Финал Школьной футзальной лиги Украины: День второй. Онлайн трансляции

День второй. 17 мая 2015.

10.00. Полуфинал (5-8 место). Коллегиум № 11 (Чернигов) - ООШ № 47 (Херсон)   1-1 (1-2 пен.)

Голи: Шульга (4) – Божок (5)

У першому півфінальному матчі за 5-8 місця зійшлись представники Колегіуму №11 та ЗОШ №47. Одразу стало помітно, що юні футзалісти добре відпочили після вчорашнього дня і засумували за футзалом – швидкості з перших хвилин демонструвались максимальні. І голи не заставили себе довго чекати – рахунок відкрив капітан Колегіуму Матвій Шульга, а через хвилину Володимиру Божку вдався чудовий спурт практично з центру поля.

Другий тайм запам’ятався вболівальникам натхненною грою юних футзалістів і чудовими сейвами голкіперів обох команд. Тому і не дивно, що рахунок так і не змінився до кінця тайму, і на команди чекала серія пенальті. Її героєм став голкіпер команди з Херсону, який відбив перший удар, а третій постріл чернігівчан прийняла на себе поперечина. Таким чином за 5-те місце зіграє ЗОШ №47.

10.40. Полуфинал (5-8 место). Гимназия № 4 (Луцк) - Гимназия № 2 (Хмельницкий)    4-2

Голи: Миронюк (6, 17, 26), Панасюк (10) - Барабаш (11, 24)

Другий півфінал за 5-8 місця знову звів між собою команди, які представляють західний регіон країни. Майбутні зірки «Спортлідера+» пропустили першими – дива холоднокровності продемонстрував Микола Миронюк, якимось дивом підставивши ногу під простріл партнера. На цьому проблеми для хмельничан не завершились – Роман Панасюк завершив класичну футзальну комбінацію, щоправда, ціною втравми... Артем Барабаш згодом рахунок скоротив, на цьому і пішли відпочивати.

У другому таймі Хмельницький доклав максимум зусиль, аби наздогнати опонентів, але хет-трик Миронюка знівелював усі намагання номінальних гостей. Єдине, що може радувати Гімназію №4 – дубль Барабаша.

11.20. Полуфинал (1-4 место). ООШ № 31 (Винница) - ООШ № 18 (Ивано-Франковск)    1-6

Голи: Тараненко (10) - Зеленчук (7), Бельбас С. (9, 28), Бельбас Ю. (14, 26), Барчук (23)

Півфінали за найвищі місця на турнірі розпочали юні футзалісти вінницької 31-ї школи та івано-франківської школи №18. Перші хвилини не визначили фаворита – команди придивлялись одна до одної і зосередились на захопленні центрального «плацдарму». Ближче до середини тайму тріумфатори Кубку Івана Гончара провели показовий виступ – виманили суперника на свою половину і скористались відкритою зоною у захисті. У підсумку Данило Зеленчук проштовхнув м’яча повз голкіпера, 0:1! Проблеми для Вінниці збільнились після голу Сергія Бельбаса, який опинився першим на добиванні. Логічно, що Вінниця пішла атакувати ще активніше, і Микита Тараненко скоротив відставання. Але майже одразу Юрій Бельбас повернув різницю у два м’ячі.

Глядачі на трибунах вже збились рахувати моменти у обох команд, м.яч практично не застримувався біля центральної лінії. Більше щастило в атаці франківцям, Владислав Барчук довів рахунок до крупного. А от ЗОШ №31 ніяк не могла довести свої атаки до завершення, не вистачало точності, гравці боялись ризикувати. Рахунок 1:6 – заслуга тих таки братів Бельбасів. А вихід до фіналу – заслуга усієї команди!

12.00. Полуфинал (1-4 место). ООШ № 14 (Житомир) - Лицей № 51 (Киев)   7-0

Голы: Сергийчук (1, 7), Оруджев (14, 18), Матюшенко (17, 25), Хлань (27).

Житомиряне уже на первой минуте открыли счет в матче. Подопечные Сергей Гвоздя полностью контролируя ход матча, забили 7 безответных гола и заслуженно вышли в финал Школьной футзальной лиги Украины.

12.40. Матч за 7 место. Коллегиум № 11 (Чернигов) - Гимназия № 2 (Хмельницкий)   3-1

13.20. Матч за 5 место. ООШ № 47 (Херсон) - Гимназия № 4 (Луцк)   2-5

14.00. Матч за 3 место. ООШ № 31 (Винница) -  Лицей № 51 (Киев)   6-0

14.40. Финал. ООШ № 14 (Житомир) - ООШ № 18 (Ивано-Франковск)   1-1 (по пенальти 2-1)