Кубок Волині. Сім учасників чвертьфіналу вже відомі

Перша гра 1/8-ї Кубку Волині, у якій вищоліговий «Колос» зустрічався з одним із двох представників Першої ліги - луцьким «Модерн-Експо», закінчився прогнозованою перемогою ківерцівського клубу. Підопічні Юрія Ващука встигли зіграти на першість району та вчасно прибути на кубковий поєдинок, в якому ігрова перевага була суттєвою - 9:2.

В другому протистоянні аутсайдер Вищої ліги «Освіта» грав з суперліговим «Волиньагротехом», котрий навіть без цілої низки основних виконавців легко справився із своїми опонентами. На десять голів «агротехів» господарі майданчика відповіли двома влучними пострілами - по одному у кожному таймі.

Цікавим видався кубковий матч між діючим чемпіоном області «Будівельником» та лідером Першої ліги АФК «Володимир». Гості не стушувалися перед перед жовто-білими і намагалися в атаках шукати своє спортивне щастя. Щоправда вдалого удару по воротах Василя Ярошика довелося чекати цілих 36 хвилин. Рахунок на той час був 2:0 на користь лучан, в складі яких відзначилися Олег Василюк та Максим Лисенко. 88-й номер «володимирівців» Роман Рурич скоротив рахунок і здавалося відновив інтригу. Проте досвідчений Максим Лисенко за дві хвилини оформив свій дубль і встановив остаточний результат - 3:1 на користь «Будівельника».

Найдраматичнішим кубковим протистоянням суботи виявилася гра «Комфорт-Сервісу» та «Куражу». Рівненський клуб у Вищій лізі посідає передостанню сходинку турнірної таблиці. В той час, як суперник - горохівський «Кураж», цілком реально претендує на медалі вищого гатунку і лідирує у першості. Але кубок є кубок. Ще у першому таймі Дмитро Луцюк з Рівного забив гол і команда в білій формі ні чим не поступалася гостям, котрі протягом матчу мали чимало можливостей для взяття воріт. Проте у воротах цього вечора впевнено діяв Павло Котюк, який неодноразово виручав команду. Проте і він не зміг на 32-й хвилині протидіяти майстерності Олександра Повідзьона. Гравець «Куража» створив маленький шедевр і зрівняв рахунок, що протримався до фінальної сирени. Серія післяматчевих пенальті горохівчанам відверто не вдалася, а «комфортівці» відпрацювали ефективно - 3:1, і продовжують боротьбу за обласний футзальний трофей.

Нажаль глядачі в суботу не змогли побачити центральний матч 1/8-ї Кубку Волині між командами «Надія» та «Шанс-Авто», що за форс-мажорних обставин зірвався в день змагань. Оргкомітет змагань спільно з КДК розбереться в усіх обставинах та ближчим часом прийме рішення щодо визначення восьмого учасника чвертьфіналу.

В неділю першими на майданчик вийшли суперлігові «Вотранс» та «Володимирівка». Сусіди за турнірною таблицею чемпіонату Волині не довго придивлялися один до одного та відразу взялися до гольової справи. Щоправда до кінця першого тайму м'яч влітав тільки у ворота Юрія Волошина. «Апперкотівці» Віталій Кашуба та Роман Кузьмич в купі з автоголом «вотрансівців» зробили суттєву заявку на загальну перемогу. У другому таймі лучани традиційно додали і змогли провести кілька ефектних атак. Чотири м'ячі побували у воротах «Володимирівки», але стільки ж голів пропустив і «Вотранс». Підсумкові 8:4 на користь команди Олександра Тищенка стали пропуском до чвертьфіналу амбітному колективу з Володимир-Волинського району.

Перед початком матчу «Камаз-Агро» - «Ласка» свідоцтво кращого бомбардиру клубу «Волинський стрілець» за № 4 та призи від оргкомітету отримав гравець боратинської команди Леонід Єфремов. Саме він добряче приклався трьома влучними пострілами до перемоги у кубковому двобої. Леоніду гарно асистував Роман Степанов, котрий в цьому поєдинку також зумів оформити хет-трик.

Луцьке дербі «Атлетик» - «Вотранс-2» тримало у напрузі глядачів до середини другого тайму. На табло горіли нулі, а м'яч вперто не потрапляв до сіток воріт обох команд. В якийсь з моментів другу команду Юрія Волошина «прорвало» і протягом вісьми хвилин гравці у біло-синій формі тричі розчаровували Олександра Антипенкова. Наприкінці зустрічі Дмитро Герасимчук з «Атлетика» скористався помилкою захисту суперника і забив гол. Але це була остання гольова подія у цьому напруженому матчі.

1/8 Кубку Волинської області

КОЛОС - МОДЕРН-ЕКСПО - 9:2 (3:0)

Голи: Чапура, 11, Полтавець, 12, 21, 23, 40, Глушаков, 17, Верешко, 28 (пен.), Батрак, 40 - Соловонюк, 30, 33, Оляницький, 35 (автогол)

Попередження: Ващук О., 37 - Соловонюк, 16, Ковалюк, 25.

Арбітри: Дмитрук, Літвінчук 3-й арбітр: Корпош

ОСВІТА - ВОЛИНЬАГРОТЕХ - 2:10 (1:4)

Голи: Медунецький, 18, Супрун, 37 - Заболотний, 2, Філь, 4, Пушкарчук, 15, 24, 32, Назарук, 17, Теслюк, 27, Прислупський, 28, Кузьмич, 35, 40.

Попередження: Медунецький, 20 - Пушкарчук, 37.

Арбітри: Літвінчук, ДмитрукК 3-й арбітр: Корпош

БУДІВЕЛЬНИК - АФК ВОЛОДИМИР - 3:1 (1:0)

Голи: Василюк, 16, Лисенко, 32, 38 - Рурич, 36.

Попередження: Рурич, 35, Рибка, 40 (АФК Володимир)

Арбітри: Скиданюк, Хомич 3-й арбітр: Корпош

КОМФОРТ-СЕРВІС - КУРАЖ - 1:1 (1:0) п.п. 3:1

Голи: Луцюк, 11 - Повідзьон, 32

Попередження: Дем'янчук, 33 (Комфорт-Сервіс)

Арбітри: Заяць, Журибіа 3-й арбітр: Корпош

ВОТРАНС - ВОЛОДИМИРІВКА -

Голи: Курінов, 8 (автогол), 37, Кабанов, 21, 22, Стадницький, 38 - Кузміч, 3, 20, 23, Кашуба, 18, 33, Обертас, 37, 40.

Попередження: Олійник, 25, Волошин, 25 (Вотранс)

Арбітри: Клімук, Попко 3-й арбітр: Зварич

КАМАЗ-АГРО - ЛАСКА - 3:9 (1:4)

Голи: Оніщук, 7, 27 (автогол), Касянчук, 28, Драганчук, 37 - Єфремов, 6, 14, 15, Степанов, 15, 34, 37, Вознюк, 21, Перванчук, 25

Попередження: Степанов, 34 (Ласка)

Арбітри: Попко, Клімук 3-й арбітр: Зварич

АТЛЕТИК - ВОТРАНС-2 - 1:3 (0:0)

Голи: Герасимчук, 39 - Крот, 29, Чепелюк О., 34, Рудик, 37.