Хмельницькі футзалісти здобули перемогу на дитячому турнірі у Залізному Порту

 На турнірі серед юнаків 2003-2004 років народження, який проходив в рамках фестивалю спорту та відпочинку «CHILDREN‘S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT», рівних не було вихованцям хмельницької ДЮСШ «Спортлідер+».

Цими днями на березі Чорного моря у місті Залізний Порт проходить масштабний фестиваль спорту та відпочинку «CHILDREN‘S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT», організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Його програму відкривав дитячий турнір серед юнаків 2003-2004 років народження, в якому боротьбу за головний трофей вели шість команд з усіх куточків України, які визначали імена переможця та призерів по коловій системі.

За підсумками напружених та безкомпромісних баталій переможцем змагань стали вихованці ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький), «срібло» дісталося львівській «Інтер-Енергії», а призову трійку замкнула команда ДЮСШ із Радомишля.

Враженнями від турніру із кореспондентом Марічка NEWS люб’язно поділився керівник Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області Артем Глас. «Хочеться в першу чергу сказати, що це наш перший захід, який був організований поза межами Хмельницької області. Були певні хвилювання та побоювання щодо різних організаційних аспектів, але, на радість усім, все пройшло на найвищому рівні. Майже усі тренери відзначили хорошу організацію хорошу турніру, а особливі враження у них викликала яскрава церемонія нагородження, під час якої кожна дитина отримала іменний календар, а також було вручено велику кількість індивідуальних та командних нагород. Відзначу, що кожна команда провела на турнірі по 6 матчів, левова частка яких носила бойовий та безкомпромісний характер» – підсумував Артем Вікторович.

Програму фестивалю продовжить турнір серед юнаків 2005-2006 років та турнір серед аматорських команд. Слідкувати за оновленнями Ви зможете із Марічка NEWS.Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: