Кубок України: «Промінь» поступається київському «Епіцентр К3»

У героїв рязанівської комедії «Іронія долі або з легкою парою» була традиція 31 грудня ходити в лазню, у київського ж ФК «Епіцентр К3» є своя традиція – жоден виступ клубу в футзальному Чемпіонаті чи Кубку України не обходиться без візиту до Житомира. Цього разу кияни приїхали в гості до «Проміня» в рамках першого матчу попереднього етапу Кубку України з футзалу.

Гравці «Епіцентру К3» поводилися не надто гостинно – з перших же хвилин захопили ініціативу й запропонували житомирянам високий пресинг. Схоже, гравці «Проміня» були не проти такого розвитку подій, адже контр-атаки житомирян були куди гострішими за нечисленні моменти біля воріт «Проміня». До середини першого тайму воротам Тимошенка загрожували Зайнчковський, Тищенко, Тосич, але удари житомирян не досягали цілі. Куди влучнішим був Мельник, з ударом якого справився воротар «Епіцентру К3», щоправда Мельник міг би вигадати краще рішення, адже виходив на ворота суперника з двома партнерами.

Чим запам’ятались за весь цей час гості? Хіба що неточним ударом Нестерука в дебюті зустрічі. «Епіцентр К3» продовжував володіти м’ячем, а «Промінь» продовжував нагнітати ситуацію біля воріт суперника. До перерви житомиряни створили ще два моменти, але ні потужний постріл Зайнчковського, ні удар Мельника рахунок на табло не змінили.

По перерві гості почали перетворювати ігрову ініціативу в моменти. На 26-й хвилині Шуст та Шклярук як не старалися не зуміли переграти у рамці Дворніна. Господарі відповіли блискавичною контр-атакою й неточним ударом Мельника в дальній кут. Уже за хвилину небезпечно було біля воріт Дворніна – Шуст розібрався з Киришуном, та на щастя для житомирян удару Олега забракло влучності.

З огляду на створені моменти «Проміня» пропущений гол виглядав алогічним. На 30-й хвилині гості вдало розіграли штрафний та вивели на ударну позицію Калініченка – 0:1. Відновлювати паритет повинен був герой матчу з «Сумихімпром-СДПу» Макисмчук, якого Мельник чудовим пасом вивів оди на один з Тимошенком, але м’яч пройшов у лічених сантиметрах від воріт. Розплата за нереалізований момент прийшла одразу й знову після стандарту – Бабич вдруге засмутив Дворіна після розіграшу кутового.

Проімнь – Епіцентр К3 0:2 (0:0)

Голи: Калініченко 30’ Бабич 34’

0:2 – «Проміню» не вдалося перемогою привітати президента клубу Юрія Левицького з Днем народження й з n-ної спроби нарешті перемогти «Епіцентр К3». Найближча нагода виправити становище буде у житомирян уже наступного тижня, коли у Києві відбудеться матч-відповідь. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.