на протязі всього чемпіонату, так і фінішували. Слід відзначити абсолютний результат «Вікторії» - всі матчі завершилися перемогами, що ж «как вы яхту назовете, так она и поплывет», залишається побажати таких же успіхів клубу і у вищій лізі.

    Вищій дивізіон чекає на «золотий матч», календарний жереб звів претендентів на головний трофей «Вотранс 2» та «Акцент» в останньому турі. Тому на вболівальників очікує чудовий «десерт», а команда «ЛСТМ» може спокійно примірювати бронзові нагороди.

   Чемпіон Суперліги «Надія» здобула чергову перемогу над «Волиньагротехом» з мінімальним рахунком, а тому «агротехівці» вже ніяк не втрутяться в боротьбу за призові місця. Доля «срібла» та «бронзи» в ногах «Аперкоту», «Вотрансу» та «Володимирівки» і як воно буде: поживемо-пограємо-побачимо!  Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: