Фіміам та Сахарадо відкрили чемпіонат Волині

Честь відкрити Чемпіонат Волині серед чоловіків випав на долю команд «Фіміам» та «Сахарадо», котрі після національного Гімну розіграли перші залікові очки. Поєдинок вийшов бойовим і навіть занадто, адже після зіткнення головами в ігровому протистоянні серйозну травму отримав гравець команди «Фіміам» Нагорний Олександр, якому ми бажаємо скорішого одужання та повернення до фут зальної справи.

Загалом команди другого «боксу» за вихідні зіграли майже два повних тури, що вмістили в себе чимало цікавих поєдинків, котрі мають остаточно визначити «порти приписки» - Ліги з третьої по шосту. В деяких групах вже практично відомі переможці, а в інших лише заключний тур дасть відповідь на запитання щодо підсумкових місць.

Наприклад в групі «А» доля першого місця визначиться в протистоянні лідерів – «Бережанки» та «Метеора», котрі мають стовідсотковий результат після двох ігор. За такою ж схемою визначиться і переможець групи «D», де в очному поєдинку зійдуться «Юність» з Переспи та «Нововолинськ».

Одноосібними лідерами своїх кваліфікаційних четвірок стали «Вотранс-2», «Топільно», «Модерн-Експо» та «Олика». Саме ці команди мають чудові шанси на те щоб потрапити до Третьої ліги. А в групах «G» та «H» гарні шанси на підвищення у лігах мають «Торчин» з ФК «Рятівник» та «Козаки» з ФК «Лучеськ».

В суботу 19 листопада стартував кваліфікаційний етап чемпіонату Волинської області з футзалу серед чоловіків у якому зустрічалися команди «Фіміам» та «Сахарадо». Матч розпочався дуже жваво обидві команди  викладались по повній і по перерві перевага була за «Сахарадо» 1:2.

У другому таймі напруження зростало гравці радували хорошими голами, фолами та згодом і вилученнями. Ключовим моментом матчу стала травма гравця «Фіміаму» Олександра Нагорного яка вибила команду  з колії, що дозволило гостям довести матч до переможного закінчення. Юрій Вихованець  зробив рахунок 4:5 на користь «Сахарадо».

Другий матч ігрового дня видався доволі напруженим. Молоді вихованці ківерцівського «Колосу» довгий час контролювали гру, а от штурмовики навпаки –лише перестроювалися до футзального майданчику. Варто зауважити, що перехід із «великого футболу» до реалій футзалу давалося важко обом командам, проте під закінчення першого тайму Олександ Царьов відкрив рахунок у матчі – 1:0 на користь «Штурму».

У другому таймі підопічні Юрія Ващука почали багато фолити, а от гравці під командуванням Андрія Тучкевича почали розкриватися по новому. Віктор Ткачук оформив дубль, а Петро Гонтар уже до 33 хвилини встановив на табло рахунок 4:0. На 35-й хвилині Денис Левчук заробив пряму червону картку і залишив «Колос» у меншості. На диво, у меншості ківер чани заграли краще та відзначилися двічі зусиллями Едуарда Веселухи та Павло Шмиги. Проте, останнє слово було таки за штурмовиками – Олександр Царьов та Богдан Кравчук встановили остаточний рахунок матчу 6:2.

У матчі «Волиньсталь» та «Вотранс-2» зустрілись дві зовсім нові команди не відомі глядачу. Більшу половину часу команди звикали до майданчику, але коли адаптувалися порадували нас цікавими голами, 2:2 до перерви.

В кращій формі виявилась молодь «Вотрансу-2» яка виглядала ефективніше на майданчику і завершила матч перемогою 3:5.

А у мачі «WestSide» - «Юність Переспа» сталась невеличка сенсація, «господарі» відкривши рахунок у матчі першими виглядали сильнішими у першому таймі - 2:0. Чи то недооцінка суперника, чи зібраність «переспівчан» допомогла повернути матч у інше русло, але закінчилась гра  на користь «Юність Переспи» - 2:3.

Недільний ранок кваліфікаційного етапу розпочався матчем «Лучеськ» та «Приват». Вже з перших  хвилин «господарі» задали тон матчу, відзначившись відразу хет-триком Назара Бойка. На що «Приват» зумів відповісти влучним пострілом Олексія Щербатого.  3:1після першого тайму.

А згодом «біло-блакитні» взяли тотальну перевагу у матчі. Двічі відзначився Василь Лівак, а ще по одному голу забили Вадим Мазурок та Тарас Климюк. Впевнена перемога «Лучеська» 7:1.

Другий ігровий матч виявився доволі напружений  у якому зустрічалися «Козаки» та «Шігірюм». Вже з перших хвилин команди почали показувати хорошу гру. Потужніше виглядали «ковельчани», але до відпочинку рахунок так і не було відкрито.

Другий тайм розпочався з голу «господарів». влучно поціляє в у рамку воріт. Згодом його партнери по команді Вадим Качко, Віктор Коротков та Валерій Жуков  збільшують перевагу ковельчан. Знайшовший сили «Шігірюм», відіграє один м’яч зусиллям Олександра Бубели, а йому у відповідь влучним пострілом відповідає Богдан Затериха, який оформлює дубль у матчі. Згодом «гості» надзусиллями зуміли забити ще один гол, а саме Чемерис Ілля. Впевнена перемога «козацтва» 5:2.

У матчі  «Луцьктело» та «ФК Луцьк» зустрілись під гаслом «Молода та Стара гвардія».  Матч розпочався доволі жваво і вже на 5-й  хвилині матчу Олексій Баранов відкриває рахунок у матчі.  Молодь справляється  з натиском «господарів» і Ігор Грицюк  зрівнює рахунок у матчі, а згодом оформлює дубль і тим самим виводить свою команду вперед. Швидка відповідь від «Луцьктепла» - відзначився Назар Орел. 2:2 - перший тайм.

Зрозумівши що легкої перемоги не буде, «блакитні» почали контролювати більше м’яч, що і давало свої плоди. Спочатку Олександр Сосенюк та Вадим Павлюк , а згодом і Ігор Долинський відзначились у воротах гостів. Бойова перемога «Луцьктепло» 5:2.

Наступний матч між клубами «Фіміам» та «TatrafanFilm» порадував кількістю забитих м’ячів. Але нажаль тільки в один бік. Рахунок у матчі відкрили «гості», коли відзначився Віталій  Максимчук, а у відповідь «Фіміам» зробив гол у виконанні Олександра Потурая, який вже до перерви командними зусиллями оформив покер. Рахунок 6:2 після першого тайму.

Повне домінування «Фіміаму» та «септа-трик» - тобто сім голів  у виконанні Олександра Потурая ставлять жирну крапку у цьому матчі 12:2 на користь «Фіміаму».

Окрасою недільного вечора у 2-му боксі став матч  «Модерн-Експо» та «Сахарадо». Одні із фаворитів, які показували досить непоганий футзал. Багато боротьби, що переходила у небезпечну гру з обох сторін. Вже на 14-й   хвилині першого тайму у «Сахарадо» було 5-ть фолів, і згодом черговий фол гостей. Біля м’яча Андрій В’юник, який не реалізовує 10-ти метровий удар. Проте вже через хвилину його напарник по команді Анрій Мединський спромігся відкрити рахунок у матчі. Боротьба і ще раз боротьба і черговий фол від «Сахарадо». У м’яча знову Андрій В’юник, який знову не реалізовує 10-ти метровий удар 1:0 по перерві на користь «Модерн-Експо».

У другому таймі «господарі» налаштувались на кращий лад та перехопили всі намагання суперника в матчі. Дубль Андрія Мединського та бажаний дубль Андрія В’юника. Рахунок на табло 4:0 за «Модерн-Експо».