У березні у Вінниці стартує регіональний етап Шкільної футзальної ліги України

У березні у Вінниці стартує регіональний (відбірковий) етап Шкільної футзальної ліги України.

Відповідно до умов проведення змагань, у них беруть участь учні шостих класів загальноосвітніх шкіл міст нашої Держави. У Вінницькому регіональному етапі за право представити наш край у Всеукраїнському фіналі боротимуться 25 шкіл.

Змагання складатимуться з двох етапів: групового у якому команди будуть розподілені на 8 груп та плей-офф, де переможця етапу визначатимуть у одному матчі «на виліт». Змагання проходитимуть на базі 16 та 18 загальноосвітніх шкіл. Фінал пройде у муніципальному СК «СКА».

Згідно із Регламентом проведення змагань, у грі беруть участь чотири польових гравці та воротар, тривалість гри – два тайми по 15 хвилин.

Одним із призів команді переможниці буде футзальний м’яч із автографами усіх гравців національної збірної України з футзалу.

«Я вдячний організаторам за чудову ідею щодо проведення змагань, завдяки яким можна залучити дітей до занять спортом. Адже якісне дозвілля дітей дає можливість гармонійно їм розвиватися. Враховуючи те, що у Вінниці майже при кожній школі є гурткова робота, пов’язана з розвитком футболу, це дасть можливість самореалізуватися учням та стимулювати їх до кращих результатів», – зазначив директор департаменту освіти Володимир Буняк.

«Інвестиції у наших дітей – це інвестиції у наше майбутнє. Це перший досвід проведення футзальних змагань між учнями загальноосвітніх шкіл. Ми упевнені, що такі змагання необхідні нашим дітям, адже сучасний світ пропонує багато альтернатив здоровому та активному способу життя. Залучивши дітей до змагань, ми зможемо сприяти їхньому гармонійному розвитку та сприяти поліпшенню їхнього самопочуття», - інформує голова Вінницької міської федерації футболу та обласної асоціації футзалу Дмитро Руденко.

Прес-служба ВМГО «Федерація футболу».

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: