Sport.ua - про презентацію Шкільної футзальної ліги

25 жовтня в Будинку футболу відбувся Всеукраїнський семінар "Розвиток масового футболу" в роботі якого взяли участь керівники ФФУ, Міністерства науки і освіти, Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету, керівники асоціацій масового футболу, співробітники регіональних федерацій футболу, відповідальні за реалізацію програм ФФУ з розвитку масового футболу, а також провідні вчителі фізичної культури із різних районів Києва.

В рамках цього семінару президент Асоціації футзалу України Сергій Владиковиступив з презентацією нового проекту, подібного якому в нашій країні ще не було - це "Шкільна футзальна ліга України."

Владыко2

Подібний проект дозволить замкнути річний цикл, протягом якого діти можуть займатися футболом і футзалом. Якщо в період з весни по осінь діти приймають участь у змаганнях турніру "Шкіряний м'яч", що проводяться під егідою Федерації футболу України, то проект "Шкільної футзальної ліги України» дозволяє проводити змагання в залах в період з пізньої осені до середини весни.

В силу своєї специфіки футзал - найбільш доступний вид футболу, де для того, щоб створити команду, потрібно всього п'ять чоловік, і при цьому, не нести значних фінансових витрат. Фахівцям футболу добре відомо, що якраз в дитячому віці і закладають основні технічні навички. Якраз цьому компоненту приділяється підвищена увага в тих країнах, які на провідних позиціях у Європі та світі - Бразилія, Іспанія, Німеччина, Аргентина та інші. Багато нинішніх зірок прийшли у футбол після того, як в дитячі роки певний час присвятили футзалу.

Владыко1

Крім того, що заняття футболом - це вироблення у дітей рухової активності та виховання здорового способу життя, проект "Шкільної футзальної ліги України» покликаний систематизувати і структурувати змагання для шкільних команд, які планується проводити, починаючи від регіональних рівнів і завершити Всеукраїнським фіналом.

У перший свій сезон змагання "Шкільної футзальної ліги України» пройдуть серед школярів 5-х класів, і якщо, так би мовити, проба пера пройде успішно, у ому немає сумнівів у творців проекту, то в наступні роки кількість вікових категорій зросте.

По термінах проведення весь проект охоплює період з грудня 2015 по квітень 2016 року, і він обов'язково знайде відображення як на сайті Асоціації футзалу України, так і в провідних спортивних інтернет-виданнях, а на національних каналах плануються сюжети вже про заключний етап змагань. У проекті особливо відзначено, що без призів не залишиться жоден учасник Всеукраїнського фіналу.

Джерело - sport.uaАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: