Міжнародний турнір серед ветеранів (40+) у Львові: зміни у розкладі змагань

 У розкладі Міжнародного футзального турніру серед ветеранів (40+) відбулися зміни у розкладі. Пов’язані вони з тим, що в останній момент від участі у змаганнях відмовилась команда з Польщі «Old Boys». Тому, у групі «Б» буде не чотири, а три команди. Пропонуємо Вашій увазі змінений склад груп та розклад змагань.

Група «А»: «Veterans team» (Іспанія), «Чорне море» (Україна), «STAVNI KIEV» (Україна), «Бобри» (Білорусь)
Група «Б»: «ТВД» (Україна), «Спартак» (Білорусь), «Veterans» (Латвія)

Розклад матчів турніру

П’ятниця, 29 вересня
16.30. «Чорне море» (Україна) - «STAVNI KIEV» (Україна)
17.30. «ТВД» (Україна) - «Veterans» (Латвія)
18.30. «Veterans team» (Іспанія) - «Бобри» (Білорусь)

Субота, 30 вересня
10.30. «STAVNI KIEV» (Україна) - «Veterans team» (Іспанія)
11.30. «Бобри» (Білорусь) - «Чорне море» (Україна)
12.30 «Спартак» (Білорусь) - «ТВД» (Україна)
13.30 «Veterans team» (Іспанія) - «Чорне море» (Україна)
14.30 «STAVNI KIEV» (Україна) - «Бобри» (Білорусь)
15.30 «Спартак» (Білорусь) - «Veterans» (Латвія)

Неділя, 1 жовтня
9.30. 1А – 2Б (півфінал)
10.30 1Б – 2А (півфінал)
11.30 3А-3Б (матч за 5 місце)
12.30 ФІНАЛ
13.30. Нагородження.

Прес-служба Асоціації футзалу України



В лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Старт/Лидер

1

Херсон Арсенал
2 Харьков Nik&Ars
3 Киев 21/10/2017
4 Запорожье 21/10/2017
5 Хмельницкий 28/10/2017
6 Житомир 28/10/2017
7 Одесса 29/10/2017
8 Сумы 29/10/2017
9 Черкассы 11/11/2017
10 Ивано-Франковск 11/11/2017
11 Волынь 11/11/2017
12 Винница 11/11/2017
13 Днепр 18/11/2017
14 Кировоградская обл.
15 Ровно
16 Тернополь 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Тернополь
19 Николаев
20 Черкасская обл.
21 Николаевская обл.
22 Луганская обл.
23 Волынская обл.
24 Закарпатская обл.
25 Черновицкая обл.
26 Краматорск
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: