Волинь, друга ліга: відомі перші призери поточного сезону

Друга ліга. Відомі перші призери поточного сезону

В неділю 22 грудня фінішували змагання в усіх трьох дивізіонах Другої ліги. Визначилися перші призери і стали відомі імена вісьми команд, які продовжать боротьбу в двох групах за звання абсолютного чемпіона ліги. Решта - 16 клубів розіграють між собою Кубок ліги.
Про те коли і як відбудеться жеребкування, а також детальний аналіз виступу команд на першому етапі змагань, Ви дізнаєтеся ближчим часом. А зараз про статистику 7-го туру.
В останньому турі «Білого» дивізіону луцький «Метеор» встановив своєрідний рекорд – прокрокував турнірною ходою без єдиної поразки і за тур до фінішу оформив чемпіонство. «Надія-3» в очному протистоянні з ФК «Звірів» впевнено перемогла і виборола срібні медалі першості.

«Білий» дивізіон. 6-й тур

КАМАЗІК - АГРОМАТ – 1:7 (0:3)
Голи: Колодич, 22 (+) – Буткевич, 2, 18, 26, 39, 40, Христич, 9, Гусак, 37
Арбітри: Кірепко, Зварич. 3-й арбітр: Онищук

ФК ЗВІРІВ - НАДІЯ-3 – 3:7 (2:2)
Голи: Харченко, 6, 23, Стасюк, 11 – Олексюк, 3, 18, 22, Семенюк, 27, 34, Пінковський, 35, Ревко, 38
Попередження: Стасюк, 31 – Плісак, 28
Арбітри: Мадзей, Попко 3-й арбітр: Онищук

РЕЗОНАНС – 40-й – 3:7 (1:1)
Голи: Дмитрук, 15, Брагінець, 35, Онищук, 38 – Капець, 14, 37, 38, Приємський, 24, 39, Музика, 26, 32
Попередження: Приємський, 31 (40-й)
Арбітри: Дмитрук А., Кірепко 3-й арбітр: Голоскоков

МЕТЕОР – КСПТ РОЖИЩЕ – 7:1 (4:1)
Голи: Франчук, 2, Антонов, 6, 20, Баранцев, 9, 28, 39, Здіхновський, 32 – Кобзар, 17
Попередження: Антонов, 12 – Ярощук, 3, Деркач, 3
Вилучення: Деркач, 11
Арбітри: Дмитрук Б., Дмитрук В.. 3-й арбітр: Онищук

«Червоний» дивізіон. 6-й тур

ШТУРМ - ДОМОТЕХНІК – 2:7 (0:3)
Голи: Журавський, 30, Климчук, 33 – Куніцин, 9, 12, Панасюк, 16, 27, 36, Михальчук, 31, Щербик, 32

КАПРИЗ - МАЙДАН-ЛИПИНИ – 4:1 (2:1)
Голи: Бощук, 2, Ткачук О., 19, 33, 35 – Марчук, 20
Попередження: Подлєсков, 23, Ахмедов, 39 – Шипер, 31
Арбітри: Попко, Мадзей 3-й арбітр: Онищук

КРОШУ – ГІРКА ПОЛОНКА – 1:6 (1:1)
Голи: Гаджиєв, 5 – Лясковський, 18, 31, 40, Кізгора, 36, Каваценко, 39, Сусь, 40.
Попередження: Ващук, 19, Піддубний, 30 (обоє Г.Полонка)
Арбітри: Дмитрук Б., Дмитрук, В. 3-й арбітр: Зварич

АВТОМОБІЛІСТ – ЛАСКА-2 – 4:5
Голи: Петрук, 11, Матвієвський, 11, Лукашук,14 – Москвіч, 14, 17, Видрич С., 16, 39 (аг), Видрич М., 19, 40
Попередження: Петрук, Матвієвський - Москвич
Арбітри: Лихач, Трефіловський 3-й арбітр: Зварич

Боратинська «Ласка» у напруженому протистоянні з олеським «Автомобілістом» відстояла першу позицію у турнірній таблиці та здобула звання чемпіона «Червоного» дивізіону. Срібло та бронзу з однаковою кількістю набраних очок поділили між собою торчинський «Каприз» та «Гірка Полонка», котрі боротимуться за звання абсолютного чемпіону Другої ліги.

У «Жовтому» дивізіоні в останньому турі лідери дружньо поступилися своїм суперникам, але при цьому примудрилися зберегти свої позиції. Спочатку «АДФК» таким чином здобув срібло, а пізніше «Стелла» офрмила дивізійне чемпіонство. Третє місце виборов колектив «ПроДо», але саме він через гіршу різницю забитих та пропущених м’ячів став третім лишнім серед бронзових призерів дивізіонів і до Ліги чемпіонів не відібрався.

«Жовтий» дивізіон. 6-й тур

АДФК – ФІМІАМ – 5:7 (2:4)
Голи: Гоменчук, 14, Перстенюк, 16, 23, 38, 39 – Потурай, 8, 9, Терещук, 18, Цимбал, 20, Ойович С., 26, Вегера, 34, Ойович А., 28
Попередження: Гаврук, 28 (Фіміам)
Арбітри: Смірнов, Карпук. 3-й арбітр: Онищук

СТЕЛЛА – ПРОДО – 3:4 (1:1)
Голи: Мойсіюк, 3, Правов, 26, Потоцький, 33 – Карпець, 19, 36, Піскаровській, 39, Кудлубай, 40.

ХАДЕА – ПРИП’ЯТЬ – 8:2 (3:1)
Голи: Хомярчук Т., 4, 22, 35, Кузьмич, 17, 18, 29, 33, Вихренко, 32 – Кух К., 20, Баранович, 38
Попередження: Музичук, 40 – Кух К., 14
Вилученння: Хомярчук Р., 32 – Літвінчук, 32
Арбітри: Лихач, Трефіловський 3-й арбітр: Онищук

Перша ліга. Рубікон перейшли

Отож у Першій лізі відбувся рубіжний 6-й тур. Варто зазначити, що він видався на славу вболівальникам рівним – не було «прохідних матчів» і кожен поєдинок тримав у напрузі, як гравців та і глядачів до останніх секунд та фінального свистка.
Тепер уже одноосібному лідеру першості АФК «Володимиру» серйозний спротив нав’язала команда «Мідас-Трейд». Гра проходила досить рівно, але у володимирчан взяв на себе лідерські якості під кінець матчу – Максим Омелян, який протягом двох хвилин вирішив долю поєдинку. Спочатку з гри забив у ворота суперника, а за хвилину до завершення матчу і з 10-метрової позначки, який був призначений, коли м’яч потрапив у руку гравця «Мідаса».
Команді «ПАККО», що йшла у групі лідерів, дав серйозний бій колектив із Ківерцівського району. У жовто-зелених, ще у першому таймі зробили гандикап на майбутнє Антон Дригульський, Андрій Кальчик та ветеран команди Сергій Чемерис. У ФК «Олика» влучними пострілами відповіли Сергій Подгуска та Тарас Савчук і перший тайм завершився – 3:2. У другому таймі гра пішла на зустрічних курсах і гравці обох команд не використали массу моментів, хоча глядачі очікували на гольову фейєрію. Та забитий Богданом Турчиком м’яч, на першій хвилині другого тайму, виявися останнім у цьому поєдинку, як наслідок – 3:3.

Осічкою конкурентів у боротьбі за медалі «ПАККО» та «Мідас-Трейду» скористалися команди «ДжеРост» та «Опера», які підібралися впритул до зони лідерів. «ДжеРост» за допомогою Марчуків Олександа та Юрія (що зробив дубль) перемогла аутсайдера «Олімп» - 3:1, а «Опера», з таким же рахунком, впевнено перемогла «Луцьктепло». У цьому поєдинку за представників диско-клубу відзначалися Сергій Михайлов, Олександр Кучерявий та Дмитро Заболотько, а з енергетиків відповів лише Олександ Сосенюк.
Ще один представник нижньої частини турнірної таблиці «Луга» з Іваничівського району, нічого не змогла протиставити молодому «Спартаку» – 1:4. По дублю за червоних записали на свій рахунок Олексій Коваль та Вадим Іванюк, за «Лугу» відповів влучно тільки Павло Сидчук, хоча іваничівський колектив і робив спроби відбитися навіть із п’ятим польовим гравцем.
Та найбільше голів уболівальники побачили у матчі середняків - «Кварталу» та «Модерн-Експо». Богдан Гундер вже на першій хвилині шокував червоних голом у воротах Дмитра Роюка. Та більш досвідчений колектив Павла Гопалюка достойно їм відповів ударними двохвилинками: на 8-9 хвилинах Дмитро Оляницький та Богдан Мосійчук, а на 16 хвилині Сергій Ліхач та Борис Осічук.
Ще до завершення першого тайму Богдан Гундер оформивши дубль, думалося, повернув інтригу у матч, але у другій 20-тихвилинці колективи відзначились тільки по разу і то на останніх «акордах» поєдинку. Борис Осійчук оформив дубль на 39 хвилині, а Олександр П’ясецький із «Кварталу» забивав, практично, із фінальною сиреною. У результаті перестрілки вісім м’ячів розділилися у пропорції – 5:3 на користь «Модерн-Експо».

КВАРТАЛ - МОДЕРН-ЕКСПО - 3:5 (2:4)
Голи: Гундер, 1, 18, Пясецький, 40 – Оленицький, 8, Мосійчук, 9, Ліхач, 16, Осійчук, 16, 39
Арбітри: Журибіда, Корпош 3-й арбітр: Онищук.

ДЖЕРОСТ - ОЛІМП – 3:1 (1:0)
Голи: Марчук О., 3, Марчук Ю., 21, 26 – Ліщук, 22.
Попередження: Іванчук, 15, Гіндич, 18, Ліщук, 36 (всі Олімп).
Арбітри: Безуглий, Журибіда 3-й арбітр: Онищук

ПАККО - ОЛИКА – 3:3 (3:2)
Голи: Дригульський, 5, Кальчик, 17, Чемерис, 18 – Подгуска, 6, Савчук, 14, Турчик, 21.
Попередження: Дзекан, 31, Турчик, 37 (обоє Олика).
Арбітри: Корпош, Безуглий 3-й арбітр: Онищук

МІДАС-ТРЕЙД – АФК ВОЛОДИМИР – 0:2 (0:0)
Голи: Омелян, 38, 39 (++).
Попередження: Ігнатійчук, 27, Грицюк, 29, Мохнюк, 38 – Омелян, 34.
Арбітри: Чабан, Бугайчук 3-й арбітр: Зварич

ОПЕРА – ЛУЦЬКТЕПЛО – 3:1 (1:1)
Голи: Михайлов, 7, Кучерявий, 30, Заболотько, 39 – Сосенюк, 17.
Попередження: Кучерявий (Опера).
Арбітри: Чабан, Трефіловський 3-й арбітр: Онищук

ЛУГА – СПАРТАК – 1:4 (1:2)
Голи: Сидчук, 17 – Коваль, 3, 26, Іванюк, 16, 38.
Арбітри: Бугайчук, Трефіловський 3-й арбітр: Зварич

Вища ліга.

У вищій лізі щільність у верхній частині після п'ятого туру не змінилася: усі претенденти на призові місця перемогли в своїх матчах. Продовжує впевнено крокувати "Камаз-Агро" - цього разу під культову вантажівку попали освітяни. Хоча в першому таймі команда Юрія Волинця ще чинили спротив, коли Дмитро Медунецький забив три голи у відповідь на острожецькі чотири, то в другому таймі шість голів "камазівців" залишилися без відповіді. Також і ківерецівський "Колос" зіграв з гандбольним рахунком проти "Торпедо". Підопічні Анатолія Міщука якось відразу "попливли" і програли з рахунком 11:2.

Не збавляє обертів і горохівській "Кураж": матч проти "Атлетика" став грою останніх хвилин - за рахунку 2:1 на користь горохівчан, "матрацники" пропустили ще два за "чистий" час. Не відомо чи приємно було "Будівельнику" отримати технічну перемогу над "Надією-2" - адже налаштованість цього колективу на кожну гру заслуговує поваги. А от суперник, здається, проявляє неповагу не тільки до своїх колег, а й до вболівальників, які очікують на боротьбу, а замість цього зазнають розчарування. Керівництву клубу слід звернути увагу на те, що взаємоповага є основою гарних відносин.
Що ж стосується інших матчів туру, то хотілося б відзначити перемогу "Зміни" над рівненським "Комфортом" 5:3 , а також відзначити "Ніко Ветеран", що після поразки в минулому турі реваншувалися перед вболівальниками, розгромивши "Вотранс-2" 6:2.

КУРАЖ - АТЛЕТИК – 5:2 (3:1)
Голи: Холодзіон, 29, Фібіч, 33, 40, Бондарчук, 37 – Герасимчук, 31.
Попередження: Гладун, 9, Бондарчук, 15 – Ванічик, 40.
Арбітри: Попко, Хомич 3-й арбітр: Корпош

ЗМІНА – КОМФОРТ-СЕРВІС – 5:3 (1:0)
Голи: Ліщук, 12, Власюк, 28, Харахай, 29, Оксенюк, 40 (++) – Абрамович, 27, Дем’янчук, 31, 40(++), Луцюк, 37 (автогол).
Попередження: Власюк, 38 – Левчук, 34.
Арбітри: Хомич, Попко 3-й арбітр: Корпош

КОЛОС- ТОРПЕДО – 11:2 (3:2)
Голи: Батрак, 3, 40, Ващук Ю. 9, Ващук О., 16, 29, Чепура, 26, 28, 38, Чабан, 34, Гаврук, 36 – Марковець, 3, Сташевський, 13, Віхрук, 26 (аг)
Попередження: Бондарєв, Батрак (обидва Колос)
Арбітри: Заєць, Літвінчук 3-й арбітр: Зварич

БУДІВЕЛЬНИК – НАДІЯ-2 – 5:0 (техн)

ВОТРАНС-2 – НІКО ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК – 2:6 (0:5)
Голи: Жук, 12 (аг), Лящук, 29, 30 – Шахов, 3, 4, Бугайчук, 10, Сідоров, 14, Шостак, 21
Попередження: Чепелюк І. (Вотранс-2).
Арбітри: Хомич, Смірнов 3-й арбітр: Онищук

ОСВІТА – КАМАЗ – 3:10 (3:4)
Голи: Медунецький, 7, 13, 15 – Юрчук, 5, 22, 27, Гоменюк, 10, 11, 32, Вишневський, 12, 35, 38, Драганчук, 31.
Арбітри: Смірнов, Хомич 3-й арбітр: Зварич

Суперліга. Бойова нічия друзів-суперників

Матч між добре знайомими командами якщо і не став надзвичайно емоційним, то за прихованою напругою відповідав глядацьким очікуванням на всі сто. З перших хвилин суперники без розвідки почали шукати щастя у нападі, почергово домінуючі на майданчику. Гольові моменти почергово виникали біля обох воріт, але м’яч вперто не хотів потрапляти до сітки. Каркаси воріт неодноразово допомогали голкіперам, котрі працювали у поті чола, спасти свої команди від голів.
До кінця першої половини зустрічі лишалося менше десятка секунд коли поблизу воротарського майданчика «Ласки» був призначений штрафний удар. Вдалий розіграш закінчився потужним ударом Валентина Кривицького з гострого кута і суперники пішли на перерву за мінімальної переваги «Вотрансу».

У другому таймі вболівальники голепаду не побачили, але події на майданчику розвивалися блискавочно. На 42-й хвилині поєдинку один із своїх шансів відзначитися реалізував Леонід Єфремов, а за кілька десятків секунд Дмитро Перванчук дальнім пострілом вивів боратинців вперед. Проте вже за хвилину рахунок знову став нічийним – це Олександр Неделюк завершив комбінацію партнерів влучним ударом.

2:2 – такий рахунок протримався до фінальної сирени та засвідчив насправді бойву нічию.

ЛАСКА – ВОТРАНС – 2:2 (0:1)
Голи: Єфремов, 42, Перванчук, 43 – Кривицький, 25, Неделюк, 44.
Попередження: Кравчук, 22 – Кривицький, 25.
Арбітри: Мищук, Матвіюк 3-й арбітр: Корпош

Суперліга. «Волиньагротех» перервав смугу невдач

Після кількох поспіль невдалих матчів «Волиньагротех» горів бажанням реабілітуватися перед своїми вболівальниками та керівництвом клубу. У поєдинку з «Епіцентром К» їм це вдалося з величезним запасом. Цілих 13 голів побувало у сітці воріт Андрія Троцюка. На це гіпермаркетовцізмогли відповісти лише одним влучним ударом у виконанні Богдана Понагайби.
Відсутність дискваліфікованого Тараса Прислупського ніяк не вплинула на атакуючий потенціал підоіпічних Анатолія Бартощука. А «Епіцентр К» без кількох своїх основних виконавців був не схожим сам на себе.
Слід зазначити що відразу три гравці «Волиньагротеху» змогли відзначитися у цьому матчі хет-триками. Аднрій Рижановський, Ігор Блажиєвський та Андрій Пушкарчук на трьох організували «фокус із шляпою».

ЕПІЦЕНТР К – ВОЛИНЬАГРОТЕХ – 1:13 (0:7)
Голи: Понагайба, 35 – Пушкарчук, 2, 27, 44, Рижановський, 8, 17, 24, Блажиєвський, 18, 41, 50, Вознюк, 21, Теслюк, 23, Ніщик, 38, Кузьмич, 44.
Попередження: Лукашук, 1 – Ніщик, 22, Блажиєвський, 35.
Вилучення: Лукашук, 39 (Епіцентр К).
Арбітри: Матвіюк, Мищук 3-й арбітр: Корпош

Суперліга. У Ковелі фортуна посміхнулася «Надії»

Матч у столиці волинських залізничників цілком виправдав статус центрального поєдинку туру. Святковий настрій, повні трибуни ковельської ДЮСШ і два колективи обізнаних у грі виконавців – основні складові чудового дійства під назвою футзал. І футзалу в неділю вистачило на всіх.
Перших дві хвилини домінували гості, котрі у позиційному нападі кілька разів перевірили кіпера «Шанс-Авто» Назара Русецького. Господарі у боргу не залишилися і пішли у свій наступ, де першу скрипку в ігровому ансамблі ковельчан грав капітан команди Володимир Бобилєв. Саме він на 9-й хвилині закінчив комбінацію партнерів своїм фірмовим потужним ударом низом у дальній кут воріт.
Нерв матчу запульсував інтенсивніше, а гра продовжилася у швидкому темпі і голкіперам роботи не бракувало. У ході напруженої боротьби суперники набрали критичну кількість фолів і цей фактор став вирішальним наприкінці тайму. Шостий фол «шансівців» дозволив гравцю гостей Володимиру Данилюку з десятиметрової позначки зрівняти рахунок та піти на відпочинок.
Після перерви команди заграли ще гостріше. Гольових моментів вистачало біля обох воріт, але на 32-й хвилині фортуна посміхнулася «Надії» - щільний удар з під гравця у виконанні Володимира Данилюка голкіпер ковельчан парирувати не зміг.

Далі події у матчі розгорталися з калейдоскопічною швидкістю. На кожний випад суперника опонент відповідав своїм, не менш гострим. Але м’яч вперто не хотів летіти в сітку. Особливо не «фартило» господарям. Свої майже стовідсоткові моменти не змогли реалізувати Віталій Романчук та Іван Данилюк. Розв’язка наступила на 46-й хвилині, коли Володимир Данилюк забив третій гол і оформив хет-трик. Відіграти гандикап у два м’ячі «Шанс-Авто» не зумів, хоча в останні хвилини господарі організували справжній штурм воріт Ігоря Пунди. Проте голів глядачі більше не побачили і рахунок на табло залишився незмінним.

Щож, перший очний двобій лідерів чемпіонату залишився за хорівською командою, але вся боротьба ще попереду. За вісім турів ситуація у турнірній таблиці може змінитися, але за будь-яких обставин на любителів футзалу в перших числах лютого чекає кубкове протистояння непримиримих суперників, а навесні «Надія» та «Шанс-Авто» зіграють в Луцьку в передостанньому турі чемпіонату.

ШАНС-АВТО – НАДІЯ – 1:3 (1:1)
Голи: Бобилєв, 9 – Данилюк В., 25, 32, 46.
Попередження: Данилюк І., 19, Луців, 24 – Шафранський, 9, Данилюк В., 39, Хавер, 48, Пунда, 50, Писько, 50.
Арбітри: Клімук, Чабан 3-й арбітр: Гарасимків