Олександр Косенко: "Ми розібрали гру Іспанія – Угорщина та виділили її ключові моменти"

Напередодні стартового матчу збірної України на Євро-2016 з угорцями головний тренер нашої команди Олександр Косенко розповів про останні новини зі стану Національної команди:

- Олександр Петрович, в перший день турніру Ви вирішили надати можливість команді вживу подивитись матч наших суперників по групі Іспанія-Угорщина, хоча раніше вагалися, чи слід це робити.

- Так, були сумніви. Але я вирішив, що хлопцям, перш за все, буде доцільно відчути атмосферу того, що чемпіонат Європи вже розпочався. На цій грі були присутні декілька сотень угорських вболівальників, які галасно підтримували команду. Саме у такій атмосфері буде проходити і наша гра з угорською командою. Це й було головною причиною. Ще один момент – команда доволі великий час проводить в готелі, тому ввечері змінити те, що відбувається навколо них, було якнайкраще.

- Особисто як тренер, Ви щось нове в матчі збірних Іспанії і Угорщини побачили? Хоча і так відеоматеріалів з матчами цих команд достатньо.

- Скажу, що більше приділяв уваги діям збірної Угорщини – це наш перший суперник, всі думки про стартовий матч. А гру збірної Іспанії, точніше, якісь вже остаточні її моменти будемо розбирати пізніше. Що можна сказати? Угорці сповідують ті ж самі принципи гри, що й півтора місяця тому в Дьорі. Хіба, дещо вдосконалили свої дії. Звернули увагу, що вони досить рано у грі пробували грати з п’ятим гравцем – ми взяли це до уваги. П’ятим у них грав Рабль, як і у Дьорі, а всі атаки готувалися до того, що б їх завершував Дрот. У середу на денному теоретичному зайнятті ми вже встигли розібрати гру Іспанія – Угорщина та виділили для команди її ключові моменти.

Прес-служба АФУ       Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: