Друга ліга. У півфіналах Луцьк, Лище, Олеськ і Любешів

Перші три поєдинки кубку Другої ліги, що відбулися у суботу закінчилися переконливими перемогами номінальних господарів майданчика. Команда з Лище «ПроДо» обіграла міцний «Майдан-Липини», «40-й» був сильнішим за «Агромат», а олеський «Автомобіліст» просто «переїхав» амбітний «Aіrbites» з рахунком 8:1.

У неділю ж відбувся найцікавіший чвертьфінал «Хадеа» - «Прип'ять», де емоції зашкалювали, а рахунок коливався з перемінним успіхом для обох супернків. Більш вдалими та фартовими виявилися футзалісти з Любешова, котрі на останніх хвилинах вирвали перемогу 7:5.

В понеділок після жеребкування, що традиційно відбудеться на "Формулі здоро'я" о 15.30 стануть відомі півфінальні пари кубку ліги.

1/4 Кубок Другої ліги

ПРОДО - МАЙДАН-ЛИПИНИ - 5:2 (3:0)

Голи: Бляшук, 7, Курик, 15, Карпець, 18, Зайчук, 30, Кудлубай, 34 - Крайніков, 22, Черниш, 32.

Попередження: Бляшук, 34 (ПроДо)

Арбітри: Корпош, Силюк 3-й арбітр: Голоскоков

40-Й - АГРОМАТ - 4:1 (2:1)

Голи: Диганевич, 10, Музика, 14 Мурашко, 35, Боднар, 39 - Будкевич, 7.

Попередження: Музика, 33, Боднар, 34 (40-й)

Арбітри: Силюк, Корпош 3-й арбітр: Голоскоков

АВТОМОБІЛІСТ - AIRBІTES - 8:1 (4:0)

Голи: Микитюк, 4, 21, 35, Трофімук, 9, 10, 24, Гонза, 14, Боярчук, 27 - Петрук, 33.

Попередження: не було

Арбітри: Кірепко, Лихач 3-й арбітр: Голоскоков

ХАДЕА - ПРИП'ЯТЬ - 5:7 (1:3)

Голи: Хомярчук Р., 15, Ткачук, 30, 38, Музичук, 35, Хомярчук Т., 38 - Рябіїк, 16, 40, Кух, 18, 28, Черевко, 18, 39, Шпак, 35.

Попередження: Соменчук, 13, Денісов, 20 (Хадеа)

Вилучення: Денісов, 22.

Арбітри: Бугайчук, Карпук 3-й арбітр: Зварич