Sport.ua - про презентацію Шкільної футзальної ліги

25 жовтня в Будинку футболу відбувся Всеукраїнський семінар "Розвиток масового футболу" в роботі якого взяли участь керівники ФФУ, Міністерства науки і освіти, Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету, керівники асоціацій масового футболу, співробітники регіональних федерацій футболу, відповідальні за реалізацію програм ФФУ з розвитку масового футболу, а також провідні вчителі фізичної культури із різних районів Києва.

В рамках цього семінару президент Асоціації футзалу України Сергій Владиковиступив з презентацією нового проекту, подібного якому в нашій країні ще не було - це "Шкільна футзальна ліга України."

Владыко2

Подібний проект дозволить замкнути річний цикл, протягом якого діти можуть займатися футболом і футзалом. Якщо в період з весни по осінь діти приймають участь у змаганнях турніру "Шкіряний м'яч", що проводяться під егідою Федерації футболу України, то проект "Шкільної футзальної ліги України» дозволяє проводити змагання в залах в період з пізньої осені до середини весни.

В силу своєї специфіки футзал - найбільш доступний вид футболу, де для того, щоб створити команду, потрібно всього п'ять чоловік, і при цьому, не нести значних фінансових витрат. Фахівцям футболу добре відомо, що якраз в дитячому віці і закладають основні технічні навички. Якраз цьому компоненту приділяється підвищена увага в тих країнах, які на провідних позиціях у Європі та світі - Бразилія, Іспанія, Німеччина, Аргентина та інші. Багато нинішніх зірок прийшли у футбол після того, як в дитячі роки певний час присвятили футзалу.

Владыко1

Крім того, що заняття футболом - це вироблення у дітей рухової активності та виховання здорового способу життя, проект "Шкільної футзальної ліги України» покликаний систематизувати і структурувати змагання для шкільних команд, які планується проводити, починаючи від регіональних рівнів і завершити Всеукраїнським фіналом.

У перший свій сезон змагання "Шкільної футзальної ліги України» пройдуть серед школярів 5-х класів, і якщо, так би мовити, проба пера пройде успішно, у ому немає сумнівів у творців проекту, то в наступні роки кількість вікових категорій зросте.

По термінах проведення весь проект охоплює період з грудня 2015 по квітень 2016 року, і він обов'язково знайде відображення як на сайті Асоціації футзалу України, так і в провідних спортивних інтернет-виданнях, а на національних каналах плануються сюжети вже про заключний етап змагань. У проекті особливо відзначено, що без призів не залишиться жоден учасник Всеукраїнського фіналу.

Джерело - sport.uaАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: