Волинь: є перша дискваліфікація

КДК. Є така команда «Вентс»

Позачергове засідання КДК було присв'ячено лише одному питанню, яке до цієї пори обходило Волинську область - участь гравця у змаганнях, що йдуть у залік Аматорського чемпіонату України, відразу за два клуби. Протягом сезону 2013/2014 років у Києві в оргкомітеті змагань більше десятка разів розглядалися справи футзалістів, які порушили пункт Регламенту АФЛУ та відповідно регіональної асоціації щодо виступу спортсменів лише за команду, де він заявлений на відбірну частину чемпіонату України, звичайно з правом переходу в інший клуб у трансферний період.

Нажаль, цього разу довелося розглядати справу гравця «Володимирівки» - Олександра Тафратова, котрий не перший рік бере участь у змаганнях під егідою АМФВ. Вже не важливо чому і за яких причин Олександр опинився у Хмельницькому, але факт лишається фактом. У 8-му турі Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, у складі команди «Вентс» грав Олександр Тафратов і навіть забив гол. Нижче протокол зустрічі. (http://sportlider.km.ua/8710.html)

«Вентс» - «Арсенал-МАДОК» - 9:2 (0:0)
Арбітри: В. Папірович, Бондарь
Голи: Святий (28, 29, 47), Тафратов (41), Бондар (42), Дикий (47, 54), Діброва (51), Побережник (54) - Сергеєв (36), Блазунь (53)
«Вентс»: Матусов, Бондар, Діброва, І. Монастирський, Ілюшин, Дикий, Побережник, Святий, Тафратов
Виходячі з усіх обставин справи та керуючись Регламентом змагань АФЛУ, АМФВ, контрольно-дисциплінарна комісія на своєму засіданні вирішила:
дискваліфікувати гравця команди «Володимирівка» Тафратова Олександра Семеновича (04.01.1988) до кінця чемпіонату Волинської області та Кубку сезону 2013-2014:
результати всіх матчів команди «Володимирівка» у чемпіонаті залишити незмінними і не наказувати клуб, адже в даній ситуації не має провини керівництва клубу «Володимирівка».

Ще раз хочемо звернути увагу керівників команд і гравців на цей факт. Зробіть правильні висновки та не припускайтесь помилок. Грайте за свої команди та вигравайте!В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: