ШФЛУ-2016. Визначились переможці шкільної футзальної ліги Буковини

За результатами районних та міських змагань з футзалу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, за територіальним принципом були сформовані групи для проведення попередніх змагань обласного етапу «Всеукраїнської шкільної футзальної ліги», які були проведені у смт.Кельменці, м.Хотині, м.Сторожинці та м.Чернівці.

До фінальної частини вийшли переможці груп: Новодністровська ЗОШ ІІ-ІІІст., Хотинська ЗОШ №5, Банилово-Підгірнянська гімназія Сторожинецького району та ЗОШ №27 м. Чернівці.

Фінальні змагання відбулись на кращій футбольній базі області, ФОК «Олімпія». За результатами жеребкування були сформовані дві півфінальні пари. У першому матчі зустрілись учні Хотинської ЗОШ№5 та Банилово-Підгірнянської гімназії. Гра була рівною і дуже напруженою, на останній хвилині рахунок був рівний – 3:3, але порушення правил з боку хотинчан на останніх секундах дозволив їх суперникам отримати перемогу з рахунком 4:3 і вийти до фіналу.

У другому півфінальному матчі повна і незаперечна перевага була на боці команди школярів ЗОШ №27 м.Чернівці проти школярів м.Новодністровська, яка дозволила їм вийти до фіналу.

У матчі за третє місце між хотинчанами та учнями Новодністровська перемогу отримали учні Новодністровької ЗОШ№5 і завоювали бронзові медалі.

Напружено проходив матч за перше місце між чернівецькими та банилово-підгірнянськими школярами. Але кращий підбір гравців, досвід та бажання перемогти були на боці учнів ЗОШ№27 м.Чернівці, які у підсумку стали переможцями обласного етапу і будуть представляти Буковину у наступному етапі проти школярів з Івано-Франківської області.

З Чернівців передав Корнелій Жукотинський, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: