"Шкільну футзальну лігу" представлять широкій громадскості

У середу у ФФУ відбудеться семінар з розвитку масового футболу.

25 листопада в Будинку футболу відбудеться Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу». У семінарі візьмуть участь керівництво ФФУ, Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету, керівники асоціацій з видів масового футболу, співробітники регіональних федерацій футболу, відповідальні за реалізацію національних програм ФФУ з розвитку масового футболу, методисти з фізичної культури обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, представники Департаменту освіти м. Києва, вчителі-фіналісти Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу і кращий інноваційний урок фізичної культури, а також провідні вчителі фізичної культури з кожного району столиці.

Керівництво ФФУ представить звіт про роботу національної федерації щодо розвитку масового футболу. Зважаючи на аудиторію, велика частина семінару буде присвячена саме шкільному футболу як фундаменту розвитку масового футболу. Зокрема, буде презентовано соціальний проект «Відкриті уроки футболу», який успішно реалізовано цього року в усіх регіонах України. З іншого боку, тематика семінару значно ширша, і будуть заслухані керівники асоціацій з видів масового футболу.

Представники регіонів розпочнуть роботу о 12:00, а після обіду, з 15:00 до них долучаться вчителі фізичної культури, керівники міністерств та інші учасники.

Під час заходу відбудеться також підписання Договору про взаємодію між ФФУ та Національним університетом з фізичного виховання та спорту.

Окремо слід відзначити, що Асоціація футзалу України презентує новий проект «Шкільна футзальна ліга України».

В рамках цього семінару також пройде фінал Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури. Його відкриття відбудеться в Будинку футболу 25 листопада, а конкурсні уроки будуть проведені 26 та 27 листопада на базі Скандинавської гімназії м. Києва (вул. Гмирі, 3-Б).

Проведення такого конкурсу є вагомим чинником покращення якості проведення уроків футболу в школах учителями фізичної культури.

Нагадаємо, у жовтні завершився регіональний етап цього конкурсу. За його результатами були визначені найкращі вчителі фізичної культури регіонів, серед яких всеукраїнське журі обрало п’ятьох фіналістів. Ними стали:

1) Войцеховський В.В. – вчитель фізичної культури Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

2) Ковпак В.В. – вчитель фізичної культури Користівської ЗОШ Олександрівського району Кіровоградської області;

3) Резніченко Л.В. – вчитель фізичної культури Сумської спеціалізованої школи № 9;

4) Мороз В.Ф. – вчитель фізичної культури Херсонської спеціалізованої школи № 30;

5) Матюшко О.Л. – вчитель фізичної культури ЗОШ № 294 м. Києва.

Саме ці вчителі проведуть фінальні конкурсні уроки з учнями Скандинавської гімназії.

Варто зазначити, що, починаючи з минулого року, Міністерство освіти і науки порушує клопотання щодо присвоєння переможцю конкурсу звання «Заслужений учитель України», а лауреатів відзначає відомчими відзнаками. Федерація футболу України зі свого боку нагородить переможців і лауреатів дипломами, пам’ятними призами та необхідним для роботи інвентарем та екіпіруванням. Регіональні переможці також не залишаться без відзнак і наборів інвентарю, які їм будуть передані через регіональні федерації футболу.

Джерело - ФФУАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: