Вінниця: чудовий футзал та гарні емоції

Вища ліга.

Тур приніс нам чудовий футзал, гарні емоції та зміни у турнірну таблицю. Два різних матчі видав МФК "ALEBOR". У першому програв розлюченому у минулому турі МФК "Ак-Центру", а наступного дня у наднапруженій боротьбі переміг набираючого оберти МФК "Блік". Знову два прекрасних матча видали хлопці з МФК "Сатурн". У останніх чотирьох іграх ми почали впізнавати минулорічниу команду, її вольовий характер та непоступливість перед авторитетами. Цього разу у наднапружених матчах переможеними були МФК "Еко Дім" та МФК "ДФС". Підтвердив свої амбіції МФК "Кімберлі", здобувши нелегку перемогу над МФК "Епіцентр". Знову відчув свою гру МФК "Батерфляй", видаючи чудовий матч проти МФК "Таксі "Лимон". Без коментарів: МФК "ЕМС-Поділля" – МФК "Енергетик" 0:11. Протилежний матч видали гравці МФК "ДФС", здобувши перемогу над постійно додаючим МФК "Техно+". Не вийшли на гру МФК "Яско", подарувавши МФК "Університет "Україна" три залікові пункти до турнірної таблиці.

Збірна туру.

Воротар туру Степанюк. Один із кращих кіперів Чемпіонату вдруге поспіль залишив свої ворота недоторканими у матчі з сильною командою. Справжній капітан та один із лідерів у своїй команді.

Захисник туру Кучковський. Якісна гра одного із ветеранів, точні передачі, бездоганні дії у захисті. Провів два матчі поспіль без замін. Корисні дії на команду нарешті виводять Валентина до номінації.

Захисник туру Євстафієв. У матчі став справжнім лідером команди та повів за собою партнерів. Стабільна гра у захисті та суттєва допомога партнерам у атаці. Активні дії на майданчику та забитий на останніх секундах гол виводять Дмитра до номінації.

Нападник туру Бондар. Уміння взяти на себе гру у потрібний для команди момент, активність та рухливість на майданчику, відданість команді, забиті голи вкотре виводять Олександра до номінації.

Нападник туру Пивовар. Підтверджує звання кращого нападника Аматорської фут зальної ліги України 2014 року. Не цурається чорнової роботи, креативний, забиває багато необхідних команді голів.

Тренер туру Ченцов. Поступові сплановані дії для побудови команди, забезпечення тренувань, постійна підтримка партнерів під час гри та поза грою, розуміння гри, виводять Євгеновича до номінації.

Перша ліга.

Підгрупа "А" Звітний тур подарував нам прекрасні матчі та кілька несподіваних результатів. Так, першу перемогу здобули гравці МФК "Міська Рада". Перемогти їм вдалося потужний колектив "Нива" зі Стрижавки. У прекрасному матчі МФК "Планета права" перемогла одного із претендентів на вихід з підгрупи МФК "Салютем". Гольову зливу видали МФК "Рошен" та МФК "Здорова нація". Останні знову отримали поразку і досі у своєму активі не мають жодного залікового пункту. Завдяки перемозі над МФК "КТ Україна" турнірну таблицю очолила МФК "Вінниця-молодіжна". Очікуємо наступних турів. Боротьба за вихід з підгрупи триває.


Підгрупа "Б"

Як і у іншій підгрупі матчі вихідних внесли зміну у турнірну таблицю. Цей тур відзначився матчами сусідів у лідируючий групі таблиці. Завдяки перемозі над МФК "Вікінги" змогли піднятися на третю сходинку МФК "Рось" Погребище. У з'ясуванні стосунків хто стане лідером підгрупи зійшлися МФК МФК "Зерносвіт" - МФК "Олімпік". Перемога останніх дозволила їм стати одноосібним лідером та отримати прекрасні шанси на вихід у фінальну частину змагань. Прекрасний матч видали МФК "Інтергал" та МФК "Педколедж". Боротьба на майдачику свідчила, що між собою грають достойні суперники, а якість гри була гідної команд вищої ліги. Перемогти та покращити своє турнірне становище вдалося МФК "Інтеграл".

Друга ліга.

Нарешті відновилися змагання у Другій лізі Чемпіонату. Те як команди вийшли на площадку підтвердило їхнє бажання змагатися. Було також видно, що деякі із них використали паузу із користю. Чергові перемоги здобули хлопці з МФК "Прокуратура", однак одну із них легкою не зробили гравці МФК "Вояж", які навіть вели у рахунку! Іще один лідер МФК "Козак" упевнено переграв МФК "Легіон". Драматичним був матч між МФК "Зоря" - МФК "ППС". Боротьба точилася на кожному клапниту майданчика, жорстка гра, пенальті, численні жовті картки - усе це свідчить про боротьбу за результат. Перемогли більш досвідчені та ті хто тренувався під час перерви у Чемпіонаті - МФК "Зоря". Реабілітувався за поразку від прокурорів МФК "Штурм", перемігши МФК "ППС". Чудовий матч видали МФК "Бригантина" - МФК "Спринтер". Удача посміхнулася останнім і вони здобули перемогу. Не менш запеклим була гра МФК "Mesto Cartli" - МФК "Пеньяроль", у якій перемогли перші. Гра між одніми із лідерів ліги за 6 очок закінчилася здобуттям кожній із команд по одному. Прекрасний матч, у якому до останньої секунди неможливо було спрогнозувати результат.

 В лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: