Олександр Косенко: «Вважаю, сенсацій чекати не варто»

Головний тренер національної збірної України прокоментував попередній етап кубку України. Зокрема нас цікавила думка фахівця стосовно матчу Ювіко – Імекс, який відбудеться 22 листопада. Нагадаємо, перша зустріч завершилась домашньою перемогою команди з Запоріжжя, 5:2:

- Ви досить добре знаєте обидві команди, адже там грають як ваші вихованці, так і футзалісти, з якими ви нещодавно ще виходили на паркет. Які шанси у обох команд на вихід до основного етапу кубку?

- Перша гра завершилась перемогою Імекс. Команди показали якісний футзал, який сподобався уболівальникам. В першу чергу хочеться, щоб таких матчів у кожному регіоні було якомога більше, тоді і цікавість до футзалу зросте. Що стосується результату, я вважаю, що Ювіко повинні перемогти у домашньому поєдинку. Щоправда, Імекс має комфортну перевагу у три м’ячі, тому вважаю, що цієї переваги гості не розтратять – далі пройде Імекс.

У наступному етапі, у 1/8 фіналу, команди, які вийдуть з групи, зустрінуться з представниками Екстра-ліги. Олександр Косенко вважає, що сенсацій чекати не варто:

- Що чекає аматорські команди у наступному етапі?

- Не варто чекати сенсацій, рівень команд у Екстра-лізі набагато вищий, і це говорить багато про що. Хоча, якщо мати на увазі, що минулого року до фіналу кубку пройшов Лукас (який грав у Першій лізі), а позаминулого – представник Другої ліги Епіцентр К3 – усе може статись. Досі в пам’яті матч з Епіцентром, коли Енергія виграла з різницею лише в один м’яч.

А от щодо особистих уподобань Олександр Петрович був стриманим:

- За кого уболіваєте у кубку?

- Як і у кожного шанувальника футзалу, у мене є свої уподобання, є свої фаворити і команди, за які буду особливо хвилюватись. Але нехай це залишиться при мені, можливо хтось є забобонним, тому не хочу зайвий раз когось називати.

Аматорська футзальна ліга України

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: