Виктор Безсмертный и Игорь Овчар об уходящем 2014

На вопросы пресс-службы Аматорской футзальной лиги Украины отвечают руководитель Кировоградской областной федерации футбола Виктор Безсмертный и исполнительный директор Ассоциации футзала Ивано-Франковской области Игорь Овчар.

1. Прокомментируйте первую часть сезона - отборочного этапа АФЛУ в вашем городе

В.Б. У відкритому чемпіонаті міста Кіровограда з футзалу сезону 2014-2015 р.р. грає 32 команди, які виборюють нагороди в чотирьох лігах по вісім команд в кожній. Ігри «Екстра-ліги» проходять у спортивному залі «Обленерго», ігри «Першої, другої та третьої ліг» проходять на майданчиках СДЮШОР-2 ім. Верхоланцева. Вперше розпочався повноцінний чемпіонат міста Кіровограда з футзалу серед юнаків де грають сімнадцять команд.
Планувалося, що чемпіонати серед аматорських команд пройдуть в містах Олександрії, Знам’янці та Світловодську, а потім мав би відбутися Суперфінал, але це питання так і залишилося в планах, тому федераціям цих міст слід докласти зусиль щоб проходили повноцінні чемпіонати, а не короткострокові турніри.

И.О. Слава Богу і спонсорам граємо цей чемпіонат області.

2. Какие планы на 2015 год?

В.Б. Завдання про повноцінні чемпіонати з футзалу в містах Кіровоградської області серед аматорських команд не знімається з порядку денного і обласна федерація футболу буде робити все можливе для вирішення цього питання. Першість міста Кіровограда серед юнаків в подальшому планується зробити відкритим для дитячо-юнацьких команд з міст та районів Кіровоградської області. Також стоїть завдання щоби переможець нашої «Екстра-ліги» зміг не тільки взяти участь у всеукраїнському фіналі на весні 2015 року, але й повторити як мінімум минулорічний успіх.

И.О. Сподіваюся, дограємо без втрат, а з осені побачим.

3. Пожелания всем участникам АФЛУ

В.Б. Хочеться побажати всім мирного неба, фінансової стабільності футзальним командам та клубам, ну і звісно виконання тих завдань які вони ставлять перед собою, а переможе звісно найсильніший.

И.О. Всім здоровя, удачі і мирного врегулювання ситуації у державі.Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: