Волинь - завзята боротьба і великі рахунки

Чергові матчі Чемпіонату Волині з футзалу продовжують розставляти команди по місцях згідно підготовки, майстеровитості, зіграності та й спортивного везіння. В третьому дивізіоні результати знову з великою кількістю голів, отже вболівальникам нудьгувати не доводилося. 13:2 – з таким рахунком «Топільно» переграло «Жидичин», 15:1 настільки сильнішими були «Дідичі» в грі з «Ласочкою», а «Торпедо-2» розібралися з «Камазіком» - 17:1. Слід сказати, що в третій лізі команди нечасто грають внічию, але цього разу мирову розписали «Юність» та «Колос»-2 -  2:2, 3:3 зіграли «Новостав» і «Ласка»-4.

В другій лізі найпопулярнішим рахунком був 7:1. Так впевнено безпрограшну серію продовжило «ПАККО» проти «гімназістів» зі «Штурму», з таким же рахунком «Зимне» перемогло «Любарт ДЮСШ-2», а «Надія-2» згаданих сім раз засмутило «Олімпію» пропустивши «обумовлений» один в свої ворота. Дещо більше голів було забито в матчі «Метеор» - «Теремно хліб»: космічні швидкості «метеорів» дозволили вісім раз розписатися в воротах «пекарів», на що постачальники «продукту насущного» відповіли лише двома. Миром розійшлися команди в матчах «Голоби» - «Фіміам» та «Нова лінія» - «Боратин», 4:4 та 2:2 відповідно.

Також дві нічииї було зафіксовано в безкомпромісній першій лізі, де зіграли «ДжеРост» проти «Олики» - 2:2 та перші очки здобули «Олімп» і «Мар’янівка» - 3:3. А тим часом продовжує «співати» переможні арії «Опера», що подолала «Стеллу» з рахунком 4:2. «Автомобіліст» засмутив «сухою» «Ласку»-2 - 3:0. «Будівельник» був сильнішим за «Бренд-груп» - 4:1. Ще одну «вікторію» здобула «Вікторія» в матчі проти «Агромату» - 5:3.

У вищій лізі був привід задуматися над тим, чи є число «сім» щасливим. І якщо «Вотрансу-2» та «Торпедо» магічна цифра принесла радість перемоги, то «Куражу» та «Колосу» відповідно, «сухі» поразки 7:0 настрою явно не добавили. Також сім голів було забито в матчі «Магніт» - «Акцент», щоправда, на двох. Лише остання хвилина цього напруженого протистояння виявила переможця: «Акцент» був сильнішим на один м’яч – 4:3. «Динамо» досить впевнено зіграло з «НІКО Ветеран-Лучеськ», здобувши перемогу з рахунком 3:1. А ось «Атлетику» з «Мідас-Трейдом» та ЛСТМ з «Камаз-Агро» всі сорок хвилин довелося витрати на з’ясовування питання: хто сильніший? Мінімальна перевага при рахунках 3:2 була на боці «Атлетика» та «ЛСТМу».

Довгоочікувана Суперліга не розчарувала прихильників футзалу: в Ковелі «Аперкот» з «Вотрансом» довго не могли відкрити рахунок і все розсудила остання десятихвилинка. Спочатку Олександр Назарчук забив гол в свої ворота і, практично відразу, виправився голом в чужі, але Віталій Кашуба дійшовши висновку, що не можна в усьому покладатися на суперника, на останній хвилині забив гол у ворота «синьо-червоних» - 2:1 на користь господарів. А ось минулорічний чемпіон «Надія» не дала жодної надії в матчі проти «Волиньагротеху» - 4:0 після першого тайму відправили в «нокдаун» «агротехівців» і забитих три гол не врятували матч. 6:3 на користь діючих чемпіонів говорить про потужний старт, а як буде далі поживемо-пограємо-побачимо.