Кубок Украины: Блик начинает с победы

Більше як пів століття тому у місті над Бугом зявився футбольний колектив професіоналів, який дебютував в офіційних матчах грою проти "Спартака" зі Станіслава (нині Івано-Франківськ). Співпадіння чи випадковість або ж навпаки лише Всевишньому зрозуміла історична закономірність? Уперше створена у Вінниці футзальна команда, що заявилася на кубок держави серед майстрів знову ж таки волею долі зійшлася у напруженому і принциповому двобої саме з клубом із Прикарпаття. У ролі хрещеного батька "Локомотиву" Петра Кривоноса сьогодні постав очільник міської футбольної федерації. Щоправда не самотужки. Дмитру Руденку навколо футзальної ідеї вдалося згуртувати весь прогресивний актив міста з кола поціновувачів мініфутболу. Насамперед Євгена Олійника, Володимира Бондаренка та Івана Дученка.

Надалі не будемо зловживати історичними алегоріями, а перейдемо до самого матчу. На цій стадії він став першим з двох проти команди з заходу. Вінничани, до того ж, так само першими і приймали суперника у рідних стінах. На невеличких трибунах "Терміналу" яблуку ніде було впасти, але зі стартових хвилин склалося враження що господарями майданчику виступають наші суперники. Їх невеличка група підтримки одразу ж погнала своіх улюбленців вперед. Городяни, ймовірно, були готові до такого розвитку подій на паркеті і витримали натиск суперника. Не злякав їх і якісний склад франкців. "Епіцентр" ж бо на 100 відсотків укомплектований виконавцями з серійозним досвідом виступів за професійні команди екстра та першої ліг.

Зрештою ніхто з вінничан відсиджуватися в обороні не збирався. Вже на 2-ій хвилині рахунок відкрив Вадим Чернега після розіграшу стандартного положення. Надалі гості трохи затисли підопічних Дученка на їхній половині, але вочевидь висновків з дебюту матчу так і не зробили. Як результат "Бекхем" на 11-ій хвилині встиг оформити дубль. Зрештою, і після цього малюнок гри суттєво не змінився. Ігровою і територіальною перевагою володіли франківці, а Заводян і партнери нерідко змушували їх фолити як у захисті так і в атаці. Згодом "Епіцентр" таки скоротив відставання у рахунку. Відзначився граючий тренер та екс-ураганівець Роман Ярий. Втім кінцівка першої 20-хвилинки таки стала за господарями. Вшосте зфолили гості, однак Чернега поцілив у каркас воріт з 10-метрової позначки.

Початок другого тайму змусив добряче похвилюватися гравців "Бліку" та їх вболівальників. Всупереч тому, що її активніше розпочали червонобілі, гостям нерідко бракувало везіння і трошки майстерності на завершальній стадій атак. Зрештою, рахунок таки став 2-2. У складі "Епіцентру" відзначився Крушецький. По цьому, на паркеті розгорнулася справжня футзальна драма. За декілька хвилин присутні глядачі побачили 5 забитих мячів. А розпочалося все з контрвипаду господарів. Не розгубився кіпер Владислав Степанюк, який своєчасно кинув мяча на Мазура. Той виходив сам на сам з воротарем суперника однак на заваді вінничанину постав гравець з лави запасу!!! Рефері з червоною не забарився і, згодом, знову Чернега вивів свою команду вперед. Ще за хвилину, уже у рівних складах Вадим оформив покер. Схоже наші футзалісти на деякий момент втратили пильність. За корткий проміжок часу франківці знову скоротили відставання у рахунку. Забив Даній. Однак, "Блік" із відповіддю не забарився. Своє вагоме слово вкотре сказав Олексій Пивовар, який ціною травми забив п'ятий гол нашої команди.

Гості помітно додали у кінцівці, втім звести поєдинок до нічиєї їм так і не вдалося. На 34 хвилині вони забили свій 4 мяч, загалом пропустивши у зустрічі на один більше. У підсумку перемога "Бліку" залишає перед ним шанси на здобуття позитивного результату перед горою-відповіддю ну а перед нами чимало надій що ми як мінімум раз побачимо нашу команду в рідних стінах у протистояннях в рамках цьогорічного кубку.