Олександр Косенко: «Вважаю, сенсацій чекати не варто»

Головний тренер національної збірної України прокоментував попередній етап кубку України. Зокрема нас цікавила думка фахівця стосовно матчу Ювіко – Імекс, який відбудеться 22 листопада. Нагадаємо, перша зустріч завершилась домашньою перемогою команди з Запоріжжя, 5:2:

- Ви досить добре знаєте обидві команди, адже там грають як ваші вихованці, так і футзалісти, з якими ви нещодавно ще виходили на паркет. Які шанси у обох команд на вихід до основного етапу кубку?

- Перша гра завершилась перемогою Імекс. Команди показали якісний футзал, який сподобався уболівальникам. В першу чергу хочеться, щоб таких матчів у кожному регіоні було якомога більше, тоді і цікавість до футзалу зросте. Що стосується результату, я вважаю, що Ювіко повинні перемогти у домашньому поєдинку. Щоправда, Імекс має комфортну перевагу у три м’ячі, тому вважаю, що цієї переваги гості не розтратять – далі пройде Імекс.

У наступному етапі, у 1/8 фіналу, команди, які вийдуть з групи, зустрінуться з представниками Екстра-ліги. Олександр Косенко вважає, що сенсацій чекати не варто:

- Що чекає аматорські команди у наступному етапі?

- Не варто чекати сенсацій, рівень команд у Екстра-лізі набагато вищий, і це говорить багато про що. Хоча, якщо мати на увазі, що минулого року до фіналу кубку пройшов Лукас (який грав у Першій лізі), а позаминулого – представник Другої ліги Епіцентр К3 – усе може статись. Досі в пам’яті матч з Епіцентром, коли Енергія виграла з різницею лише в один м’яч.

А от щодо особистих уподобань Олександр Петрович був стриманим:

- За кого уболіваєте у кубку?

- Як і у кожного шанувальника футзалу, у мене є свої уподобання, є свої фаворити і команди, за які буду особливо хвилюватись. Але нехай це залишиться при мені, можливо хтось є забобонним, тому не хочу зайвий раз когось називати.

Аматорська футзальна ліга України

 В лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: