Хмельницькі футзалісти здобули перемогу на дитячому турнірі у Залізному Порту

 На турнірі серед юнаків 2003-2004 років народження, який проходив в рамках фестивалю спорту та відпочинку «CHILDREN‘S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT», рівних не було вихованцям хмельницької ДЮСШ «Спортлідер+».

Цими днями на березі Чорного моря у місті Залізний Порт проходить масштабний фестиваль спорту та відпочинку «CHILDREN‘S FESTIVAL OF FUTSAL IN PORT», організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Його програму відкривав дитячий турнір серед юнаків 2003-2004 років народження, в якому боротьбу за головний трофей вели шість команд з усіх куточків України, які визначали імена переможця та призерів по коловій системі.

За підсумками напружених та безкомпромісних баталій переможцем змагань стали вихованці ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький), «срібло» дісталося львівській «Інтер-Енергії», а призову трійку замкнула команда ДЮСШ із Радомишля.

Враженнями від турніру із кореспондентом Марічка NEWS люб’язно поділився керівник Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області Артем Глас. «Хочеться в першу чергу сказати, що це наш перший захід, який був організований поза межами Хмельницької області. Були певні хвилювання та побоювання щодо різних організаційних аспектів, але, на радість усім, все пройшло на найвищому рівні. Майже усі тренери відзначили хорошу організацію хорошу турніру, а особливі враження у них викликала яскрава церемонія нагородження, під час якої кожна дитина отримала іменний календар, а також було вручено велику кількість індивідуальних та командних нагород. Відзначу, що кожна команда провела на турнірі по 6 матчів, левова частка яких носила бойовий та безкомпромісний характер» – підсумував Артем Вікторович.

Програму фестивалю продовжить турнір серед юнаків 2005-2006 років та турнір серед аматорських команд. Слідкувати за оновленнями Ви зможете із Марічка NEWS.В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: