У Вінниці триває Чемпіонат міста серед співробітників державних установ

Цього року у змаганнях зголосилися взяти участь 12 команд, які представляють державні структури.

У першій частині змагань команди були поділені за сліпим жеребом на три групи по чотири команди у кожній. Відповідно до Регламенту змагань команди провели у групах по три матчі кожен-з-кожним. До фінальної частини потрапили команди, які у своїх групах зайняли перше та друге місця, також до фінальної частини вийшли дві кращі команди, що зайняли треті місця у групах.

Група А:

Фаворитом групи була команда головного управління мін доходів, яка є дворазовим чемпіоном змагань. За підсумком трьох матчів податківці підтвердили свій статус та упевнено очолили квартет. А от що стосується ФК «Прокуратури», ФК «Авіатор» та ФК «ДПТС», то боротьба між цими командами за другу путівку розгорнулася не на жарт. Усі три команди приблизно рівні за класом, тому перемогти у боротьбі за другу путівку могла лише воля та бажання до перемоги. Їх було більше у команди-відкриття турніру ФК «Прокуратури», яка з боєм поступилася міндоходівцям та перемогла конкурента за вихід з групи з пенітенціарної служби. Учасником фінальної частини змагань став і ФК «Авіатор», який за кращими показниками пройшов далі.

Група Б:

Після жеребкування постійні учасники змагань назвали цю групу – «групою смерті», адже до традиційно сильних СБУ та УМВС додалися срібні призери Чемпіонату України серед судових установ ФК «Адміністративний суд» та постійний учасник Чемпіонатів міста з футзалу ФК «Міська Рада». Такий склад учасників не дозволив ані ФК «Міська Рада», ані ФК «Адміністративний суд» набрати кращі бали для потрапляння третьою командою до фінальної частини. Напевно, турнір дещо втратить у видовищності у зв’язку із відсутністю цих міцних горішків у фінальній частині. Що стосується УМВС та СБУ, то, на думку автора статті, «розборки» між ними ще попереду.

Группа С:

Рівний склад учасників цієї групи подарував глядачам, яких, до речі, було чимало, прекрасні видовищні матчі. Статус фаворита групи підтвердив ФК «Міський суд», який на Державних змаганнях серед судів посів третє місце та упевнено отримавши перемогу у всіх трьох матчах. Гідну гру при підтримці своїх очільників показав ФК «Обласний центр зайнятості», впевнено вийшовши до фінальної частини змагань. Грюкнувши дверима у останньому матчі до фіналу пробилася команда управління юстиції. А у ДАЇшників все попереду, враховуючи те бажання, що вони продемонстрували на футбольному полі.

Отже, представляємо Вашій увазі розклад фінальної частини змагань:

1/4,  11.08

18-00 Міський Суд-Авіатор
18-00 ГУ Мін Доходів -Юстиція
18-45 УМВС- ОЦЗ
18-45 СБУ- Прокуратура

1/2,  12.08

18-00 Міський Суд-Авіатор / ГУ Мін Доходів -Юстиція
18-00 УМВС- ОЦЗ / СБУ- Прокуратура

18-50 гра за 3-місце

18-50 Фінал

Прес-служба ВМГО «Федерація футболу»

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: