ШФЛУ-2016. Визначились переможці шкільної футзальної ліги Буковини

За результатами районних та міських змагань з футзалу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, за територіальним принципом були сформовані групи для проведення попередніх змагань обласного етапу «Всеукраїнської шкільної футзальної ліги», які були проведені у смт.Кельменці, м.Хотині, м.Сторожинці та м.Чернівці.

До фінальної частини вийшли переможці груп: Новодністровська ЗОШ ІІ-ІІІст., Хотинська ЗОШ №5, Банилово-Підгірнянська гімназія Сторожинецького району та ЗОШ №27 м. Чернівці.

Фінальні змагання відбулись на кращій футбольній базі області, ФОК «Олімпія». За результатами жеребкування були сформовані дві півфінальні пари. У першому матчі зустрілись учні Хотинської ЗОШ№5 та Банилово-Підгірнянської гімназії. Гра була рівною і дуже напруженою, на останній хвилині рахунок був рівний – 3:3, але порушення правил з боку хотинчан на останніх секундах дозволив їх суперникам отримати перемогу з рахунком 4:3 і вийти до фіналу.

У другому півфінальному матчі повна і незаперечна перевага була на боці команди школярів ЗОШ №27 м.Чернівці проти школярів м.Новодністровська, яка дозволила їм вийти до фіналу.

У матчі за третє місце між хотинчанами та учнями Новодністровська перемогу отримали учні Новодністровької ЗОШ№5 і завоювали бронзові медалі.

Напружено проходив матч за перше місце між чернівецькими та банилово-підгірнянськими школярами. Але кращий підбір гравців, досвід та бажання перемогти були на боці учнів ЗОШ№27 м.Чернівці, які у підсумку стали переможцями обласного етапу і будуть представляти Буковину у наступному етапі проти школярів з Івано-Франківської області.

З Чернівців передав Корнелій Жукотинський, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: