Кубок Украины: Эпицентр К10 крупно обыграл Комфорт-Сервис
Прийшов час розібрати стартовий матч нашої команди. Що ж тут розбирати, запитаєте Ви, 10:0 і все зрозуміло. Можливо. Але є одне але, як казав Майкл Щур.

Давайте по черзі. Чи оптимальний склад привезли наші опоненти до Івано-Франківська сказати не беруся, але забігаючи наперед можу сказати відверто - голкіпер рівненчан сьогодні зіграв дуже слабо - залітало майже все. А ось Ярий вгадав з вибором - Віталік Бухвак грав божественно, відстоявши не просто на нуль, а на 300-та відсотковий нуль!!! Чого варті три десятиметрові за хвилину в другій половині матчу, в яких Віталік став переможцем. І на мою особисту думку Віталік нині був кращим в нашій команді.

Комфортівці розпочали жваво, але підопічні Ярого швидко прибрали гру до своїх рук і почали створювати моменти один за одним. Перша четвірка нашої команди Данів, Береговський, Галян та Горбатий виглядала суперово. Друга ж четвірка Мельниченко, Красій, Конкольняк та Петльований виглядали троха незіграною. В цей відрізок часу одним з найпомітніших в нашій команді був нинішній іменинник Галян Ярослав, який завдав пару непоганих ударів по воротах Комфорт-Сервісу. А відкрив рахунок наш новачок Юрій Береговський, який якісно підсилив нашу команду в міжсезонні(до речі, не єдиний наш новачок, але про це іншим разом). Удар Юри був не надто сильним, але воротар гостей пропустив його поміж ніг. Цей гол надихнув наших хлопців і понеслися моменти один за одним. До честі рівненчан потрібно сказати, що вони не знітилися і мали чотири вбивчих моменти, але як я вже наголошував, Бухвак нині піймав хвилю і куражився по повній, відбивши двічі удари впритул. Петльований в першій половині гри "перегорів" - у нього майже нічого не виходило. Надихнути Олега мав десятиметровий, який довірили йому пробити партнери, але й тут він схибив. Єдине, що тішило - рахунок. В цей момент він вже був 3:0.

Спершу наш капітан і головний бомбардир Назар Данів забив, а за ним супер-голом відмітився Дмитро Мельниченко, який в першій половині мусив відпрацьовувати ще й за свого партнера Петльованого. Перший тайм завершився з рахунком 3:0, але якість гри нашої команди не влаштовувала ні вболівальників, ні тренера, який не присів жодного разу за весь матч. До речі, забув сказати за наші втрати. Володя Прокоп ще не готовий грати, Космірак травмувався тиждень тому в матчі з Візою, Роман Ярий теж ще не готовий. І того маємо -3. Але й це не вплинуло на результат. Все ж наша лава запасних довша майже вдвічі за комфортівську, що й стало основою розгрому - в другому таймі виходили свіжі Томин, Кузик та Гаврилків, в той час як комфортівці майже 70% часу грали однією четвіркою. І фізика в завершенні стала головною - молодь просто перебігала опонентів. В другому таймі у наших хлопців почало виходити майже все, на їх гру дуже приємно дивитися вболівальникам. Але був в другому таймі і "мінус" - велика кількість голів розслабила хлопців, що призвело до зароблених 8 фолів. Ще й Мельниченко заробив жовту. Ярий був дійсно ярим, дісталося всім. Єдине, що дійсно порадувало в другому таймі - це "повернення" Петльованого до гри. І не просто повернення, а дубль. Причому другий гол можна записувати до класичних "петльованих" - гарматний постріл в ближній кут з 15 метрів!!!! Також відмічаємо гольовий дебют Конкольняка, Горбатого та Томина. Ну і звичний хет-трік Даніва, якому капітанська пов'язка надає ще більше впевненості на площадці.

Отже, підіб'ємо плюси-мінуси. Результат перевершив наші очікування, прекрасна гра Бухвака надихає, маємо надію на Петльованого, та і новачки дуже порадували. До мінусів віднесемо напевно тимчасову незіграність. Віримо, що Роман Олексійович якомога скорше впорається і з цим. Поки що так. Дякуємо всім, хто прийшов на матч, за підтримку.