Волинь. Книга рекордів Мар’янівки

Суперліга. Книга рекордів Мар’янівки

Після чергового матчу «Мар’янівки» стало зрозумілим, що в цьому сезоні, або як мінімум у першому колі, на нас чекає багато гольових рекордів. І в лавах клубу бомбардирів «Волинський стрілець» з випередженням графіку з’являться нові імена. В суботу у Горохові «волинські хорвати» зіграли з боратинською «Ласкою» - 5:18.
Легендарний радянський коментатор Юрій Озеров колись видав своє незабутнє: «Такий хокей нам не потрібен!». Можна перефразувати цю фразу на футзальну тематику і зрозуміти, що нічого цікавого ми у виконанні вихованців Сергія Магери скоріш за все не побачимо. Клас команд відчутно різниться і постає лише питання кількості забитих голів у матчах за участю біло-червоних. Нудно описувати події гри, в якій м’яч 23 (!) рази перетинав лінію воріт. Але відмітимо покери Дмитра Перванчука та Юрія Дмитрука і хет-трики у виконанні Олександра Назарчука та Андрія Петрова. Ось тільки цінність цих здобутків дещо занижена «стараннями» господарів. Побачимо що буде далі. Візит до Ковеля остаточно визначить турнірний шлях, одного з найстаріших клубів Волині.

МАР’ЯНІВКА – ЛАСКА – 5:18 (2:10)
Голи: Жук, 15, Курілко, 17, 49, Войтович, 28, 44 – Назарчук, 3, 4, 28, Кравчук, 7, 14, Перванчук, 9, 25, 26, 45, Петров, 10, 18, 37, Дмитрук, 16, 20, 36, 45, Адамський, 22, Шишка, 35.
Арбітри: Заяць, Безуглий 3-й арбітр: Кошульський.

Суперліга. «Шанс-Авто» підтверджує, а «Епіцентр» дивує

Підопічні Олександра Мороза у звітному турі підтвердили реноме фаворитів чемпіонату та здобули чергові три очки, а «Епіцентр К» приємно здивував відсутністю боязкості перед потужним суперником. Дебютанти елітного дивізіону з перших хвилин повели свою контргру і хлопчиками для побиття не виглядали, хоча і пропустили два м’ячі в першій половині зустрічі.

Другий тайм сподобався глядачам. Команди багато атакували і боролися на кожному метрі майданчику. І в якийсь з моментів екс-шансівець Андрій Лукашук заставив нервуватися свого колишнього наставника, коли зумів розкоркувати ворота майстерного голкіпера ковельчан Дмитра Жовтуна. Рахунок 3:1 протримався рівно півтори хвилини до моменту, коли Богдан Понагайба скоротив відставання до мінімуму. Трибуни «задихали».
Проте клас є клас. Іван Данилюк зробив все на досвіді та встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:2.
У наступному турі «Шанс-Авто» гратиме дома з «Мар’янівкою» і має гарну нагоду поправити різницю м’ячів, а з тим вийти у лідери чемпіонату. Досвід двох обласних чемпіонських титулів дозволяє Олександру Морозу з оптимізмом дивитися у майбутнє. Хоча основні випробування на ковельський клуб чекають у грудні, коли суперниками «шансівців» послідовно стануть «Волиньагротех» та «Надія».

ЕПІЦЕНТР К – ШАНС-АВТО – 2:4 (2:0)
Голи: Лукашук, 28, Понагайба, 30 – Романчук, 6, Оксенюк, 10, 43, Данилюк, 27.
Арбітри: Мищук, Смирнов 3-й арбітр: Назарук

Суперліга. Надійно і впевнено

Матч Суперліги за участю «Надії» завжди викликає інтерес – адже є можливість поспостерігати за академічним футзалом. Ось і цього разу в зустрічі з «Володимирівкою» локачинці продемонстрували гарну підготовку та ігровий прагматизм. Вже за три хвилини «Надія» вела у рахунку 2:0, а володимирівці ніяк не могли підібрати достойну відповідь. Щоправда, Вадим Жак спробував повернути інтригу, коли забив на восьмій хвилині, але все змінювалося коли на майданчик виходив Ярослав Пусько з «Надії» - цього вечора він весь час погрожував воротам суперника, віддавав гострі паси і, звичайно, забивав сам. «Володимрівка» не стала складати зброю і змінивши воротаря Олега Ярмолюка на Тараса Гринчишина спробувала відігратися, але суперники такого шансу не дали. Взагалі виглядало на те, що обидві команди добре підготовлені фізично і технічно, але «Надія» все ж таки більш академічна, отже і перемога дісталася саме локачинцям.

НАДІЯ –ВОЛОДИМИРІВКА – 7:4 (6:4)
Голи: Пусько, 1, 3, 8, 21, Шафранський, 16, 25, Радько, 35 – Жак, 6, 25, Бойко, 17, Обертас,23.
Арбітри: Хомич, Журибіда 3-й арбітр: Назарук

Суперліга. Реабілітовані!

«Волиньагротех» попри гарну гру не зміг потрапити в подальший етап розіграшу Кубку України, тому вболівальникам було цікаво, як команда переживе поразку. Слід сказати, що хлопці не підвели своїх прихильників: у матчі з «Вотрансом» було помітно, що «агротехівців» невдача лише більше мотивувала на гру.
В свою чергу для «Вотранса» ця зустріч теж була важливою – адже очкових здобутків у Суперлізі команда ще не мала. Отже нудно глядачам на трибунах не було: матч розпочався на шалених швидкостях без огляду на витрату сил. Синьо-червоні першими відкрили рахунок: розіграш стандарту і Стадницький при повній бездіяльності гравців «Волиньагротеху» вколотив м’яча у сітку.
Лише у другій половині першого тайму Блажиєвський спочатку зрівняв рахунок, а потім і вивів одноклубників вперед. Саме за рахунку 2:1 команди пішли на перепочинок. Місце у воротах «Вотрансу» зайняв Роман Перлов, але врятуватися від поразки не вдалося: три голи «агротехівців» перекреслили надію взяти бодай один бал. Взагалі, у другому таймі «вотрансівці» нервували, отримували попередження, а суперники вдало комбінували і не припускалися помилок. Отже за рахунком 5:2 «Волиньагротех» реабілітувався перед своїми уболівальниками, а «Вотранс» продовжує шукати свою гру в цьому сезоні.

ВОТРАНС –ВОЛИНЬАГРОТЕХ – 2:5 (1:2)
Голи: Стадницький, 7, Кривицький, 48, - Голажиєвський, 15, 23, Пушкарчук, 29, Філь, 35, Ніщик, 43.
Попередження: Олійник, Стадницький (обидва Вотранс) – Ніщик (Волиньагротех).
Арбітри: Журибіда, Хомич 3-й арбітр: Назарук

Перша ліга. Лідерський квартет скоротився до тріо

По завершенню матчів першої ліги у турнірній таблиці сформувалося тріо лідерів, яке очікувано очолив АФК «Володимир». Команда з найдревнішого міста Волині стараннями досвідченого Сергія Бориса забила у ворота амбітного «Модерн Експо» три голи, пропустивши у власні лише раз. Впевненість, з якою володимир-волинська «бундестім» штампує перемоги, вражає, але справжні випробування на колектив чекають у наступних турах, коли суперниками біло-чорних стануть «ПАККО», «Мідас-Трейд» та «ДжеРост».
До речі остання пара видала минулого вікенду драматичний поєдинок, що став прикрасою туру. «ДжеРост» виграв 4:3 і заставив своїх вболівальників нервувати до самої фінальної сирени, адже червоно-сині притиснули суперника і ледь рахунок не зрівняли.
Тим часом «ПАККО» впевнено переграв «Олімп», забивши шість голів.
Далі буде тільки цікавіше.

Друга ліга. З лідерами стає все ясніше

Третій тур обласної першості в Другій лізі виявився насиченим та багатим на гольові події. Хоча сенсаційних результатів вболівальники так і не дочекалися. Особливо у матчі «Камазіка», котрий після першого тайму виграв у ветеранів «Надії» з рахунком 2:0, але у підсумку поступився 2:6. В тому ж «Білому» дивізіоні «Резонанс» вчинив серйозний опір ФК «Звірів», але мінімально поступився більш досвідченому супернику.
В цілому стає зрозумілим хто цього сезону поведе боротьбу за медалі чемпіонату. В «Червоному» дивізіоні впевнено крокують до золотих медалей гравці з команди «Гірка Полонка». В «Жовтій» групі ківерцівська «АДФК» очкових втрат не має і не планує їх врачати. А ось у «Білому» дивізіоні ліги багато що визначиться у 5-му турі, коли в очному протистоянні зійдуться «Метеор» та ФК «Звірів».
У зв’язку із відкритим чемпіонатом України з фризбі алтимет, що наступних вихідних відбудеться у СК «Арена Спорт», команди зможуть перепочити два тижні. За цей час можна ефективно попрацювати над помилками та підійти до матчів 4-го туру максимально озброєними.