Суперліга. Ще один перенесений матч дивідендів «Мар’янівці» не приніс

В суботу 1 лютого в СК "Арена Спорт" відбувся ще один пропущений матч першого кола між "Динамо" і з Луцька та ФК «Мар'янівка». Команда Сергія Магери здивувала з перших хвилин, коли у дебюті матчу повела у рахнуку 1:0. Дивний початок викликав бурю емоцій на трибунах «Арени Спорт». Але позитивний результат для «волинських хорватів» тримався лише кілька хвилин. Луцьке «Динамо» пішло у наступ і вже до перерви рахунок був безапеляційно-переможним для місцевих футзалістів - 9:2.

Після відпочинку підопічні Олександра Куця з новими силами взялися до атакуючих дій і повторили гольову норму першого тайму у дев'ять голів. Підсумковий рахунок 18:3 підтвердив той факт, що «Мар'янівка» остаточно прощається з Суперлігою і наступного сезону понижується у класі.

Суперліга. 9-й тур

МАР'ЯНІВКА - ДИНАМО - 3:18 (2:9)

Голи: Рожко, 2, 31, Кравчук, 15 - Бернак, 5, 11, 18, Сиротенко, 6, 25, 48, Бугайчук, 12, 36, Казьмирук, 18, 24, Понагайба, 24, 42, Лисенко, 28, 38, 48, Дзьобан, 43, Гнасюк, 44, 45.

Попередження: Понагайба, 33, Лисенко, 49 (Динамо).

Арбітри: Хомич, Скиданюк 3-й арбітр: Корпош